2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان عزیز

یکی سوال مهم داشتم در مورد یک خط خطا در پایین همه مطالب سایت که اینو مینویسه No related posts میخواستم بدونم چچطور میتونم اینو از بین ببرم

لطفاً کمک کنید

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از افزونه استفاده میکنید ؟

اگر از افزونه استفاده میکنید به تنظیمات افزونه برید و قسمت مورد نظر رو با متن خودتون تغییر بدید یا تنظیم کنید که اگر مطالب مشابه نبود مطالب تصادفی رو نمایش بده

و اگر بدون افزونه هست باید فایل رو مستقیم باز کنید و تغییر بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط alexi
      با سلام ووقت بخیر
      فایل ضمیمه رو بررسی کنید
      میخاستم روی قالب تخفیف گروهی کوپن وردپرس این تغییرات رو بدم
      اگر کسی توانایی داره انجام بده ممنون میشم سریعا به من پیام بده
      با تشکر

00081.pdf
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم