رفتن به مطلب

مشکل بانمایش تاریخ فارسی در پوسته

پست های پیشنهاد شده

دوستان من یک پوسته با ارتیستر ساختم فرمت تاریخش درقسمت پستهامیلادی نمایش میده کد مربوطه به تاریخ توفایل فانکشن که میذارم پوسته ارور میده!! فایل فانکشن بذارم کسی میتونه درستش کنه؟

لینک به ارسال

سلام

بجای تابع تارخش از تابع زیر استفاد کنید:

<?php the_time(' j F Y') ?>

اگر درست نشد:

شما فایل loop و functions رو بزار تا بتونیم کمک کنیم.

لینک به ارسال

آرتیستر چه ورژنیه ؟ اگر 3 به بالا باشه این مشکل را باز هم خواهی داشت مگر اینکه نسخه ی rtl برنامه را خریداری کنی

لینک به ارسال

سلام

بجای تابع تارخش از تابع زیر استفاد کنید:

<?php the_time(' j F Y') ?>

اگر درست نشد:

شما فایل loop و functions رو بزار تا بتونیم کمک کنیم.

سلام.متاسفانه بازهم بهم میریزه!!فایل loop که ندارم ولی کدهای فایل functionsگذاشتم

http://pastebin.com/kCCGXjWU

آرتیستر چه ورژنیه ؟

نسخه 3 هستش

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

فایل لوپتون در پوشه library فایل wrappers.php است ولی پیشنهاد می کنم از نسخه ی 2.7 استفاده کنید این مشکلات رو نداره و از طرف شرکت هم استفاده رایگانش بلا مانع اعلام شده و تقریبا قابلیت هاش با 3 یکیه بجز اینکه قالب ساز دروپال و جوملا نداره بایک جستجو چندین نمونه برای دانلود می یابید فقط مراقب باشید که آپدیتش رو قبول نکنید

لینک به ارسال

بهم میریزه یا خطا میده؟

خطا میده

مشکل من که حل نشدکدهایی که براتون گذاشتم حذف کردید!

خوب حداقل کد را درجای مخصوص خودش میذاشتی تا مشکل من حل می شد؟

فایل لوپتون در پوشه library فایل wrappers.php است ولی پیشنهاد می کنم از نسخه ی 2.7 استفاده کنید این مشکلات رو نداره و از طرف شرکت هم استفاده رایگانش بلا مانع اعلام شده و تقریبا قابلیت هاش با 3 یکیه بجز اینکه قالب ساز دروپال و جوملا نداره بایک جستجو چندین نمونه برای دانلود می یابید فقط مراقب باشید که آپدیتش رو قبول نکنید

والله من همیشه از ورژن2.7استفاده میکردم ولی ایندفعه از ورژن 3استفاده کردم که با این مشکل روبروشدم الان هم کلها روی این قالب کار کردم فقط هم مشکلش عدم نمایش تاریخ شمسی در عنوان مطالب هست همین

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

توی راست به چپ به مشکلات دیگه هم برخورد خواهی کرد

ولی فکر کنم با راهنمایی مرتضای عزیز مشکل تاریخش قابل حل باشه

لینک به ارسال

کدها حذف نشده. با دقت پستتون رو ببیند. چون کدها زیاد بود جایی دیگه آپلود کردم تا راحتتر صفحه لود بشه و هم اینکه کدها آسونتر قابل بررسی باشن.

شما جواب منو ندادین. بهم میریزه پوسته یا اینکه خطامیده؟

لینک به ارسال

کدها حذف نشده. با دقت پستتون رو ببیند. چون کدها زیاد بود جایی دیگه آپلود کردم تا راحتتر صفحه لود بشه و هم اینکه کدها آسونتر قابل بررسی باشن.

شما جواب منو ندادین. بهم میریزه پوسته یا اینکه خطامیده؟

پاسخ دادم .خطا میده

به نظر خودم کدرا درست جای خودش درج نمی کنم

لینک به ارسال

توی فانکشن و فایلی تک پست تابع تاریخ نبود.

میتونید فقط فایلهای php پوسته تون رو پیوست کنید؟

لینک به ارسال

توی فانکشن و فایلی تک پست تابع تاریخ نبود.

میتونید فقط فایلهای php پوسته تون رو پیوست کنید؟

سلام آدرس لوپ را دادم ولی تابع تاریخ آرتیستر توی فانکشنه و خطوط112 تا 120 مگر اینکه کدهای این صفحه دستی دستکاری شده باشه

case 'date':
$result[] = sprintf( __('<span class="%1$s">Published</span> %2$s', THEME_NS),
'date',
sprintf( '<span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>',
esc_attr( get_the_time() ),
get_the_date()
)
);
break;

لینک به ارسال

سلام آدرس لوپ را دادم ولی تابع تاریخ آرتیستر توی فانکشنه و خطوط112 تا 120 مگر اینکه کدهای این صفحه دستی دستکاری شده باشه

case 'date':
$result[] = sprintf( __('<span class="%1$s">Published</span> %2$s', THEME_NS),
'date',
sprintf( '<span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>',
esc_attr( get_the_time() ),
get_the_date()
)
);
break;

آره توهمین فایل هست. دستکاریش نکردم همینجور بوده

لینک به ارسال

جالبه چون هر دو تابع بصورت پیش فرض توسط افزونه جلالی برگردان میشن. ایندو تابع رو حذف کنید ببینید اصلا تاریخ نمایش داده میشه؟

لینک به ارسال

ولی پیشنهاد می کنم از نسخه ی 2.7 استفاده کنید این مشکلات رو نداره و از طرف شرکت هم استفاده رایگانش بلا مانع اعلام شده و تقریبا قابلیت هاش با 3 یکیه بجز اینکه قالب ساز دروپال و جوملا نداره بایک جستجو چندین نمونه برای دانلود می یابید فقط مراقب باشید که آپدیتش رو قبول نکنید

آقا ایمان می تونی یه لینک دانلود از ورژن 2.7 آرتیستر رو برای دانلود بذاری؟ من هرچی گشتم یه منبع هم برای دانلود 2.7 اش پیدا نکردم.

لینک به ارسال

نسخه ی 2.7 نسخه ی ارتقاییه می تونید نسخه ی 2.3 را از اینجا دانلود کنید

http://download.cnet.com/Artisteer/3000-10247_4-11119004.html

و فایل ارتقا به 2.7 را از اینجا

http://www.unlimitedserials.com/artisteer-2.7-serial-number-key.html

لینک به ارسال

جالبه چون هر دو تابع بصورت پیش فرض توسط افزونه جلالی برگردان میشن. ایندو تابع رو حذف کنید ببینید اصلا تاریخ نمایش داده میشه؟

چند وقت پیش در یک مجله آنلاین انگلیسی خواندم که برای تبدیل فرمت تاریخ باید در موقع خرید برنامه آرتیستر حتما قید بشه که جهت قالب های rtl داره خریداری می شه و نسخه ی دمو (که کرک می شه) این قابلیت رو نداره متاسفانه جایی آدرس منبع را یادداشت نکردم و لینکی ندارم ولی چیزی که ازش دستگیرم شد اینه که تنها راهش صرف نظر از روش های معمول و نوشتن کدی مجزا از وردپرسه

لینک به ارسال

سلام

مثل اینکه تغییر تاریخ میلادی به شمسی در پوسته های آرتیستر خیلی سخته !!

حالا اگه بخوایم تاریخ رو به صورت ...روز قبل نشون بده باید چی کار کنیم؟

لینک به ارسال

الان 24 ساعت از پست من گذشته..!

کسی نیست جواب بده ؟؟!

دوست عزیز اول از همه که قوانین انجمن را یکبار مطالعه فرمایید سئوال جدید باید در تایپیک جدید مطرح بشه و الا احتمال دیده شدنش خیلی می آد پایین

دوم اینکه در سیستم های پشتیبانی دلاری 48 ساعت کارمندان استخدامی بخش پشتیبانی فرصت دارند برای پاسخ سیستم وردپرس که رایگانه اعضای این اتجمن هم که دوستانه رفع مشکل می کنند ....

سوم سئوال شما به آرتیستر کاری نداره با هر افزونه ای که بشه اینکار را کرد در این قالب ها هم می شه مشکل تاریخ شمسی هم فقط در نسخه های کرک شده وجود داره و اگر نرم افزار قانونی خریداری بشه هیچ مشکلی نخواهد داشت

در این انجمن بحث در مورد نرم افزار های کرک شده و نال شده و اینچنینی ممنوعه

لینک به ارسال

ببخشید آقا ایمان ، چون سوال من در همین باره بود در اینجا مطرح کردم و گفتم شاید وشکل دوست عزیزمون هم حل بشه. ولی بازم ببخشید

بحث من در مورد نرم افزار های کرک شده و نال شده و اینچنینی نیست می خواستم بدونم در یک قالب چطور میشه تاریخ نوشته رو به "... روز قبل" تبدیل کرد ؟ حالا چه قالب های آرتیستر و چه دیگر قالب ها

اگه افزونه ای ، کدی و یا چیزی هست لطفا معرفی کنید.

ویرایش شده توسط rayagraph
لینک به ارسال

نسخه ی 2.7 نسخه ی ارتقاییه می تونید نسخه ی 2.3 را از اینجا دانلود کنید

http://download.cnet...4-11119004.html

و فایل ارتقا به 2.7 را از اینجا

http://www.unlimited...number-key.html

از این نسخه مطمئن هستید که اگر باهش قالب ساخته بشه دیگه مشکل نسخه 3را نداره؟

چون من میخوام با این ورژن قالب بسازم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...