reza98

مشکل با تگ br در خروجی افزونه contact form 7

7 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

خروجی افزونه contact form به صورتیه که هر input رو داخل یک span قرار میده سپس با یک تگ br اونارو از هم جدا میکنه

من موفق شدم از سورس افزونه span رو پاک کنم اما هنوز تگ br رو نتونستم پیدا کنمو پاک کنم

به عبارتی نمیخوام input ها با br از هم جدا بشن

از اساتید تقاضا دارم اگر تجربه ای در این مورد دارند در اختیارمون بزارن

با تشکر

بخشی از این کد

<p>
<input type="text" name="name-user" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-validates-as-required" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="نام و نام خانوادگی">
<br>
<input type="email" name="email-sf" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-email wpcf7-validates-as-required wpcf7-validates-as-email alignleft" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="example@.ir">
<br>
<select name="jens" class="wpcf7-form-control wpcf7-select wpcf7-validates-as-required jens-sf" aria-required="true" aria-invalid="false"><option value="">---</option><option value="مرد">مرد</option><option value="زن">زن
</option></select>
<br>
<input type="text" name="codem" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="کد ملی">
<br>
<input type="text" name="mobile" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-validates-as-required" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="شماره تماس">
<br>
<input type="text" name="ostan" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="استان">
<br>
<input type="text" name="shahr" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="شهر">
<br>
<input type="text" name="adress" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text adress-st" aria-invalid="false" placeholder="آدرس">
</p>

ویرایش شده در توسط reza98
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد نصب افزونه به قسمت تماس برید فرم تماس خود را انتخاب و ویرایش بزنید در قسمت چپ می تونید تگ br رو بردارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعد نصب افزونه به قسمت تماس برید فرم تماس خود را انتخاب و ویرایش بزنید در قسمت چپ می تونید تگ br رو بردارید

دوست عزیز در اون قسمت اصلا تگ br وجود نداره

شورت کد ها رو پشت سر هم قرار دادم

br ها رو خود افزونه قرار میده

ویرایش شده در توسط reza98
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز در اون قسمت اصلا تگ br وجود نداره

شورت کد ها رو پشت سر هم قرار دادم

br ها رو خود افزونه قرار میده

در صورت آشنایی با php باید تغییرات لازم رو در خود افزونه اعمال کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در صورت آشنایی با php باید تغییرات لازم رو در خود افزونه اعمال کنید

نمیدونم تنظیمات مربوط در کدام فایل و در چه خطی است در فایل text.php تگ br بسیاری وجود دارد با مطالعه سورس فهمیدم مربوط به ایجاد کد در پنل مدیریت می باشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتوانید با CSS تغییر دهید خاصیت تگ را

http://www.stevekamerman.com/2006/06/ignore-break-br-tags-with-css/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتوانید با CSS تغییر دهید خاصیت تگ را

http://www.stevekame...-tags-with-css/

واقعا ممنون پارسای عزیز

باز یه چیز دیگه ازتون یاد گرفتم

مشکلم حل شد

برای قسمتی که میخواستم br کار نکنه class تعریف کردم و با کد زیر موفق به حذفش شدم.

.brdl br {
display: none;
}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری