رفتن به مطلب

کمک در طراحی سامانه جمع آوری گزارشات

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام یک سامانه جمع آوری گزارش عملکرد کارکنان آماده کنم

چند تا سوال دارم که نمیدونم چجوری این ها رو ایجاد کنم. میدونم که وردپرس همچین قابلیت هایی داره ولی اینکه در عمل چه باید کنم رو نمیدونم:

1- من یکسری آیتم گزارش گیری دارم که برای هر فرد متفاوته و هر دو ماه یکبار این آیتم ها به روز میشه. افرادی که گزارشاتشون رو میفرستند، لازمه که اول این عناصر رو حتما پر کنند و در پایان اگه کاری خارج از برنامه انجام دادند، نیز به صورت دستی وارد کنند. من به عنوان ادمین سامانه، باید این عناصر رو وارد کنم و از اون طرف، هر کس مطابق با برنامه خودش اون رو مشاهده کنه

2- احتمالا باید یکسری دیتابیس ایجاد کنم که براساس محتوایی که لازم دارم، اطلاعات رو جمع آوری کنه. سوال اینه که دست بردن تو دیتابیس از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اگه بخوام دیتابیسی رو ایجاد کنم، چه باید کنم؟

لینک به ارسال

سلام

میخوام یک سامانه جمع آوری گزارش عملکرد کارکنان آماده کنم

چند تا سوال دارم که نمیدونم چجوری این ها رو ایجاد کنم. میدونم که وردپرس همچین قابلیت هایی داره ولی اینکه در عمل چه باید کنم رو نمیدونم:

1- من یکسری آیتم گزارش گیری دارم که برای هر فرد متفاوته و هر دو ماه یکبار این آیتم ها به روز میشه. افرادی که گزارشاتشون رو میفرستند، لازمه که اول این عناصر رو حتما پر کنند و در پایان اگه کاری خارج از برنامه انجام دادند، نیز به صورت دستی وارد کنند. من به عنوان ادمین سامانه، باید این عناصر رو وارد کنم و از اون طرف، هر کس مطابق با برنامه خودش اون رو مشاهده کنه

2- احتمالا باید یکسری دیتابیس ایجاد کنم که براساس محتوایی که لازم دارم، اطلاعات رو جمع آوری کنه. سوال اینه که دست بردن تو دیتابیس از نظر امنیتی مشکلی ایجاد نمیکنه؟ و اگه بخوام دیتابیسی رو ایجاد کنم، چه باید کنم؟

1. شما میتونید از custom post types برای این کار بهره بگیرید.

2. دست بردن در دیتابیس به شرطی که در همه حال کوئری ها رو امن کنید و مانع از SQLi شید مشکلی نداره.

لینک به ارسال

1. شما میتونید از custom post types برای این کار بهره بگیرید.

2. دست بردن در دیتابیس به شرطی که در همه حال کوئری ها رو امن کنید و مانع از SQLi شید مشکلی نداره.

اتفاقا به custom post فکر کردم

ولی چجوری محدودیت بذارم براشون که هر پست رو مخاطب اون پست ببینه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...