رفتن به مطلب

مطالب مرتبط به روشی خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک مشکلی برام پیش اومده

من در سایتم از post type استفاده میکنم

حالا میخوام مطالب مرتبط را نمایش بدم ولی نمایش داده نمیشه

با افزونه میشه اما میخوام بدون افزونه باشه

همه کدهای مطالب مرتبط که در اینترنت هستند برای مطالب عادی هستند ولی من برای post type هام میخوام

post type من که در سایت هست به اسم shop قرار گرفته

درخواست بعدیم اینه که اگر میشه یه لینک بزارم به اسم مطالب مرتبط و زمانی که کاربر کلیک کرد مطالب مرتبط بارگذاری بشن به صورت آژاکس

چون اگر وقتی صفحه بارگذاری میشه مطالب مرتبط هم بارگذاری بشه هم سنگین میشه صفحه هم جالب نیست

لینک به ارسال

در مورد اول باید ببینید پست تایپتون اصلا از آرشیو و برچسب پشتیبانی می کنه یا خیر تا بعد بشه راجب کدش حرف زد کدهای ریجستری پست تایپ را بگذارید اینجادر مورد دوم کافیه شما یک لینک بسازید به این شکل

<a href="<?php the_permalink(); ?>/?rp=true">مطالب مرتبط</a>

و بعد کدهای مطالب مرتبط را در داخل این شرط بگذارید

<?php if(isset($_GET['rp']) and $_GET['rp'] =='true') { ?>
کدهای مطالب مرتبط
<?php }?>

لینک به ارسال
در مورد اول باید ببینید پست تایپتون اصلا از آرشیو و برچسب پشتیبانی می کنه یا خیر تا بعد بشه راجب کدش حرف زد کدهای ریجستری پست تایپ را بگذارید اینجادر مورد دوم کافیه شما یک لینک بسازید به این شکل
 [url="<?php%20the_permalink();%20?>/?rp=true"]مطالب مرتبط[/url] 

و بعد کدهای مطالب مرتبط را در داخل این شرط بگذارید

کدهای مطالب مرتبط 

بله از برچسب پشتیبانی میکنه

نمیشه به جای برچسب از عنوان یا متن پست ها مطالب مرتبط را بیاره؟

البته فرقی هم نداره

مورد دوم استاد ببین میخوام تو صفحه مطالب یه لینک باشه که وقتی روش کلیک میشه ( مثل تب ) مطالب مرتبط بارگذاری بشه

مثل همین انجمن قسمت پیام ها اون بالارو نگاه کنید وقتی کلیک میشه تازه بارگذاری میکنه و قبل از کلیک بارگذاری نکرده بوده

لینک به ارسال

این کد همون کار را می کنه ساخت باکسش مربوط می شه به css و برای آژاکسی لود شدنش هم می تونید از آژاکس وردپرس استفاده کنید هم آژاکس جی کوئری

این آموزش را برای آژاکسی نمودن کدتون بخونید http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/456-%d8%a2%da%98%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c-%d9%86%d9%85%d9%88%d8%af%d9%86-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%a6%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%84%d9%87-jquery/

لینک به ارسال

این کد همون کار را می کنه ساخت باکسش مربوط می شه به css و برای آژاکسی لود شدنش هم می تونید از آژاکس وردپرس استفاده کنید هم آژاکس جی کوئری

این آموزش را برای آژاکسی نمودن کدتون بخونید http://forum.wp-pars...ه-وسیله-jquery/

اون باکس را ساختم فقط نمیدونم چجوری باید به لینک وصلش بکنم

یعنی میخوام زمانی که پست را کاربر باز میکنه و میخونه پست های مرتبط نمایش داده نشن و زیر پست ها یک لینک بزارم به اسم مطالب مرتبط وقتی کلیک میشه اون کوئری که گفتید باز بشه

الان اینی که شما آموزش دادید به صورت خودکار هست ولی من میخوام با کلیک بر روی لینکی که گفتم باشه

مثلا یک لینک درست میکنم میزارم زیر پست اینجوری

<a href="#rel">مطالب مرتبط</a>

وقتی روی این لینک کلیک میشه زیرش مطالب مرتبط یا اون کوئری که گذاشتیم بارگذاری بشه

لینک به ارسال

فرض کنیم شرط شما در داخل دو div با آی دی های contentInner و content اجرا می شود و لینک شما با آی دی rp مشخص بشود

<script type="text/javascript">
jQuery('#rp').live('click', function(e){
e.preventDefault();
var link = jQuery(this).attr('href');
jQuery('#content').fadeOut(100).load(link + ' #contentInner', function(){ jQuery('#content').fadeIn(100); });
});
</script>

لینک شما نباید به صورتی کهخ الان ساختید باشد باید به شکلی که قبلا عرض شد با متد get مطالب احضار شوند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...