رفتن به مطلب

ایندکس نکردن تگ ها در وردپرس

Y-a-s-e-R

پست های پیشنهاد شده

درود

در افزونه yoast ، و به طور کلی در وردپرس، آیا تگ ها رو بزاریم ایندکس بشه بهتره یا اینکه نزاریم ایندکس بشه ؟

لطفا کسانی که واقعا مطلع هستند از این موضوع پاسخگو باشند تا اشتباها کاری صورت نگیرد.

لینک به ارسال

سلام.

خاب نویسنده، مثلا 10 تا تگ واسه مطلب مینویسه واسه چی؟! واسه اینکه ایندکس نشه؟!

بذارید ایندکس بشه!

لینک به ارسال

تو همین انجمن یکی زده بود که واسه سئو بهتر نباید ایندکس بشه.حالا شما میگید باید بشه. ما که نفهمیدیم آخر چی شد؟

حرف کی درسته آخر؟

لینک به ارسال

تو همین انجمن یکی زده بود که واسه سئو بهتر نباید ایندکس بشه.حالا شما میگید باید بشه. ما که نفهمیدیم آخر چی شد؟

حرف کی درسته آخر؟

ویرایش شده توسط Y-a-s-e-R
لینک به ارسال

حرف کی درسته آخر؟

ببینید دوست عزیز شما اگه حرف کسیو قبول ندارین بهتره خودتون تجربه کنید تا اینکه بیاید مغلطه کنید و ...!

درکل بخاطر نتایج جستجو تگها نیاز به ایندکس دارند باتوجه به اینکه میتونند عامل اصلی ورودی به ساییتون هم باشند !

بدرود !

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز شما اگه حرف کسیو قبول ندارین بهتره خودتون تجربه کنید تا اینکه بیاید مغلطه کنید و ...!

درکل بخاطر نتایج جستجو تگها نیاز به ایندکس دارند باتوجه به اینکه میتونند عامل اصلی ورودی به ساییتون هم باشند !

بدرود !

دوست عزیز من نگفتم حرف کسیو قبول ندارم ولی هر حرفی رو قبول ندارم .

محض اطلاع هم واسه این تاپیک زدم که افراد باتجربه پاسخ بدهند ولی نه همینجوری لااقل با یه دلیل که بشه بهش استناد کرد.

ضمنا مغلطه ای نکردم شما اگه نمیتونید پاسخ با دلیل بگید مجبور به پاسخگویی نیستید . بگذارید کسانی که تجربه دارند پاسخگو باشند.

لینک به ارسال

دوست عزیز من نگفتم حرف کسیو قبول ندارم ولی هر حرفی رو قبول ندارم .

محض اطلاع هم واسه این تاپیک زدم که افراد باتجربه پاسخ بدهند ولی نه همینجوری لااقل با یه دلیل که بشه بهش استناد کرد.

ضمنا مغلطه ای نکردم شما اگه نمیتونید پاسخ با دلیل بگید مجبور به پاسخگویی نیستید . بگذارید کسانی که تجربه دارند پاسخگو باشند.

اگه حرف ما رو قبول ندارید، بهتره جزوه‌های وردپرس رو بخونید تا بهتون اثبات بشه!! و اینقدر تاپیک‌های ساده نزنید که تازه حرف کاربران رو رد کنید!!

لینک به ارسال

شماها چرا این مدلیه رفتارتون ؟

مگه من عاشق ایندکس نکردن یا ایندکس کردن تگهام ؟

من نگفتم حرف کسی رو قبول ندارم. عجبا !!! ظاهرا تو این انجمن برخی طلبکارند از آدم .

داخل همین انجمن یکی که بالای عکسش نوشته بود استاد ( اگه اشتباه نکنم imanfakhar اسمش بود ) و گفته بود که ایندکس نباید بشه تگها و من تاپیک زدم که ببینم این حرف درسته یا خیر و اگه درست نیست به چه دلیل ؟

من نیومدم تاپیک بزنم که بگم کی درست میگه کی غلط ؟ اومدم راهنمایی بگیرم ولی با دلیل . دلیل نمیشه اگه شماها تگهاتون رو ایندکس میکنید این عمل درست باشه و یا اگه ایندکس نمیکنید درست باشه .

دنبال راهنمایی هستم که بدونم اگه باید ایندکس بشه به چه دلیل و اگه نباید ایندکس بشه به چه دلیل.

لینک به ارسال

:mellow: جالبه ظاهرا نباید به کسی امیدوار بود که بتونه درست و حسابی راهنمایی کنه.

مدیران هم که تبحر کافی دارند ظاهرا پاسخگو نیستن

ویرایش شده توسط Y-a-s-e-R
لینک به ارسال

بیاین یه مقدار فنی تر به داستان نگاه کنیم؛ شما تگ رو برای چی تولید می کنید؟

یا برای تکسونومی که برای ایجاد جستجو و آرشیوسازی برای کلمه‌ی معینی به کار برده میشه.

البته اگر به عنوان تکسونومی ازش استفاده بشه می تونید لایه بندی های جدید ایجاد کنید که لااقل این تاپیک جای بحثش نیست.

یا برای اینکه به ویزیتور بفهمونید این مطلب حول و حوش این کلمات صحبت می کنه و از قبل خواننده بدونه که قراره چه چیزهایی بفهمه.

آیا کاربرد دیگری برای تگ ها دارید؟

درضمن اسپم ندید لطفاً چون به شدت از ارزش انجمن تخصصی کم میکنه

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

یعنی با توضیح شما و با توجه به تاپیک زیر :

http://forum.wp-parsi.com/topic/20757-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AA%DA%AF-%D9%87%D8%A7/

میگید نباید ایندکس بشه تگ ها یا باید بشه ؟

حقیقت زیاد متوجه حرفاتون نشدم.

بعدشم اسپم فکر کنم قبل از هر 24 ساعت باشه که من از تاپیک قبلم تا الان دوروز گذشته بود و آوردم تاپیک رو بالا تا شاید بهش توجه بشه و بتونم پاسخی دریافت کنم

لینک به ارسال

با سلام

دوستان یکی جواب سوال این دوستمون رو بده، مشکل ما هم همینه!

الان برخی ها میگن تگ هارو ایندکس نکنید چرا که مطالب ارزششون کم میشه!

برخی ها میگن اولش بازدید رو خوب میکنه و بعدش بخاطر تکرار شدن آدرس تگ ها در صفحات مختلف، گوگل جریمه میکنه!

برخی ها هم میگن اگر تگ هاتون مهم هستن و برای هر مطلب تعداد تگ هاتون فوقش 6-7 تا هست، ایندکس کنید!

از طرفی سایت همیار وردپرس تگ های مطالبشو ایندکس کرده!!!

الان بالاخره ما باید چه کنیم؟

بعد سوال دیگر اینه که اگر چنتا تگ باشن که ما تو اکثر مطالب ازشون استفاده کردیم، آیا ایندکس کردنشون مشکلی ایجاد میکنه یا اینکه خوب هم هست؟!

با تشکر

ویرایش شده توسط faver
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...