• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
m0h3n

راهنمایی در مورد هاست دانلود

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه هاست دانلود گرفتم ولی کار باهاش رو بلد نیستم

میخواستم بدونم میشه روی همین هاست دانلود وردپرس نصب کرد یا نه؟

هاست دانلود با سایت باید جدا باشند؟

اگه جدا باشند نحوه وصل کردن هاست دانلود به وردپرس و اون یکی هاست چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نفهمیدم چی شد

لطفا یکی درباره اینا توضیح بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نفهمیدم چی شد

لطفا یکی درباره اینا توضیح بده

سلامی دوباره

دوست عزیز منم دیروز همین سوال رو پرسیدم و لینک رو هم به شما دادم

اگه میخواید سایت دانلود بزنید باید یه هاست میزبانی وب (برای آپلود پوسته و وردپرس و اینجور چیزا) و یه هاست دانلود برای ذخیره ی فایل هاتون خریداری کنید

یعنی دوتا هاست

و بر روی هاست فایل یا دانلود هیچ اسکریپتی نصب نمیشه چون دیتابیس ندارند

ویرایش شده در توسط hamid_khaleghi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من الان هاست دارم با این آدرس be3t4u.ir

چه جوری اون هاست دانلود رو به این وصل کنم

کنترل پنل هاست اصلی هم cpanel هست

بعضیا میگن باید ساب دامین بسازی این ساب دامین رو کجا باید بسازم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و خداوند گوگل را آفرید ...

آموزش ساخت ساب دامنه :

http://www.tehranhost.com/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84/

آموزش اتصال ساب دامنه به هاست دانلود توسط میهن وب هاست :

http://my.mihanwebhost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و خداوند گوگل و یاهو و bing رو آفرید درسته

اینجور که من فهمیدم اول ساب دامین توی هاست اصلی میسازم بعد توی هاست دانلود این ساب دامین رو بهش وصل میکنم

درسته یا من بد فهمیدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اون شرکتی که هاست گرفتی بگو تنظیمش میکنه.

.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط legendsms
      باسلام دوستان عزیز امروز قصد معرفی سایتی رو دارم که هاست رایگان میتوانید ازش دریافت بکنید چه سی پنل چه دایرکت ادمین این هاست هیچ تفاوتی با هاست پولی نداشته حتی شامل پشتیبانی 24 ساعته هم می شود و از اطلاعات شما نیز بک آپ برداری می شود خب بریم سراغ آموزش لطفا قبل هرکاری اگه خوشتون اومد تورو خدا امتیاز یادتون نره
      اول وارد سایت
      http://client.legendsms.ir
      شوید بعدا به شکل زیر اقدام کنید گزینه سفارش را انتخاب نمایید

بعد انتخاب گزینه سفارش از قسمت دسته بندی ها هاست رایگان را انتخاب نمایید

بعد انتخاب تیک یکی از محصولات رو زده بعد گزینه ادامه را می زنیم به انتخاب کاربر دایرکت ادمین یا سی پنل

خب بعد ادامه شما باید انتخاب بکنید که دامنه دارین یا میخواین دامنه هم براتون ثبت بشه

چون من خودم دامنه دارم نوشتم نام سرور یا همون DNS هارو تنظیم میکنم بعد ادامه رو باید بزنیم اگر ندارین میتوانید ثبت بکنید یا دامنه تون رو به اینجا انتقال بدین مهم نیست از هرجایی دامنه رو ثبت کردین یا از هرکی دامنه گرفتین میتوانید با تغییر دی ان اس از گزینه سوم استفاده بکنید مهم اینه که دامنه به اسم خودتون خریده باشید

باقسمت بالا کاری نداریم فقط روی ایران پیش فرض میزاریم می مونه

بعد با باقی گزینه ها کاری ندارید فقط کافیه گزینه chechout رو بزنید

حالا تنها کاری که میکنید فرم بالا رو پر میکنید

حالا با اطلاعاتی که خط زدم کاری ندارین فقط میزارین خالی باشه رمز عبور و پرسش امنیتی کامل بکنید

بازم با قسمتی که خط زدم کاری ندارین فقط تکمیل سفارش می زنید تا اینجا 60 درصد کارمون انجام شده حالا بعد اینکه اطلاعات درست بود وارد بخشی مثل زیر میشین

بعد روی سرویس های من کلیک میکنید

جایی که خط کشیدم روش کلیک میکنید

می بینید که حساب معلق هست باید 24 ساعت کاری صبر بکنید تاتایید بشه whmcs متاسفانه مشکلی که داره رایگان بود نیاز به تایید دستی داره که ایمیلش خدمت تون ارسال میشه جهت یا میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هست وارد حساب کاربری تون بشین ولی میبینید که مسدود هست جهت اینکه سریع تر کارتون راه بی افته شماره پشتیبانی داخل سایت هست من اینجا هم می نویسم 09120534404 میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا کارتون سریع تر اوکی بشه ولی بیشتر از 24 ساعت طول نمیکشه

بعد 24 ساعت که فعال شد و گزینه فعال دیدین با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل میتوانید وارد سی پنل بشین اگر میبینید من رمز رو نپوشوندم و قابل مشاهده هستش دلیلش اینه که رمزم رو عوض کردم فقط خواستم توی آموزش اشنا باشین که رمزتون به چه شکلی نمایان میشه

با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل وارد سی پنل شده و هاست خود را طراحی میکنید فقط همین نیست 99 درصد کار ما انجام شد باید حالا نوبت اینه تیکت بزنیم و درخواست دی ان اس بکنیم

از گزینه پشتیبانی روی ارسال درخواست کلیک بکنید بعد هاست رایگان رو انتخاب بکنید موضوع رو دی ان اس هاست رایگان انتخاب بکنید

بعدا روی گزینه ارسال کلیک کنید منتظر جواب بمانید

اینم دی ان اس ها فکر کنم ست کردن دامنه هم همه بلدن اگر مشکلی بود در این تایپک بپرسین لطفا تشکر یادتون نره
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .

• توسط abolfazlyarlooo
      سلام. سوالی داشتم. 
      سرور مجازی ایران بهتر است یا خارج؟ 
      آدرس سایت : مای کره
    • توسط alireza1375
      سلام. من در ویژگی های محصولات ووکامرس ترتیب را روی "ترتیب مرسوم یا نام (شمارشی)" تنظیم می کنم ولی وقتی ویژگی را وارد می کنم (به شکل زیر) و سپس مطلب را ذخیره می کنم.

حالا وقتی وارد ویژگی می شوم این ترتیب را می بینم!

و قسمت عجیب تر نمایش اون در سایت هست که به این شکل نمایش داده می شود:

مشکل چیه؟
    • توسط a_mogheimi
      نام افزونه : ووکامرس-ریموت
      هدف  :
      محافظت از فایلهای موجود در  هاست دانلود و فروش آنها با ووکامرس ( جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایلها با در اختیار داشتن لینک دانلود).
      امکانات :
      1. امکان فروش فایلهای دانلودی که در هاست دانلود قرار دارند با امکان دانلود ادامه دار (امکان دانلود با دانلود منیجر ها)
      2. افزودن ادامه دانلود به محصولات موجود در هاست وردپرس
      3. امکان تعیین محدودیت دفعات دانلود برای هاست های دانلودی دارای دیتابیس
      4. امکان تعیین محدودیت زمانی برای لینک های تمامی هاست های دانلود بدون دیتابیس و با دیتابیس
      5. امکان قفل کردن لینک برای یک آی پی خاص برای هر دو هاست دانلود دارای دیتابیس و بدون دیتابیس
      6. پشتیبانی از تمامی هاست های دانلودی دارای php5.3+ .
      7. امکان افزودن بینهایت هاست دانلود به افزونه
      و ....
      قیمت :
      تک کاربره (قابلیت فعال سازی افزونه برای یک سایت ): 500 هزار تومان
      2- 5 کاربره : 750 هزار تومان
      بدون محدودیت  : 990 هزار تومان
      زمان عرضه  :
      دوم فروردین ماه سال 1395 در وبسایت wpcar.ir
      توضیحات :
      تاکنون افزونه ای با این امکانات نوشته نشده است و برای اولین بار در وبسایت وردپرسکار عرضه میشود.
      علت تاخیر در زمان عرضه ، آماده نبودن مستندات و ویدئو های آموزشی نحوه استفاده از افزونه است. (افزونه تست و ریلیز شده است.)
      نکته:
      این افزونه کاملا هماهنگ با نسخه جدید افزونه edd-remote  طراحی شده است و نسخه جدید Edd-remote نیز همزمان با همین افزونه منتشر میگردد.
      یعنی امکان استفاده از یک هاست دانلود  همزمان از طریق هر دو افزونه بدون نیاز به تنظیمات جداگانه  امکان پذیر است.
      افزونه ووکامرس - ریموت منتشر شد.