• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
MasiH

افزونه ی فارسی نمایش رمز عبور من - Show My Password

1 پست در این موضوع قرار دارد

درود .

امروز افزونه ی نمایش رمز عبور من ( Show My Password ) بالاخره کامل شد و آماده ی استفاده قرار گرفت . این افزونه سبک ، این قابلیت را به کاربران شما میدهد که رمز عبور خود را در فیلد پسورد ورود به پیشخوان مشاهده نمایند . شاید در برخی از سایت های حرفه ای دیده باشید که به کاربران هنگام ورود به اکانت کاربریشان امکان مشاهده ی رمز عبور داده میشود . این قابلیت به کاربر کمک می کند تا قبل از تایید و کلیک روی کلید ورود ، پسورد خود را چک کند و از صحت آن اطمینان حاصل نماید . این گزینه در مواقعی فایده ی نهایی خود را نمایش میدهد که کاربر از رمز طولانی استفاده می کند و در صورت اشتباه وارد کردن آن ، ورود مجدد رمز عبور کمی دشوار و ناخوشایند باشد .

+ درحال حاضر با دو زبان پارسی و انگلیسی سازگاری داده شده است .

مصرف حجم سی پی یو این افزونه بسیار پایین و ناچیز بوده و به سرور هیچ گونه فشاری وارد نمی کند . چون تماما با php و js نوشته شده است .

با نصب این افزونه چیزی از دست نخواهید داد ! تنها به حرفه ای شدن نزدیک خواهید شد .

+ به زودی نیز در مخزن وردپرس ثبت خواهیم کرد اگه خدا بخواد .

show-my-password.zip

post-6248-0-49117800-1403766073_thumb.pn

ویرایش شده در توسط MasiH

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست