• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
sahand1991

پر شدن غیر معمول حجم هاست

6 پست در این موضوع قرار دارد

هاست وبسایت بنده به طور غیر معمولی پر شده است. حجم کلیه اطلاعات وبسایت من حدود 300MB است اما اکنون 1GIG فضای هاست پر شده است!! به تازگی افزونه جدیدی نیز نصب نکرده ام.

در قسمت disck usage space بررسی کردم و 883MB پوشه wp content اشغال کرده بود اما مجموع حجم زیر مجموعه های آن 200MB هم نمیشوند!!!(پیوست شده)

اکنون نمیدونم چه باید انجام باید داد!!

مشکل از کجاست؟ دوستان خواهشمندم راهنمایی فرمائید.

post-5857-0-56244900-1403606098_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل های شاخه ی اصلی ، یعنی wp-content رو بررسی کنید.

ببینید فایل خاصی اونجا وجود داره یا خیر ؟

+ تاپیک های مشابه رو هم بررسی بفرمائید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشکر از پاسخ شما

بنده بررسی کردم ولی فایل خاصی را مشاهده نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه اتو بک آپ شما فعال باشه معمولا فایل های اتو بک آپ در یک پوشه بالاتر از روت (public_html) در داخل پوشه ی backup یا tmp و با پسوند tmp ذخیره می شند که می تونید حذفشون کنید (آخرین بک آپ را حفظ کنید ) و هر چند وقت یکبار هم باید همین کار را تکرار کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جناب استاد بررسی کردم فولدر tmp بود ولی داخل آن فایلی با پسوند tmp وجود نداشت.

این اختلال در حجم سایت ممکن است به دلیل قطع به روز رسانی وردپرس در حین انجام آن باشد؟ چون مدتی پیش قصد به روز رسانی را داشتم اما در حین update با مشکل روبرو شد و سایت از دسترس برای چند ساعتی به کل خارج شد.این به روز رسانی ناقص چند مرتبه انجام شد ولی در حین update قطع میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وردپرس کلا 17 یل 18 مگابایته موجودی پوشه tmp را هرچه که باشد می شه پاک کرد ممکنه بک آپتون هر جای دیگری در شاخه ای tmp را پیدا کردید باشد از نام و حجم فایل مشخصه که فایل بک آپ است و برای اطمینان هر فایلی را قبل از حذف دانلود کنید روی سیستمتون بعد از اینکه مطمئن شدید فایل درستی را حذف کرده اید و آسیبی به سایت نرسیده حذفش کنید همینطور اگر کش دارید محتویات پوشه caches که در مسیر wp-content قرار دارد را هم می تونید حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط legendsms
      باسلام دوستان عزیز امروز قصد معرفی سایتی رو دارم که هاست رایگان میتوانید ازش دریافت بکنید چه سی پنل چه دایرکت ادمین این هاست هیچ تفاوتی با هاست پولی نداشته حتی شامل پشتیبانی 24 ساعته هم می شود و از اطلاعات شما نیز بک آپ برداری می شود خب بریم سراغ آموزش لطفا قبل هرکاری اگه خوشتون اومد تورو خدا امتیاز یادتون نره
      اول وارد سایت
      http://client.legendsms.ir
      شوید بعدا به شکل زیر اقدام کنید گزینه سفارش را انتخاب نمایید

بعد انتخاب گزینه سفارش از قسمت دسته بندی ها هاست رایگان را انتخاب نمایید

بعد انتخاب تیک یکی از محصولات رو زده بعد گزینه ادامه را می زنیم به انتخاب کاربر دایرکت ادمین یا سی پنل

خب بعد ادامه شما باید انتخاب بکنید که دامنه دارین یا میخواین دامنه هم براتون ثبت بشه

چون من خودم دامنه دارم نوشتم نام سرور یا همون DNS هارو تنظیم میکنم بعد ادامه رو باید بزنیم اگر ندارین میتوانید ثبت بکنید یا دامنه تون رو به اینجا انتقال بدین مهم نیست از هرجایی دامنه رو ثبت کردین یا از هرکی دامنه گرفتین میتوانید با تغییر دی ان اس از گزینه سوم استفاده بکنید مهم اینه که دامنه به اسم خودتون خریده باشید

باقسمت بالا کاری نداریم فقط روی ایران پیش فرض میزاریم می مونه

بعد با باقی گزینه ها کاری ندارید فقط کافیه گزینه chechout رو بزنید

حالا تنها کاری که میکنید فرم بالا رو پر میکنید

حالا با اطلاعاتی که خط زدم کاری ندارین فقط میزارین خالی باشه رمز عبور و پرسش امنیتی کامل بکنید

بازم با قسمتی که خط زدم کاری ندارین فقط تکمیل سفارش می زنید تا اینجا 60 درصد کارمون انجام شده حالا بعد اینکه اطلاعات درست بود وارد بخشی مثل زیر میشین

بعد روی سرویس های من کلیک میکنید

جایی که خط کشیدم روش کلیک میکنید

می بینید که حساب معلق هست باید 24 ساعت کاری صبر بکنید تاتایید بشه whmcs متاسفانه مشکلی که داره رایگان بود نیاز به تایید دستی داره که ایمیلش خدمت تون ارسال میشه جهت یا میتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که هست وارد حساب کاربری تون بشین ولی میبینید که مسدود هست جهت اینکه سریع تر کارتون راه بی افته شماره پشتیبانی داخل سایت هست من اینجا هم می نویسم 09120534404 میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا کارتون سریع تر اوکی بشه ولی بیشتر از 24 ساعت طول نمیکشه

بعد 24 ساعت که فعال شد و گزینه فعال دیدین با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل میتوانید وارد سی پنل بشین اگر میبینید من رمز رو نپوشوندم و قابل مشاهده هستش دلیلش اینه که رمزم رو عوض کردم فقط خواستم توی آموزش اشنا باشین که رمزتون به چه شکلی نمایان میشه

با کلیک روی گزینه ورود به سی پنل وارد سی پنل شده و هاست خود را طراحی میکنید فقط همین نیست 99 درصد کار ما انجام شد باید حالا نوبت اینه تیکت بزنیم و درخواست دی ان اس بکنیم

از گزینه پشتیبانی روی ارسال درخواست کلیک بکنید بعد هاست رایگان رو انتخاب بکنید موضوع رو دی ان اس هاست رایگان انتخاب بکنید

بعدا روی گزینه ارسال کلیک کنید منتظر جواب بمانید

اینم دی ان اس ها فکر کنم ست کردن دامنه هم همه بلدن اگر مشکلی بود در این تایپک بپرسین لطفا تشکر یادتون نره
    • توسط abolfazlyarlooo
      سلام. سوالی داشتم. 
      سرور مجازی ایران بهتر است یا خارج؟ 
      آدرس سایت : مای کره
    • توسط javahery
      سلام دوستان
      فکر میکنم همه با whmcs اشنا هستید این اسکریپت برای مدیریت یا بهتره بگم راه انداختن یک فروشگاه هستینگه یک قابلیت خوبش علاوه بر اینکه به سرور ویا ریسیلر متصل میشه . کاربر بعد از خرید خودش میتونه که مثلا تا یک کاه انقضا داره

حالا من ی سایت وردپرسی دارم خیلی وقته روش دارم طراحی چتروم میکنم یعنی چتروم میفروشم.

میخوام کاربر بعد از خرید چتروم به ویسیله وردپرس(پلاگین ووکامرس)بشه انقضا واسه سرویس تعیین کرد و مشخصات سرویس رو به کاربر نشون بده

مثلا توی ی صفحه به کاربری که این سرویس(مثلا yourchat.ir) را خریده بهش مشخصات زیر را در صفحه جداگانه نشان بده

انقضا:14بهمن

حالا اینکه ممکنه مشتری بخواد هر ماه یا هر دوماه این سرویس را تمدید بکنه. خلاصه بصورت یک یا دو ماه بهش اضافه بشه.

ممنون میشم کمکم کنید؟؟
    • توسط amir khalaji mehr
      با خیالی آسوده، تخته گاز برانید!
      یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های همیشگی کاربران وردپرس به ویژه دوستانی که تازه با این سیستم مدیریت محتوا آشنا شده‌اند انتخاب هاستینگ مناسب برای میزبانی می‌باشد، هاستینگی که جدا از ارایه‌ی سرویس‌هایی با کیفیت بالا توانایی پشتیبانی تخصصی در زمینه‌ی وردپرس و ارایه‌ی خدمات متفاوت در این حوزه را داشته باشد.
      گروه ماندگار وب در سال 1390 فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه توسعه و آموزش وردپرس آغاز نموده است که با سابقه‌ی درخشان و تجربیات گرانقدر گذشته و با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین منابع نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری جهان در زمینه‌ی میزبانی وب، هم‌اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه آمادگی خود را برای میزبانی تخصصی وبلاگ‌ها و وبسایت‌های وردپرسی اعلام می‌دارد.
      چنانچه قصد تهیه‌ی هاست و یا سرور مجازی را دارید با استفاده از کد تخفیف wp-parsi می‌توانید از 30% تخفیف ویژه در همه‌ی پلن‌ها بهره ببرید.
      آدرس سایت :
      http://host.mandegarweb.com

• توسط نسیم 12
      سلام
      دوستان ما سایتی داریم که مدام پهنای باند افزایش می دیم ولی باز بعد از مدتی تعداد بازدید سایت که بالا میره پهنای باند کم می یاد... چه راه حلی هست تا با مشکل پهنای باند روبرو نشیم؟؟؟چه کارهایی توی سایت باید انجام داد تا مصرف کمتر بشه؟؟؟ و اینکه هاست مجازی گزینه خوبی هست؟؟ 
      الان پهنای باند 100 گیگ هست که باز در انتهای ماه کم آمده...