• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
MasiH

افزونه ی فارسی نمایش رمز عبور من - Show My Password

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود .

امروز افزونه ی نمایش رمز عبور من ( Show My Password ) بالاخره کامل شد و آماده ی استفاده قرار گرفت . این افزونه سبک ، این قابلیت را به کاربران شما میدهد که رمز عبور خود را در فیلد پسورد ورود به پیشخوان مشاهده نمایند . شاید در برخی از سایت های حرفه ای دیده باشید که به کاربران هنگام ورود به اکانت کاربریشان امکان مشاهده ی رمز عبور داده میشود . این قابلیت به کاربر کمک می کند تا قبل از تایید و کلیک روی کلید ورود ، پسورد خود را چک کند و از صحت آن اطمینان حاصل نماید . این گزینه در مواقعی فایده ی نهایی خود را نمایش میدهد که کاربر از رمز طولانی استفاده می کند و در صورت اشتباه وارد کردن آن ، ورود مجدد رمز عبور کمی دشوار و ناخوشایند باشد .

+ درحال حاضر با دو زبان پارسی و انگلیسی سازگاری داده شده است .

مصرف حجم سی پی یو این افزونه بسیار پایین و ناچیز بوده و به سرور هیچ گونه فشاری وارد نمی کند . چون تماما با php و js نوشته شده است .

با نصب این افزونه چیزی از دست نخواهید داد ! تنها به حرفه ای شدن نزدیک خواهید شد .

+ به زودی نیز در مخزن وردپرس ثبت خواهیم کرد اگه خدا بخواد .

show-my-password.zip

post-6248-0-49117800-1403766073_thumb.pn

ویرایش شده در توسط MasiH
2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست