• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

     چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
Alireza Xn

استخدام نویسنده با حقوق عالی

2 پست در این موضوع قرار دارد

content-297x300.png

وب سایلنت در نظر داره برای توسعه و پیشرفت سریعتر سایت چند نویسنده فعال و مجرب رو استخدام کنه نویسنده هایی که شرایط زیر رو داشته باشند میتونند در سایت به نویسندگی در موضوع طراحی وب و اخبار فناوری مشغول بشند .

 • سابقه ۱ تا ۲ سال وبلاگ نویسی یا نویسندگی
 • تسلط کافی به مباحث طراحی وب
 • تسلط کامل به سیستم وردپرس جهت ارسال پست و مدیریت بخش ها
 • توانایی ارسال پست سئو شده (برچسب و عنوان مناسب)
 • توانایی تولید محتوای اختصاصی یا ترجمه شده

نکته :

در پست های ترجمه شده شما باید فقط از منبع اینگلیسی زبان پست ها رو ترجمه کنید پس باید تسلط به زبان اینگلیسی خوبی داشته باشید .

حقوق شما هر ۱ هفته یک بار به حساب شما واریز خواهد شد .

کیفیت ارسال مطالب باید بالا باشه و ترجیحا اختصاصی و عدم کپی برداری از سایت ها و وبلاگ های دیگه .

هزینه ارسال پست :

 • هر پست اختصاصی در زمینه طراحی وب : ۱۵۰۰ تومان
 • هر پست ترجمه شده از منبع اصلی اینگلیسی زبان : ۱۴۰۰ تومان
 • هر پست اختصاصی در زمینه فناوری و تکنولوژی : ۱۸۰۰ تومان
 • هر پست ترجمه شده در زمینه فناوری و تکنولوژی : ۱۷۰۰ تومان
 • هر پست اخباری و اطلاعاتی : ۱۶۰۰ تومان

پ ن : تعداد نویسنده مورد نیاز 2 نفر هستش .

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان نویسنده ها انتخاب شدند دیگه درخواست نفرستید ...

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر