رفتن به مطلب

دسترسی به هاست قبلی بعد از تغییر دی ان اس

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام سایتم را به سرور جدید منتقل ودامنه را روی دی ان اس جدیدست کنم آیا بعد از ست شدن دامنه روی دی ان اس جدید با یوزر وپسورد قبلی میتونم به هاست قبلی ام که وردپرس نصب بوده دسترسی داشته باشم یانه؟

اگر پاسخ منفی هست راه دیگه ایی برای دسترسی وجود نداره؟

لینک به ارسال

بله دوست عزیز. زمانی که هاست رو خریداری کردین اطلاعات ورود براتون ایمیل شده که IP سرور توش هست. به آخر آی‌پی 2082: (cPanel) یا 2222: (دایرکت ادمین) اضافه و وارد بشین.

لینک به ارسال

بله دوست عزیز. زمانی که هاست رو خریداری کردین اطلاعات ورود براتون ایمیل شده که IP سرور توش هست. به آخر آی‌پی 2082: (cPanel) یا 2222: (دایرکت ادمین) اضافه و وارد بشین.

نه منظورم اینه که:

من هاست دایرکت ادمین دارم وسایتم روی هاست دایرکت ادمین هست

جدیدا سی پنل گرفتم وبک آپ را هم از دایرکت ادمین به سی پنل منتقل کردم حالا میخوام دامنه را روی دی ان اس جدید که سی پنل باشه ست کنم

سوال اینه که:اگردامنه روی دی ان اس جدید ست بشه من به فایلهای داخل دایرکت ادمین دسترسی خواهم داشت یا ارتباطم قطع خواهدشد

آخه با آی پی فقط صفحه لاگین بازمیشه برای ورود یوزر وپسورد میخواد

یعنی صفحه لاگین که باز میشه با یوزروپسورد قبلی وارد میشه یانه؟

میخوام بدونم اگر وارد نمیشه قبل از تغییر دی ان اس اطلاعاتم را روی هاست قبلی پاک کنم

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

بله باز میشه. شما یه ip داری. از داخل کنترل پنلی که هاستیگ در اختیارتون گذاشته هم می تونید وارد بشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...