رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نیاز به یه افزونه یا کد دارم که مطالب زیر رو به اعضای سایتم نشون بده.

1- تعداد اخبار خوانده نشده پس از آخرین ورود

2- تاریخ آخرین ورود به هر بخش از سایت

3- فهرست اخبار خوانده نشده یا نمایش اخباری که پس از آخرین ورود کاربر ثبت شده

میخوام توی سایتم اینجوری نمایش بدم.

22637226560615550135.jpg

ممنون میشم اگر کدهاشو بهم بدین یا اگر افزونه ای در این مورد هست بهم معرفی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

کسی نبود جواب بده ؟؟ کد آخرین ورود رو پیدا کردم ولی فقط تو پنل مدیریت نشون میده . میخوام کدهارو برای نمایش تو قالب نشون بدم.

کسی تا حالا به این مورد برنخورده که منو راهنمایی کنه؟؟

من واقعا نیاز دارم بهش..

لینک به ارسال

افزونه ای به این شکل سراغ ندارم ولی با کد نویسی می شه انجامش داد. کدنویسیش کمی سنگینه و بسته به قالب باید نوشته بشه پیشنهاد اولم اینه که با یک برنامه نویس تماس بگیرید و با پرداخت هزینه اینکار را انجام دهید ولی اگر خودتون می خواهید انجام دهید اول مشخص کنیدذ منظورتون از بخش های سایت چیه (دستهع بندی های سایت یا پست تایپ های جداگانه) و بعد مشخص کنید اخبار دقیقا چی هستند (مطالب معمول سایت یا بخشی مجزا و اگر مجزاست باز مشخص بشه چجوری تفکیک شده)

لینک به ارسال

افزونه ای به این شکل سراغ ندارم ولی با کد نویسی می شه انجامش داد. کدنویسیش کمی سنگینه و بسته به قالب باید نوشته بشه پیشنهاد اولم اینه که با یک برنامه نویس تماس بگیرید و با پرداخت هزینه اینکار را انجام دهید ولی اگر خودتون می خواهید انجام دهید اول مشخص کنیدذ منظورتون از بخش های سایت چیه (دستهع بندی های سایت یا پست تایپ های جداگانه) و بعد مشخص کنید اخبار دقیقا چی هستند (مطالب معمول سایت یا بخشی مجزا و اگر مجزاست باز مشخص بشه چجوری تفکیک شده)

منظورم از بخش های سایت دسته بندی ها هست و مطالب هم مطالب معمولی که تو هر دسته قرار میگیره. ترجیح میدم خودم یاد بگیرم انجامش بدم .

اگر آموزشی در این خصوص هست یا کدهایی نزدیک به این که بتونم با ویرایش درستش کنم معرفی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...