احسان

کمک در طراحی سامانه جمع آوری گزارشات

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخوام یک سامانه جمع آوری گزارش عملکرد کارکنان آماده کنم

چند تا سوال دارم که نمیدونم چجوری این ها رو ایجاد کنم. میدونم که وردپرس همچین قابلیت هایی داره ولی اینکه در عمل چه باید کنم رو نمیدونم:

1- من یکسری آیتم گزارش گیری دارم که برای هر فرد متفاوته و هر دو ماه یکبار این آیتم ها به روز میشه. افرادی که گزارشاتشون رو میفرستند، لازمه که اول این عناصر رو حتما پر کنند و در پایان اگه کاری خارج از برنامه انجام دادند، نیز به صورت دستی وارد کنند. من به عنوان ادمین سامانه، باید این عناصر رو وارد کنم و از اون طرف، هر کس مطابق با برنامه خودش اون رو مشاهده کنه

2- احتمالا باید یکسری دیتابیس ایجاد کنم که براساس محتوایی که لازم دارم، اطلاعات رو جمع آوری کنه. سوال اینه که دست بردن تو دیتابیس از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اگه بخوام دیتابیسی رو ایجاد کنم، چه باید کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میخوام یک سامانه جمع آوری گزارش عملکرد کارکنان آماده کنم

چند تا سوال دارم که نمیدونم چجوری این ها رو ایجاد کنم. میدونم که وردپرس همچین قابلیت هایی داره ولی اینکه در عمل چه باید کنم رو نمیدونم:

1- من یکسری آیتم گزارش گیری دارم که برای هر فرد متفاوته و هر دو ماه یکبار این آیتم ها به روز میشه. افرادی که گزارشاتشون رو میفرستند، لازمه که اول این عناصر رو حتما پر کنند و در پایان اگه کاری خارج از برنامه انجام دادند، نیز به صورت دستی وارد کنند. من به عنوان ادمین سامانه، باید این عناصر رو وارد کنم و از اون طرف، هر کس مطابق با برنامه خودش اون رو مشاهده کنه

2- احتمالا باید یکسری دیتابیس ایجاد کنم که براساس محتوایی که لازم دارم، اطلاعات رو جمع آوری کنه. سوال اینه که دست بردن تو دیتابیس از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اگه بخوام دیتابیسی رو ایجاد کنم، چه باید کنم؟

1. شما میتونید از custom post types برای این کار بهره بگیرید.

2. دست بردن در دیتابیس به شرطی که در همه حال کوئری ها رو امن کنید و مانع از SQLi شید مشکلی نداره.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1. شما میتونید از custom post types برای این کار بهره بگیرید.

2. دست بردن در دیتابیس به شرطی که در همه حال کوئری ها رو امن کنید و مانع از SQLi شید مشکلی نداره.

اتفاقا به custom post فکر کردم

ولی چجوری محدودیت بذارم براشون که هر پست رو مخاطب اون پست ببینه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری