رفتن به مطلب

فشار به سرور + شل

masood1111

پست های پیشنهاد شده

سلام.

1. آقا از کجا می تونیم بفهمیم چه قسمت هایی از سایت به سرور فشار می آوردند و مصرف منابع بالای سایت بخاطر کدام قسمت هاست؟

2. بنده خدایی گفت شل روی سایت شما هست. چطور میشه فهمید و پیداش کرد؟ ویروس یاب خود سی پنل که چیزی پیدا نمی کنه.

لینک به ارسال

اگه سیستم عامل سرور شما کلو لینوکس باشه (که بعید میدونم) مصرف منابع رو توی سی پنل مینویسه چون به هر کاربر یک سری منابع محدود میده.

اما بقیه سیستم عامل ها ، اینکارو نمیکنن ، و هر کاربر میتونه از کل منابع سیستم استفاده کنه ، مدیر سرور رو مانیتور میکنه و چنانچه اسکریپتی چیزی فشار بیاره به منابع به مشتری گزارش میده .

بهش بگو آدرسشو بهت بده

لینک به ارسال

در مورد اینکه چطور بفهمیم شل روی سایتمون هست یا نه چه میشه کرد.

من با ویروس یاب سی پنل چک کردم و با ویروس یاب سیستم هم بکاپ را چک کردم چیزی توش نبود.

لینک به ارسال

سرور شخصی هست یا اشتراکی هست؟

معمولا سیستم عاملهای لینوکسی پیش فرض همچین امکاناتی ندارن. مگر اینکه پنل روشون نصب بشه.

لینک به ارسال

سرور شخصی هست یا اشتراکی هست؟

معمولا سیستم عاملهای لینوکسی پیش فرض همچین امکاناتی ندارن. مگر اینکه پنل روشون نصب بشه.

نه مرتضی جان اشتراکیه. تو این سایت های آنلاین چک کردن سایت چک کردم چیزی پیدا نکرد. بنظرم ویروس یا شل نداشته باشه. اما مطمئنا سایت مصرف منابع بالایی داره، بازدید بالا نیست منتها میخوام ببینم قالب مصر منابع بالا میبره یا افزونه خاصی یا وضعیت ابزارک ها (چندتا از ابزارک ها کانتری هستند یعنی شمارش میکنن بهترین پست ها را، محبوب ترین پست ها را و ... ؟

یه عنایت به سایت داشته باشید:

www.WeAre.ir

لینک به ارسال

کلا بجز مانیتورینگ از طرف مدیریت هاست، هیچ راه دیگه ای نیست ما بتونیم بفهمیم این قالبه که به سرور فشار میاره، افزونه یا قسمت خاصی

لینک به ارسال

دوست عزیز شما از کجا مطمئن هستید که به سرورتون فشار وارد میشه ؟

ببینید هر دستور پی اچ پی که ران بشه یه مقداری از سخت افزار سرور رو مشغول میکنه .

اما وقتی دستورات در حال ران همزمان بیش از حد کشش سرور برسه ممکنه سایتتون موقتا داون بشه.

پس با این حساب اگه سخت افزار اختصاصی شما پایینه و زود سایت داون میشه میتونید در حد امکان دستورات پی اچ پی غیر ضروری رو به اچ تی ام ال تبدیل کنید + پلاگین های غیر ضروری رو غیر فعال بکنید.

لینک به ارسال

ممنون مجید جان. میدونم که فشار میاره. چند بار سایت بخاطر مصرف بالا ساسپند شده، خیلی از سرورها هم مشکل داشتن با میزبانی ما. احساس می کنم یه قسمتی تو سایت هست که عملکرد غیرمتعارف داره و سایت را درگیر میکنه. می خوام مطمئن شم همچین چیزی نیست و یا اگه هست رفعش کنم.

لینک به ارسال

بیشتر مصارف اینگونه بر می گرده به افزونه هایی که سرویس دهنده های خارجی دارند و سرویس دهنده شون فیلتره یا ما رو تحریم کرده مثل بعضی از استیت های وردپرس دات کام

تنها راه (احتمالا) از کار انداختن تک به تک افزونه ها برای یک دوره 24 ساعته و تسته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...