• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
amino

الزامات نماد اعتماد الکترونیک

8 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان گرامی

سلام

من به دنبال گرفتن نماد اعتماد الکترونیک هستم، برای مرحله رفع نقص رو دو مورد اشکال گرفتن.

آدرس وب سایت ما اینه:

www.hinarad.com

اشکالات هم در لینک های زیر موجودن:

http://amindashi.persiangig.com/image/Enamad/06-23-2014%2011-00-46%20%D9%82-%D8%B8.png

http://amindashi.persiangig.com/image/Enamad/06-23-2014%2011-01-22%20%D9%82-%D8%B8.png

در صورت امکان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولی که منظورش اینکه نحوه ی فروش محصولات تو سایتت چه جوری هستش - دوم هم اینکه وقتی یکی از سایتت خرید می کنه باید فاکتور مجازی بهش نشون بدی که این قابلیت در سیستم های خرید پستی فعال هستش - یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولی باید مراحل سفارش یا خرید رو توضیح بدید یا داخل سایت بگید چطوریه تا تست کنن

دومی هم خیلی سادست اگر محصولی میفروشید و بعد از سفارش فاکتور نمایش داده میشه یا ... بهشون بگید

برای من بعد از سفارش ایمیل ارسال میشد برای کاربر که همون ایمیل فرستادن مورد تایید قرار گرفت

پ.ن : مزخرف ترین معیارها و مراحل رو داره این نماد اعتماد برای یک سایتم 4 ماه طول کشید و مشابه همون سایت 99% کارکردها مثل هم بود در 2 هفته نماد دادن !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نماد بیشتر برای اعتماد کردن مشتری از امنیت پولش هستش ولی خیلی از کاربرا فکر میکنن هر سایتی که این نماد رو داره پس کیفیت محصولاتش هم خیلی بالا و مورد تاییده !! :lol:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از همه دوستان بابت نظرات مفیدشون.

ما به دنبال گرفتن نماد اعتماد برای اتصال سایت به درگاه پرداخت بانک ملت هستیم.

اگر از عزیزان کسی توانایی حل مشکلات فعلی و اتصال به درگاه بانک رو داره ممنون میشم چهارچوب مد نظر برای هزینه های این کار رو مطرح کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از همه دوستان بابت نظرات مفیدشون.

ما به دنبال گرفتن نماد اعتماد برای اتصال سایت به درگاه پرداخت بانک ملت هستیم.

اگر از عزیزان کسی توانایی حل مشکلات فعلی و اتصال به درگاه بانک رو داره ممنون میشم چهارچوب مد نظر برای هزینه های این کار رو مطرح کنه.

درگاه برای بانک؟

از فروشگاه ساز استفاده میکنی ؟

درگاه بانک را برای چه قسمتی از سایتت میخوای؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درگاه برای بانک؟

از فروشگاه ساز استفاده میکنی ؟

درگاه بانک را برای چه قسمتی از سایتت میخوای؟

از فروشگاه ساز استفاده نمیکنیم.

میخوایم که دانشجو با ورود به صفحه دوره مورد نظرش و تکمیل فرم ثبت نام به صفحه پرداخت بانک منتقل بشه و بعد از انجام پرداخت دوباره به سایت برگرده و فاکتور ثبت نام در دوره رو دریافت کنه.

ویرایش شده در توسط amino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از فروشگاه ساز استفاده نمیکنیم.

میخوایم که دانشجو با ورود به صفحه دوره مورد نظرش و تکمیل فرم ثبت نام به صفحه پرداخت بانک منتقل بشه و بعد از انجام پرداخت دوباره به سایت برگرده و فاکتور ثبت نام در دوره رو دریافت کنه.

با سلام، من تو پرداختهای اینترنتی تجربه زیادی دارم، اگر مایل باشید، می توانم برایتان انجام دهم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری