NWWG

بک آپ گیری از دسته خاص

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان خسته نباشند

ما یک سایت داریم که الان مطالبش زیاد شده، میخوایم تبدیلش کنیم به دو سایت مجزا.

حالا میخوایم از بعضی از دسته‌ها پشتیبان بگیریم و در سایت جدید درون‌ریزی کنیم. (متن نوشته، نظرات، و مهم‌تر از همه عکس‌‌های درون نوشته)

آیا راه (phpmyadmin , host ,database) یا افزونه خاصی برای این مورد می‌شناسید که ما را راهنمایی بفرمایید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه BackWPup رو تست کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه BackWPup رو تست کنید

متاسفانه این امکان که از یک دسته خاص به انضمام تصاویر استفاده شده در آن پشتیبان تهیه کند در این افزونه وجود نداشت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم مقدار عکس هاتون بشتر از 300 مگابایت باشه

میتونید از قسمت رسانه هاتون یه کپی در هاست جدیدتون بگیرید

و برای این کار به مدیر سرورتون بگید تا خودش فایل رو براتون لیج کنه تو هاست جدید تا زحمت اپلود رو شما نکشید

و میمونه اون چند تا دسته ی خاص که میخواید ببرید به هاست جدیدتون

برای این کار شما دو راه دارید

راه اول :

یک بک آپ کلی از دیتابیس اولتون بگیرید و اون رو در سایت جدیدتون رستور کنید

و در سایت جدید با نصب افزونه ی زیر اون دسته هایی که نمی خواید رو پاک کنید تا دسته هایی که میخواید فقط بمونه

bulk-delete

راه دوم : به صورت دستی از دسته هایی که میخواید در پی اچ پی مای ادمین بک آپ بگیرید و در سایت جدید رستور کنید

برای این کار باید ای دی دسته ه ای که میخواید رو باید پیدا کنید و از همون ای دی بک آپ بگیرید

من راه اول رو بهتون پیشنهاد میکنیم

در صورتی که راه دوم رو میخواید برید

بک اپ دیتابیستون رو به صورت .sql بگیرید و بعد از گرفتن بک آپ اون رو با ویرایشگر باز کنید و تمامی ادرس های قبلیی سایتتون رو با ادرس جدید ریپلیس کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط arya252
      سلام، از دسته بندی مطالب در منوی سایت استفاده کردم، بدین شکل که از فهرست ها > دسته ها > افزودن دسته به فهرست جلو رفتم ، متاسفانه بعد از گذشت مدتی متوجه شدم که مکررا خطای 404 دریافت میشه ، یعنی اگه کسی بخواد از فهرست ها دسته ایی را کلیک کند با خطای 404 مواجه میشه.
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من با کد زیر می خواستم نام دسته ی پست مورد نظر را بالای عنوان مطلب فراخوانی کنم. ولی متاسفانه این کد هم دسته مادر و هم دسته ی فرزند را فراخوانی میکند. چندان به php آشنا نیستم. چه تغییری باید بدم که تنها نام دسته ی فرزند را نشون بده؟ 
      <?php the_category($separator, $parents, $post_id); ?>

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط aryanz
      دوستان سلام
      من یک مشکلی دارم که ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید.
      موضوع اینه:
      از کد زیر برای نمایش دسته‌های فرزند یک دسته‌ی مادر استفاده می‌کنم. یعنی مثلا اگر روی دسته‌ی «الف» کلیک بشه، یک منو زیر منوهای مادر باز می‌شه که توش دسته‌های فرزند «الف» رو نشون می‌ده:
      <?php if (is_category()) { $this_category = get_category($cat); $ids_category = get_category($cat); } if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ echo '<div class="cat-child">'; $this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0"); if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ if ($this_category) { echo $this_category; } } echo '</div>'; ?> </ul> <?php } ?> کد بالا به خوبی کار می‌کنه. 
      اما مشکل من اینه که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، این نوار منوی دسته‌های فرزند دیکه نشون داده نمی‌شه. در واقع دنبال راه حلی هستم که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، منوی دسته‌های هم رده‌ی اون همچنان نمایش داده بشه.
      توی تصویر پیوست شده هم سعی کردم توضیحم رو کامل کنم

• توسط runy
      سلام
      سایتم دچار مشکل شد مجبور شدم بک آپ برگردونم حلا تصاویرم را نمی خونه .

چکار کنم ؟