رفتن به مطلب

سئوال و پیشنهاد در مورد افزونه آماره

پست های پیشنهاد شده

با سلام من چند سئوال دارم و پیشنهاد

سئوالم یکی اینه که چجوری می شه بازدید هر پست رو در سایت به نمایش در آورد ( طبق آخرین نسخه که این قابلیت به افزونه اضافه شده)

سئوال بعدیم اینه که چجوری می تونید پربازدید ترین مطالب رو در سایت به صورت لیستی بزاریم

بعد پیشنهادمم اینه که در بخش نوشته ها این قابلیت رو اضافه کنید که بشه نوشته ها رو بر اساس بیشترین بازدید یا کمترین بازدید مرتب کرد

لینک به ارسال

یک مشکل دیگه الان توی نمودار نشون می ده 1023 بازدید ولی توی بخش سمت راستش زده 2002 تا بازدید ولی بازدید کنندگان تعدادش درسته این مشل رو هم دارم سئوالات قبلیمم هست لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
من هنوز جوابم رو نگرفتم ای مردم

چون اسپم میفرستید! برای دریافت پاسخ اینقدر اسپم نفرستید.

سئوالم یکی اینه که چجوری می شه بازدید هر پست رو در سایت به نمایش در آورد ( طبق آخرین نسخه که این قابلیت به افزونه اضافه شده)

wp_statistics_pages('total');

سئوال بعدیم اینه که چجوری می تونید پربازدید ترین مطالب رو در سایت به صورت لیستی بزاریم

wp_statistics_get_top_pages();

بعد پیشنهادمم اینه که در بخش نوشته ها این قابلیت رو اضافه کنید که بشه نوشته ها رو بر اساس بیشترین بازدید یا کمترین بازدید مرتب کرد

میتونه پیشنهاد خوبی باشه :)

لینک به ارسال

سلام ، مصطفی جان این اماره خیلی داره جدیدا اذیت میکنه مارو... وسط روز یه دفعه امار 0 میشه!!! دو سه باری غیر فعال و فعالش کردیم گفتم شاید مشکل داشته بزار حل بشه ولی گویا بازم داره تکرار میشه ! چه کنیم؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام باید بگم در مورد پاسخ هایی که دادید ممنون

اولندش باید بگم فکر نکنم بعد 4 روز درخواست پاسخ دادن فرستادم اسپم محسوب نمی شه

دومندش یک مسئله دیگه هست الان بعضی مواقع تعداد بازدید ها رو نوشته 2000 تا اونوقت توی نمودار 1000 تا زده این مشکل رو چجوری حل کنم

بعد یک پیشنهاد دیگه هم داشتم اونم برای بخش بازدید از صفحات است اگر می شه کاری کنید که فقط صفحات سایت جزو امار حساب بشه نه تصاویر و یا صفحه مدیریت و...

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال
سلام ، مصطفی جان این اماره خیلی داره جدیدا اذیت میکنه مارو... وسط روز یه دفعه امار 0 میشه!!! دو سه باری غیر فعال و فعالش کردیم گفتم شاید مشکل داشته بزار حل بشه ولی گویا بازم داره تکرار میشه ! چه کنیم؟؟؟

مطمئنید با افزونه ای دیگه تداخل نداره؟

یا تاریخ سرور یا وردپرس رو تغییر میدهید؟

دومندش یک مسئله دیگه هست الان بعضی مواقع تعداد بازدید ها رو نوشته 2000 تا اونوقت توی نمودار 1000 تا زده این مشکل رو چجوری حل کنم

یک اسکرین شات بگیرید.

بعد یک پیشنهاد دیگه هم داشتم اونم برای بخش بازدید از صفحات است اگر می شه کاری کنید که فقط صفحات سایت جزو امار حساب بشه نه تصاویر و یا صفحه مدیریت و...

یکسری امکانات در این زمینه هست. تنظیمات افزونه را بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلامی دوباره من منتظر شدم یک بار دیگه اون اتفاق بیوفته تا بتونم عکس بگیرم اینم عکس

post-1293-0-84395700-1405164342_thumb.jp

همونطور که می بینید سمت راست زده 2000 بازدید سمت چپ تو نمودار زده 1000 بازدید معمولا هم وقتی می ره تعداد بالای 2000 اینجوری می شه

لینک به ارسال

سلامی دوباره من منتظر شدم یک بار دیگه اون اتفاق بیوفته تا بتونم عکس بگیرم اینم عکس

post-1293-0-84395700-1405164342_thumb.jp

همونطور که می بینید سمت راست زده 2000 بازدید سمت چپ تو نمودار زده 1000 بازدید معمولا هم وقتی می ره تعداد بالای 2000 اینجوری می شه

بررسی خواهد شد.

متشکرم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...