رفتن به مطلب

فرستادن ایمیل برای کاربران و وبلاگداران شبکه

WeaB

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

خیلی دنبال افزونه ای گشتم که بتونم برای کاربران و کسانی که وبلاگ میسازن برای تمامشون ایمیل بفرستم یعنی مثلا یه ایمیل برای همه بدم و مطلبی رو بهشون یاد اور بشم ولی نتوستم ایا افزونه یا امکانی هست که اینکارو انجام داد

ممننون میشم جوابم بدین

لینک به ارسال

اگر بخواهید همینطوری و بدون برنامه اقدام به ارسال ایمیل گروهی کنید ، ای پی سرور شما در لیست سیاه یاهو و جیمیل قرار می گرد و علاوه بر این که خودش ضرر های زیادی دارد ، باعث افت بسیار زیاد ورودی گوگل شما خواهد شد.

لینک به ارسال

بالاخره نیاز هست که کاربران رو از کاری یا مطلبی خبردار کرد برای همین دنبال یه برنامه یا افزونه ام که اینکار و برام بکنه که فعلا جایی نرسیدم

لینک به ارسال

فروشی هستن ولی میتونید این پست رو بررسی کنید(جهت دریافت)

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

هرچند چند وقت پیش این پست رو ارسال کردم

من mass-mailer رو نصب کردم و الان که میخوام ایمیل بفرستم به کاربرای سایتم ایمیل تست برای من ارسال میشه ولی وقتی ایمیل برای تمام کاربران میخوام بدم نشون میده ارسال شد ولی خبری نیست و اصلا ارسالی هم نداشته.

لینک به ارسال

سلام

همه چی فعاله سرور مجازی هستش

ارسال تکمیل میزنه ولی فقط تستش ارسال میشه خود ایمیل به کاربران ارسال نمیشه

لینک به ارسال

امتحان کردم

این ارور داد

Warning: mail() [function.mail]: Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f chikablog@chikablog.ir' in /home/chikablog/domains/chikablog.ir/public_html/wp-content/plugins/network-mass-email/network-mass-email.php on line 87

لینک به ارسال

دارم میرم سرور جدید تست میکنم بهتون اطلاع میدم تا دوستان دیگه هم که لازمش دارند متوجه خطاش بشن

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

شرمنده دير اومدم واسه جواب تست كردم امشب عالي كار ميكنه از نسخه پولي ايميل سندر بهتره

نسخه پولي وتسم كار نكرد ولي اين عالي بود

تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...