• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان کسی افزونه ویدئو پلیری سراغ نداره که این قابلیت ها رو داشته باشه

1.مثل سایت آپارات یا ویدئو ی ورزش 3 اول هر ویدئو یه تبلیغ بیاد و بعد کلیپ پخش بشه

2. باز هم مثل اپارات یا ورزش 3 کد پخش آنلاین (embed) همون ویدئو رو بده به کاربر که در وبلاگش قرار بده ( البته تبلیغاتش سر جاش باشه و تو وبلاگ کاربر هم تبلیغ اول ویدئو رو نشون بده)

من خیلی دنبال چنین افزونه ای گشتم و افزونه های زیادی نصب کردم مثلا:

Wordpress Video Gallery

Video Embed & Thumbnail Generator

VideoPress

JW Player 6 Plugin for Wordpress

FV Wordpress Flowplayer

Flowplayer HTML5 for WordPress

هیچ کدوم خوب کار نمیکرد، و هیچ کدوم تبلیغات اول ویدئو رو نداشت!

embed cod هایی که میداد برای پخش در وبلاگ کاربر بعضی هاش کار نمیکرد بعضی هایی هم که کار میکرد مشکل داشت

البته jwplayer رو هم دیدم که نسخه پولیش این امکانات رو داره و خیلی هم گروه هست

اساتید ممنون میشم افزونه ای کدی چیزی معرفی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون داداش ولی این یکی هم افزونه ای که میخوام نیست!

از این افزونه پولیا مثل jwplayer تو ایران کسی نداره ازش بخریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزان هیشکی نیس مشکل مارو حل کنه؟

افزونه هم نبود، نبود، کسی نیست کد نویسی کنه؟

هزینش هم میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هزینه کدنوسیش قطعا گرون تر از

jwplayer نسخه حرفه ایش خواهد بود.

ارزون ترین راه همونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

همون jw player خیلی عالی هست و همه هم استفاده میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پلیر هایی مثل آپارات و ورزش 3 کد نویسی شده باید طراحی بشن به صورت رایگان نیست منم خیلی گشتم قبلا پیدا نکردم بیخیال شدم و از پلدکست استفاده کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت اساتید؛
      من برای یکی از سایت های وردپرسی ستون کناری قرار دادم که داخل ادامه مطلب ها هست (در صفحه خانه نیست).
      این ستون کناری رو با ابزارک ها تنظیم کردم, حالا میخوام زمانی که ابزارک آخر (یا ابزارک دلخواه رسید) این ستون با اسکرول کردن تا محل مشکل پایین بیاد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط miladg4
      با سلام
      بیشتر اوقات با این مسئله روبرو میشوم که کش افزونه هایی که مینویسم در بروزر پاک نمیشن و حتی با ctrl+f5 و empty cash and hard reload این مشکل حل نمیشه
      و فایل های جاوا همون عملکرد قبل رو دارن و حتی با پاک کردن فایل های js باز هم در source آدرس فایل ها وجود داره و حتی کدهام باقی موندن. edit js ها هم live انجام نمیشن!!!

این مسئله خیلی آزاردهنده اس ولی هیچ استراتژی ای واسه این کار ندارم
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط 9074020
      وقتی می خوام وارد صفحه پنل ورد پرس شوم نمی تونم ای پیغام نمایش داده میشه:
      W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php.
      Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in /home/kasair/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167
      لطفا راهنمایی کنید