رفتن به مطلب

مشکل با تگ br در خروجی افزونه contact form 7

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خروجی افزونه contact form به صورتیه که هر input رو داخل یک span قرار میده سپس با یک تگ br اونارو از هم جدا میکنه

من موفق شدم از سورس افزونه span رو پاک کنم اما هنوز تگ br رو نتونستم پیدا کنمو پاک کنم

به عبارتی نمیخوام input ها با br از هم جدا بشن

از اساتید تقاضا دارم اگر تجربه ای در این مورد دارند در اختیارمون بزارن

با تشکر

بخشی از این کد

<p>
<input type="text" name="name-user" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-validates-as-required" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="نام و نام خانوادگی">
<br>
<input type="email" name="email-sf" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-email wpcf7-validates-as-required wpcf7-validates-as-email alignleft" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="example@.ir">
<br>
<select name="jens" class="wpcf7-form-control wpcf7-select wpcf7-validates-as-required jens-sf" aria-required="true" aria-invalid="false"><option value="">---</option><option value="مرد">مرد</option><option value="زن">زن
</option></select>
<br>
<input type="text" name="codem" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="کد ملی">
<br>
<input type="text" name="mobile" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-validates-as-required" aria-required="true" aria-invalid="false" placeholder="شماره تماس">
<br>
<input type="text" name="ostan" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="استان">
<br>
<input type="text" name="shahr" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text" aria-invalid="false" placeholder="شهر">
<br>
<input type="text" name="adress" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text adress-st" aria-invalid="false" placeholder="آدرس">
</p>

ویرایش شده توسط reza98
لینک به ارسال

بعد نصب افزونه به قسمت تماس برید فرم تماس خود را انتخاب و ویرایش بزنید در قسمت چپ می تونید تگ br رو بردارید

لینک به ارسال

بعد نصب افزونه به قسمت تماس برید فرم تماس خود را انتخاب و ویرایش بزنید در قسمت چپ می تونید تگ br رو بردارید

دوست عزیز در اون قسمت اصلا تگ br وجود نداره

شورت کد ها رو پشت سر هم قرار دادم

br ها رو خود افزونه قرار میده

ویرایش شده توسط reza98
لینک به ارسال

دوست عزیز در اون قسمت اصلا تگ br وجود نداره

شورت کد ها رو پشت سر هم قرار دادم

br ها رو خود افزونه قرار میده

در صورت آشنایی با php باید تغییرات لازم رو در خود افزونه اعمال کنید

لینک به ارسال

در صورت آشنایی با php باید تغییرات لازم رو در خود افزونه اعمال کنید

نمیدونم تنظیمات مربوط در کدام فایل و در چه خطی است در فایل text.php تگ br بسیاری وجود دارد با مطالعه سورس فهمیدم مربوط به ایجاد کد در پنل مدیریت می باشد

لینک به ارسال

شما میتوانید با CSS تغییر دهید خاصیت تگ را

http://www.stevekamerman.com/2006/06/ignore-break-br-tags-with-css/

لینک به ارسال

شما میتوانید با CSS تغییر دهید خاصیت تگ را

http://www.stevekame...-tags-with-css/

واقعا ممنون پارسای عزیز

باز یه چیز دیگه ازتون یاد گرفتم

مشکلم حل شد

برای قسمتی که میخواستم br کار نکنه class تعریف کردم و با کد زیر موفق به حذفش شدم.

.brdl br {
display: none;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...