رفتن به مطلب

عضویت در سایتad2up.com

پست های پیشنهاد شده

لینک مشکوکه. دوستان تا اطلاع ثانوی آدرس بالا رو باز نکنن تا مدیران بررسی کنن.

لینک به ارسال

واسه من چیزی بالا نیومد

سلام دوست عزیز

میدونم وصل اگه آدرس رو

go.ad2up.com

بزنید میبینید که وصل میشه به سایت گوگل

(جدیدا سایت های ایرانی بنری گذاشتن ک روش نوشته دانلود ک سبز رنگ هم هستش)

برای هر دانلود حدودا1.5دلار میده من میخواستم ببینم از کجا باید ثبت نام کرد؟؟؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

عزیزم این سایت یه ویروس رو پخش میکنه برای جاسوسی در کامپیوتر کاربران تا جایی که من میدونم

این سایت هستش http://propellerads.com/ که معروف به 1phads هستش که ad2up رو برای کاربرای ایرانی باز کرده چون فیل.تر بود قبلا ، پرداخت ها به دلار هستش ، و پیشنهاد نمیکنم استفاده کنید ، با تشکر

حتما شما هم این روزها در سایت های مطرح ایرانی دکمه های سبز دانلود رو می بینید که لینک اونها هم اکثرا به آدرس “http://go.ad2up.com/afu.php?id” می باشد. ولی اگر چک کنید خود سایت ad2up وجود خارجی ندارد! از همینجا به ماجرا مشکوک شدم و پیگیر اطلاعات هاست و دامین آن شدم و به سایت iLivid رسیدم! چیزی که روزهای قبل خیلی مشاهده کرده بودم یادم افتاد. در کامپیوترهایی که به اینترنت وصل بودند جدیدا اونها رو چک می کردم یک دانلود منیجر جدید در اونها دیده بودم با نام iLivid Free Download Manager که کلا از ریشه کارش مشکوک بود و دیتای ارسال و دریافت اون بدون دانلود کردن هم به من ثابت کرد این نرم افزار ویروس هست و درحال دزدی اطلاعات هست. وقتی کامپیوترهای زیادی رو به همین منوال چک کردم دیدم اکثر آنها به این ویروس گرفتار شدند و کاربران اونها هم از وقتی این رو نصب کردند حس می کنند سرعت اینترنت آنها کم شده و صفحه اول تمامی مرورگرهای آنها به سایت ناشناسی لینک شده و در صورتی هم که از اینترنت استفاده نمی کنند خودبه خود سایت هایی باز می شود که اکثر آنها فیلتر هست! بله این دکمه های سبز که در سایت های ایرانی مشاهده می کنید وقتی کلیک کنید این دانلود منیجر نصب می شود و سیستم شما را به راحتی آلوده می کند و اطلاعات شما را می دزدد. ولی چرا سایت های ایرانی آن را در مطالب خود می گذراند؟ دلیل این را هم دیشب بعد از کمی جستجو فهمیدم سازنده این ویروس در سیستمی از وب مسترها می خواهد تا با گذاشتن لینک دانلود آن در سایت های خود در قبال هریک نصب این نرم افزار 1.25 دلار به آنها به پردازد و واقعا هم این کار را انجام می دهد و از آنجایی که دلار عزیز در ایران ما گران هست هر نصب نرم افزار با چنج شدن به پول ما 3750 تومان به حساب آنها می رود و اگر خود صاحب سایت حساب بین المللی داشته باشد که هیچ ولی با سیستم های چنج ارزی و حساب مجازی که جدیدا راه افتاده و با پورستانت برای شما کار می کنند کم کم از این 3750 تومان 3500 تومان به جیب مبارک سایت های ایرانی می رود که از هر تبلیغات خودی بهتر هست. ولی واقعا خود آنها خبر ندارند درحال منتشر کردن چه ویروسی هستند؟ از شما کامپیوتر دوستان خواستار این هستم که در هر سایت ایرانی این مورد را مشاهده کردید در اولین فرصت در نظرات آن اطلاع دهید شاید صاحب سایت از ویروس بودن این نرم افزار خبری ندارد. در آخر این نرم افزار که 1.25 دلار هزینه کرده برای نصب بودن از جیب خودش چیزی نداده! این سایت هایی که بعد از نصب برای کاربر به صورت خودکار باز شده قسمتی از هزینه ها را از این راه در می آورد و با اطلاعاتی که از سایت هایی که شما درحال مشاهده آن بودید را برای سازمان های مربوطه خود با هزینه های گران می فروشد و در کل کلی سود می کند! برای اثبات ویروس بودن این نرم افزار می توانید لینک های زیر را مطالعه کنید که همگی مرجع می باشند:

اگر میخوای ثابت شه این ویروسه میتونی این لینک هارو مطالعه کنی

با تشکر

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دو حالت داره

یا شما واقعا جستجو نکردی یا واقعا داری منترش میکنی...

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...