رفتن به مطلب

تگ header در html5

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان دو سوال داشتم .

1-در تگ article عنوان مطلب که h2 یا h1 هست باید حتما قبل h ها تگ header باشه؟؟ یا الزامی وجود نداره؟

2-تگ header باید بلافاصله بعد از تگ article بیاد؟؟ یا نه مثلا تگ header در یک div قرار بگیره و اون div بعد article باشه مشکل داره؟؟

ممنون از دوستان :-*

لینک به ارسال

تگ header در html5 باید در قسمت header سایت باشه و div ها برای استایل بندی درونش استفاده بشه در مورد Article عنوان مطلب بهتره از همان h3 استفاده بشه چون از نظر سئو h1 در صفحه باید 1 عدد h2 باید کمتر از 4 عدد باشد که اگر 5 پست ارسال کنید در نتیجه در صفحه بیش از 4 عدد h2 خواهیم داشت اما می تونید ار header هم استفاده کنید که از نظر سئو بهتره استفاده نشه

لینک به ارسال

از نظر سئو h1 در صفحه باید 1 عدد h2 باید کمتر از 4 عدد باشد که اگر 5 پست ارسال کنید در نتیجه در صفحه بیش از 4 عدد h2 خواهیم داشت اما می تونید ار header هم استفاده کنید که از نظر سئو بهتره استفاده نشه

در هر صفحه 1 تگ اچ 1

تگ های h بعدی هم محدودیت ندارن ولی به گفته خود گوگل بهتره در هر صفحه تگ h2 بیشتر از 200 نشه و تگ اچ 3 بیشتر از 500 و ...

لینک به ارسال

سلام.ممنون.اما من دارم در مورد تگ <header> صحبت می کنم سوالم در مورد این تگه.می دونم که در هدر سایت باید از این تگ استفاده بشه اما در article هم گفته شده مناسب هست استفاده بشه.یعنی بع این صورت :

<article>
<header>
<h2>عنوان مطلب</h2>
</header>
...
</article>

حالا سوال اول حتما باید تگ header باشه تو article یا لزومی نداره؟؟

و سوال دوم اینکه اگه تگ header در درون یک div باشه مشکلی داره؟؟یعنی تگ header باید حتما بلافاصله بعد از تگ Article بیاد؟

<article>
<div class="test1">
.
.
.
</div>
<div class="tes2t">
<header>
<h2>تست</h2>
</header>
</div>
.
.
.
</article>

ویرایش شده توسط mrwppars
لینک به ارسال

تگ header از اسمش معلومه که جاش کجاست در هر group در html5 می تونه قرار بگیره و بخش ابتدایی گروه را از بقیه جدا می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...