bafqir

قرار دادن ابزارک نظرسنجی در popup

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک افزونه نظرسنجی دارم (wp-polls) که میخوام با باز شدن سایت خودبخود بصورت یک popup بالا بیاد.

مثل پیام های خوش آمد گویی که در وبلاگها بکار میره.

لطفا راهنمایی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hero
      با سلام خدمت دوستان گرامی
      من برای ثبت نام و ورود کاربران از افزونه یوزر پرو استفاده میکنم میخواستم بدونم راهی هست که قسمت ورود و ثبت نام رو به صورت پاپ آپ نشون بدم مثلا در صفحه اصلی دوتا منوی ورود و ثبت نام باشه که وقتی روش کلیک شد قسمت مربوطه رو به صورت پاپ آپ بیاره ؟؟؟؟

با تشکر
    • توسط DariushGreat
      سلام
      توی برگه خانه هنگامی که کلید enter رو می‌زنم یه پاپ‌آپ باز می‌شه که خود نشانی خانه سایت هست. چجوری درستش کنم؟! :/
      سپاس واسه راهنمایی
    • توسط Parsa
      سلام دوستان
      لطفا در نظرسنجی 2014 وردپرس شرکت کنید
      و به سوالها پاسخ دهید

http://wp-survey.polldaddy.com/s/wp-2014
    • توسط shahdebee
      سلام بر اساتید محترم
      قبلا تاپیکی ایجاد کرده بودم که در آدرس زیر میتونید اون رو ببینید

مشکل رو موقتی برای ووکامرس حل کردم ولی امروز متوجه شدم این مشکل از ووکامرس نیست و برای دو پلاگین نظرسنجی و امتیازدهی ( WP-PostRatings و WP-Polls ) هم این مشکل وجود داره که وقتی میخای امتیاز بدی یا نظر بدی بعد از کلیک کردن و لود آژاکس ناگهان زیر اون بخش صفحه ی اصلی سایت پیداش میشه
      البته این مشکل در اینترنت اکسپلورر وجود داره و با غیر فعال کردن تمام پلاگین ها و امتحان حتی چند پوسته اوریجینال دیگه هم رفع نشد
      شما میتونید همین حالا با اینترنت اکسپلورر یه سری به سایت من بزنید و مشکل رو ببینید
      http://iranbee.com/
      امیدوارم اساتید کمک کنند چون برای تاپیک قبلی اصلا جوابمون رو ندادن
    • توسط solidworm
      سلام دوستان ، خسته نباشید ، بنده یه مشکلی با تصویر شاخص داشتم ، وقتی تو سایتم میرم و میخوام تصویر شاخص بزارم اولا صفحه بو صورت popup بود و راحت آپلود میکردی و مشکلی نبود البته دیروز اینطوری بود ! امروز رفتم پست بزارم و خواستم تصویر شاخص بزارم دیدم با زدن انتخاب تصویر شاخص صفحه به صورت کامل میشه و تصویرم که انتخاب میکنی به صفحه نوشته نمیره ! یعنی مستقل تو یه صفحه جدیدم نه راه پس دارم و نه راه پیش ، راه پیش که اصلا نمیشه ، راه پسم برم که انتخاب نمیشه .
      ممنون میشم کمک کنید.