رفتن به مطلب

افزونه یا کدی برای دیگر نوشته های این نویسنده برای سایدبار

پست های پیشنهاد شده

افزونه یا کدی میخوام قرار بدم تو سایدبار نوشته ها برای لیست کردن دیگر نوشته های نویسنده پستی که توش هستیم.

با تشکر

لینک به ارسال

<ul>
<?php $recent = new WP_Query("author=1&showposts=10"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<li><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php endwhile; ?>
</ul>

در author=1 بجای 1 آی دی نویسنده را بگذارید و در showposts=10 تعداد نوشته هایی که می خواهید نمایش دهید

لینک به ارسال

می‌خوای آی‌دی نویسنده پست موجود رو خودش ست کنه.

متوجه منظورم نشدید؟

مثلا الان یه پستی رو من نوشتم و می خوام وقتی این پست رو میخونید, نوشته های قبلی من رو هم تو سایدبار ببینید.

با سپاس

لینک به ارسال

<ul>
<?php $recentposts = get_posts('numberposts=10&author='.get_the_author_ID().'');
foreach ($recentposts as $post) : setup_postdata($post); ?>
<?php endforeach; ?>
</ul>

فقط در صفحه ی single.php

لینک به ارسال

برای بیرون حلقه است ولی فقط در صفحه single.php یا author.php که نویسنده یک نفره و مشخصه ازش استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

<ul>
<?php $recentposts = get_posts('numberposts=10&author='.get_the_author_ID().'');
<?php endforeach; ?>
</ul>

فقط در صفحه ی single.php

سلام

ازتون متشكرم خيلي كارم راه افتاد.

ميشه بفرماييد اگر بخواهم توي صفحه ايندكس از تعداد 10 تا نويسنده‌اي كه اخيراً مطلب نوشته‌اند براي هر كدام، عناوين سه تا از آخرين مطالبشون را نمايش بدهم چه كار بايد بكنم؟

من اين كد را به اين صورت نوشتم:

<?php
$count_post = 0;
if (have_posts()) : while ($count_post <10) : the_post();
?>

<ul>
<?php $recentposts = get_posts('numberposts=3&author='.get_the_author_ID().'');
<?php endforeach; ?>
</ul>
<?php
$count_post++;
endwhile;
endif;
wp_reset_query();

?>

اما مشكل اينجاست كه من نمي‌دونم تعداد نويسنده‌ها چندتا هستند تا وقتي كه به 10 رسيدند، چرخه تمام بشه. توي اين حالت اگر تعداد نويسندگان كمتر از 10 تا باشند، به تعدادي كه از 10 كمتر است دسته نوشته‌هاي آخر تكرار ميشه.

و يك مسئله ديگه اين كه من مي‌خوام ابتداي هر دسته 3 تايي، نام نويسنده هم نمايش داده بشود.

ضمناً وقتي اين كد رو توي صفحه اول قرار ميدهم بقيه مطالب نمايش داده نمي‌شوند. ظاهراً كوئري بايد يك جوري ريست بشه :( ؟؟

ویرایش شده توسط pirooz
لینک به ارسال

شما 10 نویسنده دارید و میخواید 3 تا از هر کدوم رو نمایش بدید. دی باکسهای جدا یا باهم؟

چون اگر در کوئری همه این نویسنده ها رو با هم قرار بدید نمیاد و 3 تا 3تا برای هرکدوم جدا نمیکنه.

لینک به ارسال

من احتياج به كدي دارم كه در يك ليست آخرين مطلب ارسال شده در كل سايت را ببيند مربوط به چه نويسنده هست، بعد نام نويسنده را بياورد و سه تا از آخرين ارسال‌هاي مربوط به آن نويسنده را هم بياورد.

بعد از اون، سراغ پست بعدي برود. اگر مربوط به همان نويسنده اول بود، كه هيچ اگر مربوط به نويسنده ديگري بود، مجدداً سه تا از ارسال‌هاي اون را نمايش بده.

كد بالا يه جورايي كار مي‌كنه ولي اشكالاتي داره مثل اينكه با پيجنگ صفحات مشكل داره و اين كار را براي مطالب همون صفحه‌اي كه در اثر پيجينگ داره نمايش داده مي‌شه انجام مي‌ده.

چون اگر در کوئری همه این نویسنده ها رو با هم قرار بدید نمیاد و 3 تا 3تا برای هرکدوم جدا نمیکنه.

در اين صورت كه مي‌فرماييد، من بايد براي اينكه اين كار عملي بشه چه كار كنم؟

مي‌خوام يك اسلايدر از نويسنده‌ها درست كنم و ليست سه تا پست آخر هر نويسنده را نمايش بدم. ضمن اينكه اولين نويسنده‌اي كه نمايش داده مي‌شه، نويسنده ارسال كننده آخرين پست باشه.

ممنون مي‌شم راهنمايي كنيد.

ویرایش شده توسط pirooz
لینک به ارسال

مشکل صفحه بندی از ریست نشدن کوئری هست و اینکه باید بهش خاصیت صفحه اضافه بشه.

اگر همون کد کار شما رو راه میندازه و فقط مشکل صفحه بندی دارید اینجا رو ببینید:

اینجا و اینجا

وگرنه بگید تا براتون توضیح بدم که چجور باید نوشته بشه.

لینک به ارسال

متشکرم از لطفتون

اگر کدی که گذاشتم رو ملاحظه کنید دستور ریست را آخرش گذاشتم ولی باز هم کار نمی‌کنه

لینک به ارسال

آقا مرتضي

اگر لطف كنيد يه كم بيشتر توضيح بديد ممنون ميشم.

با اين كدي كه گذاشتم، نمايش نويسنده‌ها و مطالبشون از پيجينگ تبعيت مي‌كنه. من نمي‌خوام كه از صفحه‌بندي تبعيت كنه. يعني وقتي كه به صفحه دوم به بعد هم كه ميرم، مطالب طبق درخواستي كه اعلام كردم نمايش داده بشه.

يعني در هر صفحه‌اي از پيجينگ هم كه باشه، باز هم ده تا نويسنده به اضافه سه تا پست از هر نويسنده نمايش داده بشه.

در ضمن كد ريست هم كه عرض كردم. كار نمي‌كنه.

اگر صلاح مي‌دونيد يه پست جديد باز كنم چون احساس مي‌كنم ممكنه بحث ما از مورد سؤال منحرف شده باشه.

راستي چرا من ايميل آگاه سازي پاسخ رو دريافت نمي‌كنم :( (اين ديگه خيلي خارج از بحث شد. D: )

ویرایش شده توسط pirooz
لینک به ارسال

شما مورد رو با هایی که دارید کار می کنید در تاپیک جدید باز کنید تا اونجا ادامه بدیم.

لینک به ارسال

با سلام و احترام

تاپيك جديدي براي بحث باز كردم.

از دوستان محترم مخصوصاً از آقا ايمان و آقا مرتضي خواهش مي‌كنم يه كمكي بكنند.

http://forum.wp-parsi.com/topic/5321-%d9%83%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%8a-%d9%86%d9%85%d8%a7%d9%8a%d8%b4-%d8%a2%d8%ae%d8%b1%d9%8a%d9%86-%d9%86%d9%88%d9%8a%d8%b3%d9%86%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%b3%d8%a7%d9%8a%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d8%a7%d8%b5/#entry45297

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...