• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
arp220

دسترسی به تک تک دیدگاه ها

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی ... ما چطوری میتونیم به هر دیدگاهی که لازم داریم دسترسی داشته باشیم و اون دیدگاه مورد نظر رو در مکان مورد نظرمون در قالب نمایش بدیم .. مثلا ما بخواییم اخرین دیدگاه رو در یک دیو در بالای پیچ قرار بدیم و دیدگاه یکی مانده به اخر رو هم در وسط و همین طور الی اخر .. مثلا 5 دیدگاه اخرمون رو در دیو های مختلف و در مکان های متفاوت در قالبمون نمایش بدیم ... مرسی از جواب و راهنماییتون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای نمایش آخرین نظرات ارسال شده با استایل پیش فرض اول این کد ها رو در کجای مناسب در فایل functions.php قرار بدید :

function src_simple_recent_comments($src_count=7, $src_length=60, $pre_HTML='<li><h2> Recent Comments </h2>', $post_HTML='</li>') {
global $wpdb;
$sql = "SELECT DISTINCT ID, post_title, post_password, comment_ID, comment_post_ID, comment_author, comment_date_gmt, comment_approved, comment_type,
SUBSTRING(comment_content,1,$src_length) AS com_excerpt
FROM $wpdb->comments
LEFT OUTER JOIN $wpdb->posts ON ($wpdb->comments.comment_post_ID = $wpdb->posts.ID)
WHERE comment_approved = '1' AND comment_type = '' AND post_password = ''
ORDER BY comment_date_gmt DESC
LIMIT $src_count";
$comments = $wpdb->get_results($sql);
$output = $pre_HTML;
$output .= "\n<ul>";
foreach ($comments as $comment) {
$output .= "\n\t<li><strong><a href=\"" . get_permalink($comment->ID) . "#comment-" . $comment->comment_ID . "\" title=\"on " . $comment->post_title . "\">" . $comment->comment_author . "</a></strong>" . strip_tags($comment->com_excerpt) . "...</li>";
}
$output .= "\n</ul>";
$output .= $post_HTML;
echo $output;
}

بعد این کد رو در هر جایی که میخواید توی قالب آخرین نظرات به نمایش در بیاد قرار بدید

<?php if (function_exists('src_simple_recent_comments')) {
src_simple_recent_comments(6, 70,'', ''); }
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از جوابتون ولی این چیزی نیست که من مد نظر دارم .. ببینید من میخوام اخرین به تک تک دیدگاهام دست رسی داشته باشم که اینجوری بتونم هر دیدگاه رو در یک مکان در قالب نمایش بدم..

کدی که باید داشته باشه به این نحو باید باشه ما باید شماره ایدی هر دیدگاه رو داشته باشیم .... کدی که این امکان رو بهمون بده ایدی اخرین دیدگاه رو بدست بیاریم بعد واسه نمایش مثلا دیدگاه یکی به اخرمونده ایدی اخرین دیدگاه رو منهای یک کنیم که بشه یکی به اخر مونده و اگه ایدی اخرین دیدگاه رو منهای 2 کنیم بتونیم دیدگاه از اخر دومی رو نمایش بدیم ... دوستان پی اچ پی کار باید یه همچین چیز رو کد بزنن :) .. حیف که پی اچ پی نمیدونم :):( ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت دوستان عزیز,

در بخش ابزارک ها, امکان قراردادن لیست اخیر دیدگاه ها وجود داره.
      اما سوال اینجاست؛
      من می خوام این لیست فقط دیدگاه های کاربران رو نمایش بده, نه پاسخ هایی که داده میشه
      چون تعداد دیدگاه ها و پاسخ ها زیاد هست و در این صورت همیشه پاسخ ها هست که نمایش داده میشه!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    • توسط ali_reza
      در این دنیای وردپرس یک اتفاقاتی برای ما میافته که اصلا تا با چشم خودمون نبینیم باورمون نمیشه ً
      داشتم پست ارسال میکردم که یک نگاهی به قسمت دیدگاه ها انداختم
      نوشته بود :
      ((پینگ در
      آیا شما بدون داشتن رابطه ی جنسی با جنس مخالفتون می تونید عاشق باشید ؟))
      !!!!!!!!!!
      حالا این چیه ؟ تو نظرات چیکار میکنه ؟ !!!
      این آخرین پست ارسالی بود که در قسمت دیدگاه های داشبورد وردپرس داشت منو نگاه میکرد . با خودم گفتم حتما دستم خورده اشتباهی فرستادم .
      تا اینکه امروز دوباره یکی دیگه اومد
      ((پینگ در
      چطوری میل جنسی همسرم رو به حالت قبل برگردونم ؟ ))
      جالب اینه که کلی پست میذارم ولی فقط این پست های جنسی اینطوری میشند .البته جدیداً این اتفاق افتاده و جدیدا هم فقط در مورد مسائل جنسی نوشتم . باید یک موضوع دیگه رو هم تست کنم .
      این دیدگاه ها در داخل سایت برای خواننده قابل رویت نیست ولی بصورت آزار دهنده ای در داشبورد وردپرس برای من قابل رویته !!
    • توسط bahador1988
      سلام
      من قالب دیدگاه سایتم را عوض کردم . فایل comments.php را تغییر دادم .
      مشکل اینجاست که کاربر سایت زمانی که یک دیدگاه میزاره پیغام منتظر تایید مدیریت نمایش داده نمی شود !!!
      تنظیمات از داخل وردپرس هم بر روی (دیدگاه‌ها باید به صورت دستی تایید شوند.) می باشد.
      لطفاً راهنمایی کنید
      با تشکر
    • توسط Ghost
      سلام.دوستان نظرات جدید برای بررسی به ایمیلم نمیاد گزینه مربوطه رو هم در قسمت دیدگا ههااز پنل مدیریت فعال کردم جواب نداد.فرم تماس با ما هم مشکل داره.یک افزونه جدید برای تماس نصبیدم بازم دست نشد.
      حالا باید چکار کنم.