رفتن به مطلب

سوالات شخصی خود را از parsa بپرسید!

پست های پیشنهاد شده

بعد از مصاحبه با آقای ایمان فخار و آقای مرتضی گرانسایه شخص بعدی برای مصاحبه آقای پارسا کافی یکی از مدیران گروه وردپرس پارسی است که دوستان در این تاپیک میتونند سوالات شخصی خودشون رو برای پرسش از ایشون در مصاحبه مطرح کنند.

لینک به ارسال

سلام سوال های من :

از چه سنی وارد وب شدید و کلا از چه سالی با طراحی وب یا فرونت اند اشنا شدید ؟؟

به چند سیستم مدیریت محتوا به غیر از وردپرس تسلط کامل دارید ؟؟

بدون تعثب بگید کدوم سیستم مدیریت محتوا از نظر امکانات از بقیه CMS ها بهتره ؟؟؟

نظرتون در مورد کپی رایت و نقض این قانون توی ایران و به مسخره گرفته (!) شدنش چیه ایا خودتون هم قبل تشکیل گروه وردپرس پارسی سعی به حفظ این قانون داشتید ؟؟

چه چیزی موفقیت رو واسه یک فری لنسر یا وبلاگ نویس آزاد کار میتونه فراهم کنه ؟؟ (مهم :D )

لینک به ارسال

سلام

آقای خلج مهر به نظر من وقتی از کاربرا در مورد سوال از اساتید نظرسنجی می کنید خیلی خوب میشه اگر سوال کاربرها رو دقیقا از طرف مقابلتون بپرسید مثلا من خودم با توجه به مصاحبه های قبلیتون اصلا رقبتی به مطرح کردن دوباره سوال ندارم .

در کل ازتون به خاطر ماندگار وب تشکر می کنم که مطالب خوبی میزارید.

لینک به ارسال

سلام

آقای خلج مهر به نظر من وقتی از کاربرا در مورد سوال از اساتید نظرسنجی می کنید خیلی خوب میشه اگر سوال کاربرها رو دقیقا از طرف مقابلتون بپرسید مثلا من خودم با توجه به مصاحبه های قبلیتون اصلا رقبتی به مطرح کردن دوباره سوال ندارم .

در کل ازتون به خاطر ماندگار وب تشکر می کنم که مطالب خوبی میزارید.

قربونتون برم تمام سوال هایی که قابل پرسش هستند از شخص مصاحبه شونده پرسیده میشه، اینکه سوالات در مصاحبه ها بی جواب میمونند به خود شخص باز میگرده که تمایلی به پاسخ نداره و ما هم نمیتونیم برای اینکار اجباری داشته باشیم، برای مثال آقای گرانسایه فرمودند تمام سوال های شخصی رو در سایت خودشون که چند وقت دیگه آماده میشه، پاسخ میدند

امیدوارم دوستان برداشت دیگه ای نداشته باشند، به شخصه خودم وقت زیادی برای جمع آوری سوال ها از این تاپیک ها میگذارم اما پاسخ دادن و یا ندادن به این سوالها تنها به شخص مصاحبه شونده باز میگرده

لینک به ارسال

سوال:

1. به عنوان یکی از مدیران گروه وردپرس پارسی دلیل جذب کاربران و محبوبیت این مجموعه رو در چه مواردی میبنید؟

2.آینده وب پارسی رو چطور ارزیابی میکنید و به نظر شما برای رسیدن به جایگاه بهتر چه فاکتورهایی رو باید در نظر داشت؟

لینک به ارسال

سلام آقا پارسا

لطفا اول سنتون رو بگید و اینکه از چه سالی وارد دنیای طراحی وب شدید و این ورود به چه صورت شکل گرفت؟

تسلط شما به زبان انگلیسی ه چه میزانه،آیا به اندازه مکالمه زبان انگلیسی رو مسلط هستید یا اینکه متن رو کاملا مسلط ترجمه می کنید؟

از چه راههایی در اینترنت کسب درآمد دارید و ماهیانه میانگین چقدر درآمد دارید؟

آیا ازدواج کردید یا نه؟

آیا غیر از طراحی و کد نویسی کار دیگه ای هم دارید؟

روزانه چقدر پای سیستم می شینید و این زمان به چه کارهایی می گذره؟

اصلا بگید لینوکس یا ویندوز؟

یکمی در مورد کپی رایت صحبت کنید و این رو هم در نظر داشته باشید که ما خودمون کپی رایت رو با این نرم افزارهای قفل شکسته رعایت نمی کنیم.

چرا اصلا وارد گروه وردپرس پارسی شدید و خودتون برای خودتون جداگانه پشتیبانی وردپرس راه اندازی نکردید؟

تا چه حدی روی وردپرس تسلط دارید و آیا این تسط فقط مختص وردپرس هستش یا اینکه با سیستمهای دیگه هم کار کردید؟

با چه زبانهای برنامه نویسی کار کردید و روی کدوم یکی تسلط بیشتری دارید آیا با زبانهای تحت ویندوز هم آشنایید؟

دوستای سمیمیتون توی محیط مجازی چند تا هستن؟10 تا از اونایی که توی مسنجر بیشتر باهاشون حرف می زنید رو عنوان کنید؟

وبلاگ کدوم یکی از دوستانتون رو دنبال می کنید و مطالبش رو مفید می دونید؟

نظرتون راجب فیلترینگ چیه آیا راهکار بهتری در موردش به ذهنتون می رسه؟

توصیه شما برای تازه کارها چیه و به نظرتون آیا این کار رو ادامه بدند و آیا میشه به طراحی وب به عنوان یک شغل نگاه کرد؟

چقدر از آموخته هایی که الان دارید رو مدیون آموزشهای فارسی هستید و اینکه بیشتر ویدئوی آموزشی رو می پسندید یا متنی؟

چقدر با سئوی سایت آشنایی دارید و آیا تجربه ای در این زمینه و دارید (لطفا مثال بزنید با چه سایتهایی همکاری دارید)؟

آخی نفسم بالا اومد حالا بازم سوال بخواید تا مطرح کنم تا ببینیم کی دیگه جرات داره توی این مصاحبه شرکت کنه دی :D

اگر اجازه بدید می تونم صندلی رو خیلی داغ تر از این بکنم.

آقا پارسا امیدوارم همیشه توی زندگیت موفق باشی ...

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام

سوالم این هستش که بهترین قسمت وردپرس برای شما کجا هستش؟

و اینکه اگر یک فرد تازه کار بخواد به جایی که شما هستید برسه چه جوری و از چه راه هایی می تونه به هدفش برسه؟

لینک به ارسال

با سلام

در نخست سلامتی کامل به همراه آرامش خاطر همیشگی رو براتون آرزومندم.

سوالات:

1.به نظر شما یک فری لنسر حرفه ای تو ایران نهایت درامدش چه قدر میتونه باشه...؟ خواهشن تقریبی یه عدد بگید

2.به نظرتون تعرفه طراحی وب تو ایران منصفانست؟

3.نظرتون درباره دوستانی که بامقداری یادگیری html/css وارد بازار میشن و با دست مزد کم و طراحی ضعیف بازار کار رو خراب میکنن چیه ؟

4.چقدر چشنواره وب ایران رو قبول دارید؟

5. به نظرتون سهم ایران از تولید محتوای مفید برای وب جهانی چقدره؟

ویرایش شده توسط m!lad
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

برنامتون برای آینده از نظر وردپرس و وب چی هست؟

تصمیم به طراحی پلاگین های رایگان در آینده دارید؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

شما همتون آدمای خوب و مفیدی هستید

اما مدتیه که اینجا کمرنگ شدید.

گویا پای پروژه ی بزرگی در میونه

میشه بگید الان مشغول چه کاری هستید تا به افتخارات وردپرسی ها افزوده بشه؟

خلاصه سوال برای ماندگار وب:

الان مشغول چه کاری هستید؟

لینک به ارسال

یه زندگی نامه و این که چطوری فهمیدید از وب خوشتون میاد و امدید سمتش

تو این راه کسی هم کمکتون کرد ؟

اگه تو عرصه وب نبودی فکر می کردی الان کجا می تونستی باشه و چه شرایطی داشته باشی ؟

یه نسیحت هم واس ما جوان ها که تازه تو این عرصه هستیم نسیحت اساسی عااا :wub:

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...