رفتن به مطلب

سوال در مورد منوهای قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان عزیز.یه سوال در مورد منوهای قالب های وردپرسی برام پیش اومده وبه کمکتون نیاز دارم . برای اینکه یتونم منوهای خودم رو مثل منوی قسمت بالا در همین انجمن جوری طراحی کنم که وقتی در هر صفحه ای هستش اون منوی مربوط به اون صفحه یه شکل جدا داشته باشه.نمی دونم منظورم رو فهمیدید یا نه ولی برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید لطفا به عکسی که پیوست کردم نگاه کنید.ممنون

post-6464-0-33022900-1403611450_thumb.pn

ویرایش شده توسط m.yousefikia
لینک به ارسال

منظورتون از css چیه؟؟؟؟ باید چیکار کنم؟ هنوز قالبم رو کامل نساختم اگه ممکنه یه توضیحی بدید مرسی

لینک به ارسال

به صورت nth-child قابلیت پدر فرزندیه css

مثلا من میخوام به li های سوم قالبم استایل بک گراند بدم.. پس مینویسم :

.menu ul li:nth-child(3) {background:#000 ;}

لینک به ارسال

انگار منظورم رو بد رسوندم!!! من css بلدم فقط میخام مثلا توی منو وقتی که توی صفحه ی تماس با ما هستم ، گزینه ی مربوط به اون توی منو یه استایل متفاوت داشته باشه.

لینک به ارسال

سلام به همه ی دوستان عزیز.یه سوال در مورد منوهای قالب های وردپرسی برام پیش اومده وبه کمکتون نیاز دارم . برای اینکه یتونم منوهای خودم رو مثل منوی قسمت بالا در همین انجمن جوری طراحی کنم که وقتی در هر صفحه ای هستش اون منوی مربوط به اون صفحه یه شکل جدا داشته باشه.نمی دونم منظورم رو فهمیدید یا نه ولی برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید لطفا به عکسی که پیوست کردم نگاه کنید.ممنون

سلام

سایتتون رو با وردپرس طراحی کردید ؟

اگه بله خود وردپرس این کار رو براتون انجام میده فقط شما باید بهش استایل بدید

مثلاً شما این کد رو در style.css خود قرار دهید

.current-cat , .current_page_item , .current-cat-parent{
background:red;
}
ul.children li.current-cat {
background:green !important;
}

ویرایش شده توسط hamid_khaleghi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...