firstline

درج کد php در برگه

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در وردپرس یک برگه جدید ایجاد کردم و میخوام کد php نمایش متن تصادفی که با ژنراتور پارسی پرس و جو ساز(Query) ایجاد کرده ام را در آن قرار بدهم.

مشکل اینه که پس از ذخیره کد php در قسمت سورس برگه تگ php را تغییر میدهد (<?php تبدیل به < ?php میشود) و بدلیل اینکه یک فاصله بین < و ?php ایجاد میشود، کد نمایش را درستت نمایش نمیدهد [نمونه صفحه]

از داخل دیتابیس(جدول post) هم وقتی این فاضله را حذف کردم، این مشکل برطرف نشد.

لطفا راهنمایی بفرمایید که چجوری این مشکل را حل کنم؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما باید برگه جداگانه برای قالبتون بسازید و کد پی اچ پی رو توش جاسازی کنید :

http://tuts.icomp.ir/post/1784.php

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

آیا هیچ افزونه ای برای انجام اینکار وجود ندارد؟

که مثلا با فعال کردن این افزونه امکان درج کد php و نام صفحه قابل ویرایش و اصلاح باشد

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حالا ندیدم کدی هست که بشه php به ابزارک اضافه کرد

درضمن شما از page.php یک بک آپ بگیرید و کد php خودتون درونش بریزید و اسم تون بزارید test و بعد به خط اولش این اضافه کنید تمام:

<?php /* Template Name: test */ ?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در جستجو افزونه ها این واژه رو تایپ کنید (من خودم قبلاً از این افزونه ها استفاده میکردم)

PHP in pages

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m2sali
      چطور میتونم در وردپرس یوزر کاربری که لاگین کرده رو با متد پست به یه صفحه asp ارسال کنم.

من میخوام یه لینک تو سایت وردپرسی یه لینک بذارم که کاربر که کلیک کرد ، اول چک کنه که لاگین کرده یا نه ، اگه لاگین نکرده اول مجبور باشه لاگین کنه و بعد از لاگین نام کاربریش از طریق متد پست به یه لینک خارجی ارسال بشه.
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه .
      بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم که حتی متخصص هم نتونست عیب یابی کنه .
      متاسفانه همهبرگه هایی که ساخته میشوند به هدر سایت اضافه نمی شوند حتی در خیلی از پوستها البته قبلا مشکلی نداشت ولی بعد از پاک سازی سایت و تنظیم مجدد با این مشکل مواجه شدیم لطفا اگه پیشنهادی یا راه حلی هست بفرمایید
      واقعا سر در گم شدیم و هیچ کاری نتونستیم بکنیم تو نت هم جواب نداد 
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه ی دوستان.
      دنبال چند تابع هستم که بتونه تو موارد زیر کمکم کنه.
      1-نمایش تعداد تمام پست های منتشر شده (فقط تعدادشون)
      2-نمایش تمام کاربران (فقط تعدادشون)
      3-نمایش تعداد تمام نظرات (فقط تعدادشون)
    • توسط karack.it1@gmail.com
      سلام
      من تا قبل از اینکه وردپرسم رو آپدیت کنم همه صفحات رو میتونستم ویرایش کنم ولی بعد از آپدیت یک صفحه که همون صفحه shop فروشگاه هستش دیگه قابل ویرایش نیست با visual composer , افزونه های دیگه هم تست کردم ولی بازم تو قسمت ویرایش برگرو خالی نشون میده جالب اینه که انگار این صفحه دیفالت وجود داره و من توقسمت ویرایش میتونم اطلاعات جدید اضافه کنم و توی سایت هم نمایش داده میشه البته بعد از اون نوشته های دیفالت
      آدرس برگه:
      http://biranoshop.ir/shop/
      اون عکس بنری که میبینید اول سایت رو باید تغییر بدم اون عکس روی پوسته آماده بوده و هیچ ربطی به سایت منم نداره و همینطور فوتر برگه هم به هیچ وجه عوض نمیشه
      از اساتید هر کس تونست کمک کنه اطلاع بده
    • توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.