رفتن به مطلب

ساخت اطلاعات عکس در گالری ؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستا و استادای گل انجمن

من میخوام واسه سایتم گالری عکس بسازم و ساختم

حالا چطور میتونم وقتی کاربر رو عکس کلیک کرد عکس حالا یا تو صفحه به صورت پاپ آپ یا تو ی صفحه دیگه باز بشه

و اطلاعاتی مثله اندازه عکس و نام عکسو و دسته بندی و امتیاز رو و .. رو نشون بدم؟؟

ویرایش شده توسط persianwp
لینک به ارسال

سلام

شما می تونی هر تصویر رو به عنوان یه پست ارسال کنی. بعد لینک ادامه مطلب رو بهش بدی. داخل ادامه مطلب توضیحات رو بنویسید.

لینک به ارسال

برای EXIF‌ افزونه هایی هست - اما دقیق بفرمایید که برای هر عکس چه دیتاهایی رو وارد می کنید و چطور وارد می‌کنید و در هر پست آیا فقط یک تصویر هست یا بیش از یک تصویر؟

لینک به ارسال

برای EXIF‌ افزونه هایی هست - اما دقیق بفرمایید که برای هر عکس چه دیتاهایی رو وارد می کنید و چطور وارد می‌کنید و در هر پست آیا فقط یک تصویر هست یا بیش از یک تصویر؟

سلام ممنون از پاسختون

این EXIF چی هست دقیقا؟؟ :دی ؟؟

دیتا ها اینان : نام -حجم - دسته بندی - ابعاد - تعداد بازدید- تعداد کلیک - امتیاز عکس

در هر پست منظورتون چیه؟؟ گالری تصویر هستش دیگه دسته بندی شده هست

لینک به ارسال

یه صفحه

شامل یه سری عکس

که هر عکس یه سری اطلاعات مثل نام و حجم و توضیحات و ... داره

بعد با کلیک روی هر عکس یه سری اطلاعات نمایش داده بشه

این چیزیه که من متوجه شدم.

حالا کافیه شما هر عکس به همراه اطلاعاتش رو از طریق پست ارسال کنید. گزینه هایی مثل اطلاعات و نام و ... رو با زمینه های ذلخواه می تونید قرار بدید.

برای زمان کلبک هم باید با jquery کار کنید. حالا اگه نمونه خاصی مد نظر دارید لینکشو بزارید دقیق تر کمکتون کنیم.

لینک به ارسال

فرم جستجو

<div class="search">
<form method="get" class="searchform" action="<?php bloginfo('home'); ?>/">
<input type="text" class="searchbox" id="search" value="<?php echo wp_specialchars($s, 1); ?>" name="s" placeholder="کلمه مورد نظر + اینتر">
<input type="submit" id="searchsubmit" class="searchbtn" style="display:none" value=""/>
</form>
</div>

لینک به ارسال

کدی که من دادم فرم جستجو هست. نتایجه جستجو اگه فایل search.php داشته باشید اونجا و اگه نداشته باشید داخل index.php نمایش داده میشه.

لینک به ارسال

برای حل مسئلتون قبل از اینکه دنبال کد بگردید مسئله رو دقیق باز کنید. طبق چیزهایی که گفتید:

هر پست شامل یک آلبوم و هر آلبوم شامل چندین عکس

حالا:

حجم و طول و عرض و ... هر عکس؟

تعداد کلیک روی پست حاوی آلبوم؟

تعداد کلیک روی عکس‌های داخل آلبوم؟

امتیاز آلبوم؟ (که در واقع امتیاز پست است)

امتیاز عکس؟

اینا همه با هم متفاوتند. چون تعریف عکس با تعریف آلبوم فرق داره.

اول این ها رو تعیین کنید بعد میشه برای دیتاهاشون فیلد تعریف کرد و بعد میشه بر مبنای فیلد ها کوئری و یا جستجو ایجاد کرد.

لینک به ارسال

سلام ممنون

بله من میخوام چند تا آلبوم بسازم و تو هر آلبوم چند تا عکس و اطلاعاتی مثله

نام تصویر

دسته بندی

حجم تصویر

ابعاد اصلی تصویر

تعداد بازدید

رو به عکس های توی آلبوم اضاف کنم ؟؟ حالا باید چیکار کنم تا البوم بسازم و آلبوم ها کناره هم قرار بگیرند و هر آلبومم شامل ی سری عکس بشه که وقتی روش کلیک شد اطلاعاته بالارو نشون بده ؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...