رفتن به مطلب

بهترین فرم ساز وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

کسی بهترین فرم ساز وردپرس رو میشناسه که هم سبک باشه و هم امکاناتی مثل لیست کشویی ، رادیویی و ... رو داشته باشه؟

البته جستجو زیاد کردم ولی میخواستم بدونم بهترینش هم از نظر سبک بودن و هم امکانات کدومه ؟

ضمنا با کد نمیشه به راحتی به یک فرم حرفه ای رسید ؟

با سپاس

لینک به ارسال

خوب این تماس 7 که میگید اولین چیزیه که تو سرچ میاد و من از وجودش مطلع بودم ولی آیا حالا که شما هم این رو توصیه میکنید ، اولا امکاناتی که میخواستم رو داره مثل لیست کشویی و رادیویی و کلا چیزایی که یه فرم حرفه ای باید داشته باشه ؟ ثانیا سبکه و فشاری روی سرور و ... نداره؟

آخه تو جستجوها دو مشکل رو واسه این فرم ساز دیده بودم که یکیش این بود که به خاطر جی کوئری و سی اس اس کمی لود سایت رو با دیرتر میکنه و باعث سنگینی میشه .

دومی هم این بود که گفته بودن یه باگ درونش هست که واسه هکر کا رو راحت تر میکنه واسه نفوذ به سایت از طریق این افزونه.

لینک به ارسال

امکاناتش تکملیه.

در مورد سبک بودن و فشار روی سرور مورد خاصی تا حالا بنده ندیدم. و داخل انجمن ها اگه جستجو کنید مشکلی از این افزونه گزارش نشده.

لینک به ارسال

امکاناتش تکملیه.

در مورد سبک بودن و فشار روی سرور مورد خاصی تا حالا بنده ندیدم. و داخل انجمن ها اگه جستجو کنید مشکلی از این افزونه گزارش نشده.

آخه در این 2 لینک پایین از کم شدن سرعت سایت گفته

http://www.hamyarwp.com/wordpress/%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1/

http://mandegarweb.com/wordpress/wordpress-seo/%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-contact-form-7/

ضمنا در مورد باگ ، آیا این افزونه امنیت بالایی داره و راه نفوذ رو واسه هکر برای نفوذ به سایت باز نمیکنه؟

آخه تو انجمن زیر از باگ خطرناک گفته بود که آدم به شک میوفته واسه امنیت این افزونه با اینکه اینهمه طرفدار داره .

http://forum.wp-persian.com/topic/36147

لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه "تماس با ما 7" یکی از کاملترین افزونه هایی هستش که واسه وردپرس منتشر شده و هیچ مشکل خاصی نداره درسته یکم باعث میشه ریکوست های ارسالی به سرور افزایش پیدا کنه ولی اصلا تاثیر گذار نیست که روی سرعت سایت اثر منفی بذاره . (در حد 2 درصد)

اگر واقعا مشکلی داشته باشه باید از طرف کاربران گزارش بشه که هیچ گزارشی مبنی بر باگ داشتن هنوز ثبت نشده

لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه "تماس با ما 7" یکی از کاملترین افزونه هایی هستش که واسه وردپرس منتشر شده و هیچ مشکل خاصی نداره درسته یکم باعث میشه ریکوست های ارسالی به سرور افزایش پیدا کنه ولی اصلا تاثیر گذار نیست که روی سرعت سایت اثر منفی بذاره . (در حد 2 درصد)

اگر واقعا مشکلی داشته باشه باید از طرف کاربران گزارش بشه که هیچ گزارشی مبنی بر باگ داشتن هنوز ثبت نشده

ممنون از پاسخ .

ببخشید الان در این لینک پایین که در همین انجمن دیدم یه افزونه معرفی کرده . به نظر شما آیا این افزونه خوبه و در قیاس با فرم تماس 7 کدومش بهتره آخه چون فارسی سازی هم شده این افزونه ی لینک زیر.

http://forum.wp-parsi.com/topic/15260-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-fast-secure-contact-form-%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

لینک به ارسال

فرم تماس 7 اصلا قابل مقایسه با این افزونه نیست چون امکاناتش خیلی خیلی بیشتره همینطور راحتی در استفادش چون پنل تنظیماتش خیلی حرفه ایی تره ...

جسارت نباشه ها ولی شما فقط دارید دنبال یه چیزی میگردید که جایگزین این افزونه کنید در صورتی که هیچ جایگزینی برای این افزونه وجود نداره چون امکانات واقعا حرفه ایه ..

لینک به ارسال

فرم تماس 7 اصلا قابل مقایسه با این افزونه نیست چون امکاناتش خیلی خیلی بیشتره همینطور راحتی در استفادش چون پنل تنظیماتش خیلی حرفه ایی تره ...

جسارت نباشه ها ولی شما فقط دارید دنبال یه چیزی میگردید که جایگزین این افزونه کنید در صورتی که هیچ جایگزینی برای این افزونه وجود نداره چون امکانات واقعا حرفه ایه ..

نه من دنبال چیزی هستم که بهترین باشه و در اصل هم واسه همین تاپیک زدم.

بسیار خوب اگه این افزونه بهترینه من هم از خدامه که ازش استفاده کنم و فقط نکته ابهامم بیشتر بر سر امنیت و کاهش لود و سرعت سایت بود که شما میگید مشکلی نداره و مسلما تجربه ی بیشتری هم دارید.

ایشالله که مشکلی هم پیش نمیاد به امید خدا.

فقط یه چیز دیگه. این افزونه زبان فارسی کسی واسش نزاشته که بشه با زبان خودمون ازش استفاده کنیم؟

لینک به ارسال

این فرم سازه هم خوبه.البته باید آن را بخرید:

http://codecanyon.net/item/quform-wordpress-form-builder/706149

لینک به ارسال

بهترین و زیباترین و قدرتمندترین فرم ساز(بدون اغراق)

خودم خیلی دنبال افزونه مدنظرم بودم اما بعد از مدتها گشت و گذار توی وب خارجی و داخلی به این افزونه رسیدم که توی سایت زیر دریافت کردم(به همه پیشنهاد میکنم)

فرم ساز فوقالعاده قدرتمند فارسی

لینک به ارسال

بهترین و زیباترین و قدرتمندترین فرم ساز(بدون اغراق)

خودم خیلی دنبال افزونه مدنظرم بودم اما بعد از مدتها گشت و گذار توی وب خارجی و داخلی به این افزونه رسیدم که توی سایت زیر دریافت کردم(به همه پیشنهاد میکنم)

فرم ساز فوقالعاده قدرتمند فارسی

ممنون بابت معرفی. ولی این افزونه رو یه جای دیگه داخل یکی از سایتهای فارسی دیگه هم دیده بودم که اونجا میداد 30ت یا 40ت اگه اشتباه نکنم.

ولی فکر نکنم با این تعاریفی که از فرم تماس 7 شنیدم چیزی از این افزونه ی پولی کم داشته باشه .

سؤال من اینجا بود که هنوز کسی فارسی سازی نکرده این افزونه ی پرطرفدار رو که بتونیم با زبان خودمون ازش استفاده کنیم ؟

لینک به ارسال

ممنون بابت معرفی. ولی این افزونه رو یه جای دیگه داخل یکی از سایتهای فارسی دیگه هم دیده بودم که اونجا میداد 30ت یا 40ت اگه اشتباه نکنم.

ولی فکر نکنم با این تعاریفی که از فرم تماس 7 شنیدم چیزی از این افزونه ی پولی کم داشته باشه .

سؤال من اینجا بود که هنوز کسی فارسی سازی نکرده این افزونه ی پرطرفدار رو که بتونیم با زبان خودمون ازش استفاده کنیم ؟

بهترین افزونه همین فرم تماس 7 هست

دوست عزیز یک بار توضیحات افزونرو مطالعه کنید یا نصب کنید میبینید که افزونه فارسی هست !

لینک به ارسال

تشکر از همگی عزیزان بابت راهنماییهای ارزنده

افزونه فرم 7 نوشته بود که از ایمیل پیش فرض استفاده میکنه واسه ایمیلها و اگه بخوایم تغییر بدیم باید به تنظیماتش بریم . یک ابهام واسم پیش اومد که اونم این بود که آیا واسه هر فرم ساخته شده در این افزونه میشه یه ایمیل جدا در نظر گرفت که ایمیلهای ارسالی کاربران به اینباکس اون ایمیل بره یا اینکه فقط امکان تعریف یک ایمیل وجود داره که همه ی فرمها ، ایمیلهاشون به یک فرم ارسال بشه ؟

لینک به ارسال

تشکر از همگی عزیزان بابت راهنماییهای ارزنده

افزونه فرم 7 نوشته بود که از ایمیل پیش فرض استفاده میکنه واسه ایمیلها و اگه بخوایم تغییر بدیم باید به تنظیماتش بریم . یک ابهام واسم پیش اومد که اونم این بود که آیا واسه هر فرم ساخته شده در این افزونه میشه یه ایمیل جدا در نظر گرفت که ایمیلهای ارسالی کاربران به اینباکس اون ایمیل بره یا اینکه فقط امکان تعریف یک ایمیل وجود داره که همه ی فرمها ، ایمیلهاشون به یک فرم ارسال بشه ؟

بله شما مي تونيد براي هر فرم يك ايميل جداگانه اختصاص بديد

لینک به ارسال

موردی که در زیر عنوان میکنم رو بعد از نصب افزونه فرم تماس 7 متوجه شدم .

در جاهای مختلفی و همچنین در همین انجمن دیده بودم که گفته بودند این افزونه به صورت آجاکس لود میکنه . یعنی اینکه اگه کاربر بعد از تکمیل فرم ، روی دکمه ی ارسال کلیک کنه فرم به صورت آجاکس ارسال میشه و صفحه از ابتدا لود نمیشه.

این مورد واسه من کار نکرد و بعد از تکمیل فرم و کلیک روی ارسال ، صفحه از ابتدا لود شد و اصلا از آجاکس و ... خبری نبود.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست ؟

آیا تنظیم خاصی داره و یا باید از کد استفاده کرد تا این قابلیت هم اضافه بشه ؟

ویرایش شده توسط Y-a-s-e-R
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...