رفتن به مطلب

کار دستور get_template چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام . میخواستم بدونم کار دستور get_template چی هستش ؟؟

این رو میدونم که میره مثلا یه فایل پی.اچ.پی تو اون منطقه که میخوام فراخوانی میکنه ... اما یه توضیح بهتر و دقیق تر میخواستم .

get_template ( 'loop' , 'index' ) ;

مثلا دستور بالا میاد و فایل php به نام loop.php فراخوانی میکنه اما این index چی کاره هستش ؟

اگر فایل مورد نظرمون تو یه پوشه بود چی ؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این تابع نام قالب رو می تونه نمایش بده و هیچ پارامتری هم نداره

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_template

شاید منظور تون این تابع بوده

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_theme

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ببخشید یه اشتباهی شدش . آخر دستور یه part هم بهش اضافه کنید . به صورت زیر مثلا:

<?php get_template_part('content', 'home'); ?>

الان کار این دستور به چه صورت هستش ؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

<?php get_template_part( 'nav' ); // Navigation bar (nav.php) ?>
<?php get_template_part( 'nav', '2' ); // Navigation bar #2 (nav-2.php) ?>
<?php get_template_part( 'nav', 'single' ); // Navigation bar to use in single pages (nav-single.php) ?>

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_template_part

• امتیاز 1
لینک به ارسال

این یعنی چی ؟

<?php get_template_part( 'nav', 'single' ); // Navigation bar to use in single pages (nav-single.php) ?>

دقیق متوجه نشدم . میشه قشنگ یه بار فارسی روون توضیح بدی ؟

ممنون .

لینک به ارسال

فرض کنید شما یک قالب برای content یا header یا هر چیز دیگری طراحی می کنید. برای اینکه این قالب در مثلاً دسته های مختلف کارکرد مختلفی داشته باشه می تونید از این تابع + شرط استفاده کنید.

هر یک از فایل‌های مشروط هم می تونن ساختار مجزا برای خودشون داشته باشند.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

فرض کنید شما یک قالب برای content یا header یا هر چیز دیگری طراحی می کنید. برای اینکه این قالب در مثلاً دسته های مختلف کارکرد مختلفی داشته باشه می تونید از این تابع + شرط استفاده کنید.

هر یک از فایل‌های مشروط هم می تونن ساختار مجزا برای خودشون داشته باشند.

ممنون . یه مثال کوچیک میتونی بزنی ؟؟؟ با دستور شرطیش ؟

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

سلام
تابعی هست که بشه محتویات یک پست از پست تایپ سفارشی رو به ما نشان بدهد؟

میخواهم یک متاباکس اضافه کنم که کاربر یکی از قالب هایی رو که با المنتور ساخته نمایش بده 

درواقع می خواهم یک پست تایپ ساختم که کاربر در اون هدر های خودش رو میسازه (هر چند تا که میخواهد )

بعد وقتی که میخواهد صفحه یا پستس منتشکر کند از طریق متا باکس هدر خود را انتخاب کند

برای فوتر هم همین طور

توی ساخت پست تایپ و متا باکس مشکلی ندارم . با تیتان فریم ورک میشه متا باکسی ساخت که کاربر یک پست از پست تایپ دلخواه من انتخاب کنه ، ولی نمی دونم چطور نمایشش بدم

فکر نکنم با این تابع بشه (یا اینکه من بلد نیستم)

هرکسی جواب بده تا آخر عمر ممنونش میشم  . خواهش میکنم جواب بدبد خیلی گیر کردم :unsure:

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amir.net گفته است :

سلام
تابعی هست که بشه محتویات یک پست از پست تایپ سفارشی رو به ما نشان بدهد؟

میخواهم یک متاباکس اضافه کنم که کاربر یکی از قالب هایی رو که با المنتور ساخته نمایش بده 

درواقع می خواهم یک پست تایپ ساختم که کاربر در اون هدر های خودش رو میسازه (هر چند تا که میخواهد )

بعد وقتی که میخواهد صفحه یا پستس منتشکر کند از طریق متا باکس هدر خود را انتخاب کند

برای فوتر هم همین طور

توی ساخت پست تایپ و متا باکس مشکلی ندارم . با تیتان فریم ورک میشه متا باکسی ساخت که کاربر یک پست از پست تایپ دلخواه من انتخاب کنه ، ولی نمی دونم چطور نمایشش بدم

فکر نکنم با این تابع بشه (یا اینکه من بلد نیستم)

هرکسی جواب بده تا آخر عمر ممنونش میشم  . خواهش میکنم جواب بدبد خیلی گیر کردم :unsure:

سلام. لطفا تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارید. این چیزی که میخواید پیاده کنید رو خیلی سخت میشه جوری نوشت که با قالبهای مختلف اوکی باشه ولی شدنی هست. در کل باید از template_redirect استفاده کنید.

• پسندیدن 1
لینک به ارسال

ببخشید 
نمیدونستم

میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدهید ،من هنوز در حال یادگیری هستم
من میخواهم یک قالب برای وردپرس بسازم که تمامی قسمت هاش با المنتور باشه نه یک پلاگین
بقیه کار ها رو بلدم (مثلا ساخت المان اختصاصی برای المنتور و پست تایپ و سینگل ایندک...)

فقط میخواهم کاری کنم که کاربر بتواند هدر و فوتر خود را با المنتور بسازد و در الویت دوم اینکه کاربر بتواند قالب سایت را خودش با المنتور بسازد
مثلا توابعی مثل the_title یا the_content و....  در قالب برای المنتور المان اختصاصی داشته باشند وکاربران  خود قالب  مورد نظرشان را با المان های اختصاصی المنتور بسازند
کاربران پس از ساختن قالب اختصاصی خود بتواند در زمان ارسال پست یا هر پست تایپ دیگر قالب خود را انتحاب کنند (از طریق متا باکس)

(بدون داشتن المنتور پرو)

خیلی خیلی متشکر

لینک به ارسال
  • yazdaniwp این مورد را قفل کرد موضوع
در 4 ساعت قبل، amir.net گفته است :

ببخشید 
نمیدونستم

میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدهید ،من هنوز در حال یادگیری هستم
من میخواهم یک قالب برای وردپرس بسازم که تمامی قسمت هاش با المنتور باشه نه یک پلاگین
بقیه کار ها رو بلدم (مثلا ساخت المان اختصاصی برای المنتور و پست تایپ و سینگل ایندک...)

فقط میخواهم کاری کنم که کاربر بتواند هدر و فوتر خود را با المنتور بسازد و در الویت دوم اینکه کاربر بتواند قالب سایت را خودش با المنتور بسازد
مثلا توابعی مثل the_title یا the_content و....  در قالب برای المنتور المان اختصاصی داشته باشند وکاربران  خود قالب  مورد نظرشان را با المان های اختصاصی المنتور بسازند
کاربران پس از ساختن قالب اختصاصی خود بتواند در زمان ارسال پست یا هر پست تایپ دیگر قالب خود را انتحاب کنند (از طریق متا باکس)

(بدون داشتن المنتور پرو)

خیلی خیلی متشکر

دوست عزیز بنده میگم تاپیک رو بالا نیارید و اگه سوالی دارید در قالب یه تاپیک جدید مطرح بفرمایید و باز شما همین رو ریپلای میزنید؟!

این سوال شما جواب کوتاهی نداره. ساعتها تحلیل و کدنویسی نیاز داره و قاعدتا در یک تاپیک نمیشه بهش پاسخ داد.موفق باشید.

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...