رفتن به مطلب

کمک در مورد انتقال هاست ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان . ی وب سایت با هاست گیگپا درست کردم و الان قصد دارم تمام اطلاعاتمو به هاست جدید با دامنه جدید انتقال بدم ولی با توجه با ورودی گوگل های خوبی که دارم میترسم همه ی اونا بپرند. به نظرتون میشه با افزونه Velvet Blues Update URLs کاری کرد که مثلاً اگه ی نفر به یکی از مطالبم در هاست قبلیم اومد مستقیم به هاست جدیدم وصل بشه و همون مطلبو ببینه یا راهی دیگه وجود داره من مطالب و فایل ها و دیبابیس و کلاً همه چیز هاست رایگانمو به هاست جدید که خریداری کردم انتقال بدم ولی ورودی های گوگلم نپرند . لطفاً راهنماییم کنید

لینک به ارسال

دقیقا یادم نیست ولی داخل گوگل وبمستر

چیزی برای تعویض ادرس هها بود

دقیقا یاد نیست

لینک به ارسال

دقیقا یادم نیست ولی داخل گوگل وبمستر

چیزی برای تعویض ادرس هها بود

دقیقا یاد نیست

آره هست ولی اون واسه تعویض دامنه است و ی چند ماهی طول میکشه . من میخوام بازدید کننده وقتی به ی مطلب تو هاست رایگانم وارد میشه مستقیم هدایت بشه به همون مطلب تو هاست جدید .

لینک به ارسال

منظور تغییر دامنه هست؟

شما اگر از دامنه به دامنه دیگه دارید تغییر میدید بهترین حرکت اقدام از طریق وبمستر گوگل هست که بالاتر اشاره شد.

لینک به ارسال

اگر دامنه قبلی رو کنسل نکرده باشید می تونید با htaccess ری دایرکت کنید و الا فقط گزینه گوگل می مونه که مرضای عزیز و دوستمون هم گفتند ولی تعویض هاست ربطی به این قضیه نداره و نیازی به تغییری نیست

لینک به ارسال

مرسی از جواباتون

برای مثال ادرس قبلی من SITE.GIGPA.COM هست با یه هاست رایگان از سایت گیگپا

الان یه هاست و دامنه خریدم با آدرس دامنه جدیدم SITE.COM و تمام اطلاعات هاست رایگانو کپی کردم تو این هاست پولیه .

سوال من اینه الان باید چیکار کنم که وقتی کسی وارد آدرس SITE.GIGPA.COM/MATLAB میشه به طور خودکار به آدرس SITE.COM/MATLAB انتقال پیدا کنه (هاست رایگانه سره جاشه )

امیدوارم خوب توضیح داده باشم !!!!!! :rolleyes:

لطفاً راهنماییم کنید

لینک به ارسال

کدها رو تست کنید کاملا متوجه میشید.

برای تغییر آدرس از دامنه قبلی به دامنه جدید. یک نمونه استفاده از redirect 301

لینک به ارسال

با اجازه آقا مرتضی

طبق لینک هایی که برادر مرتضی گذاشته بودند شما کافی که کد زیر را به htaccess سایتتون اضافه کنید (همین سایت قدیمی)

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} !newdomain.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.newdomain.com/$1 [L,R=301]

لینک ها، رنک گوگل و همه چیز به دامین جدید یعنی www.newdomain.com ریدایرکت میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...