2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یک راهنمایی می خواستم

من یه منو دارم که با جی کوئری ساختم و 4 گزینه داره (گزینه های 1.2.3.4) ، کاری که می خوام بکنم اینه که وقتی کاربر روی (1) کلیک می کنه زیر دسته های 1 نمایش داده بشن ، جی کوئریش رو انجام دادم فقط تابعشو می خواستم . میخوام بدونم اصلا میشه یه همچین کاری کرد اگر میشه کدشو لطف کنید لطفا

خیلی ممنون.

post-3247-0-26794300-1403567084_thumb.pn

ویرایش شده در توسط alisafari

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونی لینکهاتونو به صفحه ی category ارجاع بدید با کد

<a href = "http://sample.com/?cat=1">1</a>
<a href = "http://sample.com/?cat=2">2</a>
<a href = "http://sample.com/?cat=3">3</a>
<a href = "http://sample.com/?cat=4">4</a>

اون اعداد آی دی category ها شما هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط aryanz
      دوستان سلام
      من یک مشکلی دارم که ممنون می‌شم اگه راهنمایی کنید.
      موضوع اینه:
      از کد زیر برای نمایش دسته‌های فرزند یک دسته‌ی مادر استفاده می‌کنم. یعنی مثلا اگر روی دسته‌ی «الف» کلیک بشه، یک منو زیر منوهای مادر باز می‌شه که توش دسته‌های فرزند «الف» رو نشون می‌ده:
      <?php if (is_category()) { $this_category = get_category($cat); $ids_category = get_category($cat); } if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ echo '<div class="cat-child">'; $this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0"); if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ if ($this_category) { echo $this_category; } } echo '</div>'; ?> </ul> <?php } ?> کد بالا به خوبی کار می‌کنه. 
      اما مشکل من اینه که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، این نوار منوی دسته‌های فرزند دیکه نشون داده نمی‌شه. در واقع دنبال راه حلی هستم که وقتی روی یکی از دسته‌های فرزند کلیک می‌شه، منوی دسته‌های هم رده‌ی اون همچنان نمایش داده بشه.
      توی تصویر پیوست شده هم سعی کردم توضیحم رو کامل کنم

• توسط PejmanDesigner
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستانم .
      من مشکلی دارم که با جستجو نتونستم به جواب برسم شاید مواردی که جستجو می کردم اشتباه بوده .
      من می خوام در قسمت منو ها لینکی بزارم که صفحه جدیدی رو باز نکنه و به قسمت های مختلف در همون صفحه بره .
      من یک وب سایت تک صفحه دارم و برگه جدیدی ندارم . ولی می خوام با کلیک بر روی قسمت های مختلف منو بازدید کننده مستقیم اسکرول بشه به همون موقعیت .
      حالا دو سوال دارم در این رابطه
      اول اینکه ایا افزونه ای هست که این کار رو انجام بده ؟ یا اینکه باید کدی رو وارد کنم ؟ (لطفا در صورت داشتن کد ، علاوه بر کد نحوه قرار گیری هم توضیح داده شود)
      دوم اینکه اون طوری که من خیلی وقت پیش ها شنیدم مقدار پیکسل میگیره این کد که کجا اسکرول بشه ، حالا سوالم اینجاست که ما پیکسل بدیم داخل این کد ها یا افزونه آیا درحالت رسپانسیو مشکل ایجاد میشه یا نه ؟
    • توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.