هادی خسروجردی

دروازه های پرداخت ایران برای ووکامرس توسط افزونۀ WooIRAN Commerce

4 پست در این موضوع قرار دارد

پلاگین WooIRAN Commerce یکی برای همه

..............................................................

امروز برای وردپرس کارا یه سورپرایز دارم. همینطور برای اونهایی که عاشق پلاگین WooCommerce هستن. :)

پلاگین WooIRAN Commerce یک پلاگین ساده اما قوی هستش که به شما امکان میده از محبوبترین دروازه های ( Gateways ) پرداخت ایرانی برای فروشگاه ساز ووکامرس استفاده کنید، بله درست شنیدید، محبوبترین دروازه های پرداخت ایرانی. :)

همیشه این مشکل وجود داشته که اصولا هر پلاگین مختص یک دروازه پرداخت ایجاد میشده، به این ترتیب شما برای بهره بردن از چند دروازه، مجبور بودید چند پلاگین نصب کنید، صرفنظر از اینکه بیشتر پلاگین ها استاندارد لازم رو ندارن و فقط صرفا میشه بهشون گفت پلاگین.

البته قرار نیست پلاگین WooIRAN Commerce فقط مخصوص دروازه های پرداخت باشه و در آینده سیستم های حمل و نقل ( Shippings ) هم به اون اضافه خواهد شد. :)

در حال حاضر این پلاگین تنها از دروازه پارس پال ( ParsPal ) پشتیبانی می کنه، اما توسعه دهندگان می تونن دروازه های محبوب خودشون رو خیلی ساده اضافه کنن تا در ورژن های بعدی به صورت رسمی به پلاگین اضافه بشه.

آموزش های لازم رو بعدا در فرصت مناسبی به توسعه دهنده ها ارائه می کنم. فعلا می تونید این پلاگین ایرانی رو دانلود کنید ، ازش لذت ببرید و اگه دوست داشتید با اشتراک گذاری این تاپیک، اون رو به دوستانتون هم معرفی کنید. <3

دانلود پلاگین WooIRAN Commerce

https://wordpress.org/plugins/wooiran-commerce/screenshots/

.

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالیه هادی جان، منتظر تکون های بیشتری هستیم ;)

خسته نباشی

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا عالی و کامله ممنون ♥

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط می تونم بگم عالیه.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط meysamsh
      سلام
      اپلیکیشن ساز با سورس اصلی icymobi ورژن 3.0.2 (اخرین ورژن) برای ووکامرس woocommerce
      IcyMobi v3.0.2 – E-commerce App Solution
      این اپلیکیشن ساز زبانش ترجمه شده و rtl رو ساپورت میکنه ولی تا حدودی تنظیم میخواد
      میتونید جستجو و مطالعه کنید
      در صورت درخواست دوستان این اپلیکیشن ساز با شرایطی در اختیارشون قرار میگیره
      برای انجام تنظیمات و تست داکیومنت مخصوص خودش رو داره که راحت میتونید نصب و استفاده نماید و کمی تنظیم لازم داره
      درخواست خود رو بصورت پیغام خصوصی بفرستید.

• توسط عمارگراف
      سلام
      وقتتون بخیر
      داشتم با سایت کار میکردم. مشکلی هم نبود. آخرین پلاگینی که نصب کردم افزونه پست پیشتاز و سفارشی بود. بعد از نصب افزونه هم چند دقیقه با سایت کار کردم مشکلی نداشت.
      اما یهو صفحه سفید شد. به هیچ صفحه ای دیگه دسترسی ندارم. نه مدیریت نه فروشگاه.
      مدام هم داره رفرش میشه.
      دیباگ وردپرس رو هم فعال کردم اما چیزی نیشون نمیده.
      پوشه پلاگین ها رو تغییر نام دادم اما اتفاقی نیوفتاد.
      پوشه پوسته اصلی سایت رو هم تغییر نام دادم اما درست نشد.
      لطفاً راهنمایی کنید.
      یا علی
      آدرس سایت : http://bonyadtarikhbook.ir/

**به روز رسانی **
      در حین نوشتن این تاپیک بودم که سایت خود به خود بالا اومد! :|
      نمیدونم مشکل از کجاست اما قاعدتاً دوباره اتفاق میوفته. چون این بار هم من درستش نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربیاتشون بهم بگن که ووکامرس چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.
      الآن هم سایت رو ببینید، دیباگ رو خاموش نکردم که دوستان ارورها رو ببینن.
      بازم ممنون
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر
      بنده یک سایت با ووکامرس بالا آوردم و پوسته هم نصب کردم اما فرصت ندارم تک تک صفحات رو طراحی کنم. از طرفی عجله هم دارم.
      این کار رو میخوام:
      من لِی‌اوت(چیدمان) صفحات رو روی کاغذ میکشم و عکسش رو برای فرد مورد نظر میفرستم.(مثلاً بالا اسلایدر، کنار فیلترها، وسط آخرین محصولات سه ستونه و ...) ایشون هم با ویژوال کامپوزر صفحات رو بسازه.
      این صفحات رو میخوام:
      فروشگاه
      دسته‌ها
      محصول تکی
      سبد خرید
      وبلاگ
      کسی فرصت میکنه انجام بده؟
      هزینه و زمان رو لطفاً بفرمایید
      یا پیام خصوصی یا تلگرام ( @ammargraph )
      ممنون
      یاعلی
    • توسط shamea
      این تعداد دسته ها تو ووکامربس چطوری از بین میره؟
      عکسش رو ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      همون قسمتی که با قرمز دورشون خط کشیدم

• توسط mohammad_mh
      سلام
      وقتی ووکامرس آپدیت شد متاسفانه دیگر برخی از اطلاعات محصولات برای مشتری ها ایمیل نمی شود
      راه حل چیست؟