NWWG

بک آپ گیری از دسته خاص

4 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان خسته نباشند

ما یک سایت داریم که الان مطالبش زیاد شده، میخوایم تبدیلش کنیم به دو سایت مجزا.

حالا میخوایم از بعضی از دسته‌ها پشتیبان بگیریم و در سایت جدید درون‌ریزی کنیم. (متن نوشته، نظرات، و مهم‌تر از همه عکس‌‌های درون نوشته)

آیا راه (phpmyadmin , host ,database) یا افزونه خاصی برای این مورد می‌شناسید که ما را راهنمایی بفرمایید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه BackWPup رو تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه BackWPup رو تست کنید

متاسفانه این امکان که از یک دسته خاص به انضمام تصاویر استفاده شده در آن پشتیبان تهیه کند در این افزونه وجود نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم مقدار عکس هاتون بشتر از 300 مگابایت باشه

میتونید از قسمت رسانه هاتون یه کپی در هاست جدیدتون بگیرید

و برای این کار به مدیر سرورتون بگید تا خودش فایل رو براتون لیج کنه تو هاست جدید تا زحمت اپلود رو شما نکشید

و میمونه اون چند تا دسته ی خاص که میخواید ببرید به هاست جدیدتون

برای این کار شما دو راه دارید

راه اول :

یک بک آپ کلی از دیتابیس اولتون بگیرید و اون رو در سایت جدیدتون رستور کنید

و در سایت جدید با نصب افزونه ی زیر اون دسته هایی که نمی خواید رو پاک کنید تا دسته هایی که میخواید فقط بمونه

bulk-delete

راه دوم : به صورت دستی از دسته هایی که میخواید در پی اچ پی مای ادمین بک آپ بگیرید و در سایت جدید رستور کنید

برای این کار باید ای دی دسته ه ای که میخواید رو باید پیدا کنید و از همون ای دی بک آپ بگیرید

من راه اول رو بهتون پیشنهاد میکنیم

در صورتی که راه دوم رو میخواید برید

بک اپ دیتابیستون رو به صورت .sql بگیرید و بعد از گرفتن بک آپ اون رو با ویرایشگر باز کنید و تمامی ادرس های قبلیی سایتتون رو با ادرس جدید ریپلیس کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط runy
      سلام
      سایتم دچار مشکل شد مجبور شدم بک آپ برگردونم حلا تصاویرم را نمی خونه .

چکار کنم ؟
    • توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      سلام
      دوستان چگونه می توان پستی را برای دسته ای خاص به عنوان پست ثابت ایجاد کرد. یعنی وقتی کاربر به آن دسته می رود همیشه یک پست به صورت ثابت نمایش داده شود.

توضیح بیشتر: البته با افزونه هایی می توان پستی را ثابت کرد ولی این روش تنها برای صفحه ی اصلی سایت است. ولی منظور من ایجاد پست های ثابت متفاوت برای دسته های متفاوت است
    • توسط kingr2r
      با سلام و عرض ادب

عزیزان من بخش دسته ها در وردپرسم مشکل پیدا کرده . یعنی میزنم روش صفحه سفید میشه . به نظر مشکل از چیه ؟ و سوالم اینه که ایا از جای دیگه ای میشه دسته اضافه کرد . از هاست یا بخش ویرایش ؟ الان همین دسته ها که میسازیم در چه فایلی در هاست قرار میگیره ؟ با تشکر
    • توسط amir80
      سلام
      من میخوام در نوشته های سایتم فقط سطح اول دسته ها نمایش داده بشه. یعنی دسته هایی که زیرمجموعه هستند رو نمایش نده.
      اما هرکاری کردم نشد و زیر مجموعه ها رو هم نمایش میده.
      لطفا اگر میتونید کمک کنید تا مشکلم حل شه.
      متشکرم