firstline

درج کد php در برگه

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

در وردپرس یک برگه جدید ایجاد کردم و میخوام کد php نمایش متن تصادفی که با ژنراتور پارسی پرس و جو ساز(Query) ایجاد کرده ام را در آن قرار بدهم.

مشکل اینه که پس از ذخیره کد php در قسمت سورس برگه تگ php را تغییر میدهد (<?php تبدیل به < ?php میشود) و بدلیل اینکه یک فاصله بین < و ?php ایجاد میشود، کد نمایش را درستت نمایش نمیدهد [نمونه صفحه]

از داخل دیتابیس(جدول post) هم وقتی این فاضله را حذف کردم، این مشکل برطرف نشد.

لطفا راهنمایی بفرمایید که چجوری این مشکل را حل کنم؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما باید برگه جداگانه برای قالبتون بسازید و کد پی اچ پی رو توش جاسازی کنید :

http://tuts.icomp.ir/post/1784.php

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

آیا هیچ افزونه ای برای انجام اینکار وجود ندارد؟

که مثلا با فعال کردن این افزونه امکان درج کد php و نام صفحه قابل ویرایش و اصلاح باشد

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حالا ندیدم کدی هست که بشه php به ابزارک اضافه کرد

درضمن شما از page.php یک بک آپ بگیرید و کد php خودتون درونش بریزید و اسم تون بزارید test و بعد به خط اولش این اضافه کنید تمام:

<?php /* Template Name: test */ ?>

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در جستجو افزونه ها این واژه رو تایپ کنید (من خودم قبلاً از این افزونه ها استفاده میکردم)

PHP in pages

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟
    • توسط reza_yki
      سلام من نیاز به کسی دارم که بتونه یه صفحه ساز (page builder) برای قالب وردپرس از پایه طراحی کنه
      و کدها رو به صورت فیلم برام توضیح بده ( فیلم آموزشی ) و داخلش امکانات زیر قرار داده بشه:
      افزودن نامحدود لایه یا همون row و کاملا شبیه به کاری که کامپوزر میکنه با قابلیلت درگ کردن لایه ها، ویرایش، حذف و احتمالا امکان کپی و پیست از یه لایه برای استفاده در لایه دیگه. و کار بعدی اینه که یکی دوتا براش شورتکد (element) بزنید مثلا یکی این باشه که بشه ادیتور اضافه کنید بهش (ویرایشگر پیشفرض وردپرس).  یکی دیگشم نمایش یک دسته خاص با تنظیماتی مانند تعداد پست، رنگ عنوان و دسته مورد نظر برای فهمیدن نحوه ارتباط و غیره تا با توجه به اون من شورتکد های خودمو طراحی کنم توضیح کامل در انتها داده میشه. می خوام کاربر انتخاب کنه که از ویرایشگر خود وردپرس استفاده کنه یا از صفحه ساز ما همچنین امکان استفاده در page و post رو هم داشته باشه. امکان دیگه این که کاربر بتونه برای خودش تو این لایه ها یه widget area اضافه کنه تا از ابزارک ها پیشفرض یا غیره هم استفاده کنه.  
      منظور از شورت کد اینه که طرف بعد از ایجاد row المنت هایی که من طراحی کردم رو داخلش قرار بده می خوام این قسمت طوری آموزش داده بشه که بتونم المنت های خودمو براش توسعه بدم
      توضیح: دلیل این کار اینه که من می تونم با ویژال کامپوزر المنت های اختصاصی ام رو بهش اضافه کنم ولی سنگینی این افزونه باعث شده که منصرف بشم از این کار.

نکته: نمی خوام به صورت پلاگین باشه باید مستقیم به قالب وصل بشه و همچنین باید کاملا سبک باشه
      نکته 2: طوری طراحی بشه که اگر کاربر بعدا قالب رو حذف کرد محتوا از بین نره یا مخدوش نشون داده نشه
      نکته 3: ظاهر کار مهم نیست خودم اون قسمت رو درست میکنم

اگه پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم

ممنون
    • توسط yaali
      سلام
      کد زیر مال افزونه visual composer هست. میخوام بذارم داخل قالب برگه ی اصلی.
      وقتی میذارمش، عمل نمیکنه و خود کد رو نشون میده.
      چیکارش کنیم؟
      [vc_row][vc_column width="5/6"][rev_slider_vc alias="slider1"][/vc_column][vc_column width="1/6"][vc_single_image image="7198" img_size="320x390 (Width x Height)" add_caption="yes" alignment="center" style="vc_box_rounded"][/vc_column][/vc_row]  تصویر ضمیمه رو ببینید
      ممنون از همه

• توسط milad93
      سلام و عرض ادب. 
      بنده به تازگی هاست وب سایتم را تغییر داده ام. ولی بعد از تغییر در حال حاضر وب سایت به خوبی لود می شود ولی مقالات یا صفحه پست ها ارور 
      This page isn’t working
      charbzaban.com is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500
      می دهند و اخرین پاسخ پشتیبان این هست: 
      این مورد را می باید از بخش لاگ های خطای سایت خود از بخش Site Summary / Statistics / Logs بررسی نمایید. در حال حاضر خطای لینک زیر مشاهده می شود، لطفا بررسی نمایید:
      https://paste.ubuntu.com/26504469/
      بنده هیچ تسلطی به برنامه نویسی ندارم و ممنون می شوم اگر کسی می تواند این کار را انجام دهد و هزینه آن را دریافت نماید. (وب سایت Charbzaban.com) متشکرم
    • توسط Monica
      ضمن عرض سلام و وقت بخیر
      من یک دایرکتوری php در مسیر زیر دارم
      sitename.com/table/mytable.php میخوام فقط خودم توو هاست خودم بتونم ازش استفاده کنم (با ajax و php بتونم فراخوانیش کنم) و اگر کاربر لینک رو مستقیم زد توو بروزر یا توو هاست خودش اینکلود کرد دسترسی نداشته باشه .
      چطوری باید اینکارو انجام بدم؟ خیلی سرچ کردم و فقط به این نتیجه رسیدم با define میشه ولی راهش رو بلد نیستم.