7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام از دوستان گل کسی اسکریپت آپلود بدون باگ و مشکل میشناسه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

فارسی میخواهید یا انگلیسی ؟؟ رایگان یا تجاری ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه امکانش هست جفتشم بگین

رایگان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهترین اسکریپت فارسی رایگان کلیجا هستش چون امکانات خیلی حرفه ایی داره

http://kleefa.ir/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا از این قبلا استفاده میکردم ، انگاری یکم سنگینه ، یه چیر سبک واسه آپلود عکس نیاز دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید سرچ کنید تا یه چیز به درد بخور پیدا کنید مثلا این اسکریپت مناسب کار شماست - کلیک کنید

اکثرا اسکریپت های حرفه ایی تجاری هستند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط pooyacsx
      سلام دوستان
      من یک قالب طراحی کردم با کلی فایل اسکریپت و پوسته حالا مشکلم اینه وقتی افزونه ایی نصب می کنم روی وردپرس افزونه درست بالا نمیاد .اینطور هم که جستجو کردم باید مشکل از کانفیلیکت (conflict) اسکریپت های افزونه با اسکریپت های تم باشه!
      راستش خیلی هم سرچ کردم و دستورالعمل های این سایت هم انجام دادم :
      سایت
      ولی به نتیجه ایی نرسیدم(درست نفهمیدم!!) .
      این کد قسمت لود فایل هام داخل هدر پوستست:
      <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/bootstrap.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/default.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/responsive.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/camera.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-navbar.css" type="text/css"/> <link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/css/superfish-vertical.css" type="text/css"/> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobile.customized.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.easing.1.3.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.isotope.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.magnific-popup.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/scripts.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery-noconflict.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/bootstrap.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/camera.min.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/superfish.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.mobilemenu.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/jquery.hoverIntent.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/supersubs.js" type="text/javascript"></script> <script src="<?php bloginfo('template_url'); ?>/js/sftouchscreen.js" type="text/javascript"></script> می دونم خیلی کیلویی ریختم ولی خب روش درست لودش رو بلد نبودم .
      ممنون میشم دوستان حرفه ایی وقت بزارند و روش درست لود فایل ها که هم سایت سبکتر بیاد بالا هم مشکل با افزونه ها نداشته باشه را با مثال یادم بدهند.
      ممنون
    • توسط 1Cloner
      دانلود
      سلام این فایل یه اسکریپت جامعه مجازی هست ک من میحام رو وردپرس نصبش کنم ولی بلد نیستم میشه کمکم کنید مررررسی با تصویر یا فیلم باشه که عالی تر میشه سرور محلی میخام باشه ومپ ترجیحا 

• توسط Silence
      یک سری سوال کلی داشتم که تقریبا مرتبط با وردپرس هست اما چون مطالبی خارج از بحث وردپرس هم در سوالات هست اینجا مطرح می کنم...
      یک سایت قراره راه اندازی بشه که شامل یک مجله، فروشگاه و انجمن  باشه...
      بیس سایت که مجله هست قراره با وردپرس راه اندازی بشه...
      1- برای قسمت انجمن از چه اسکریپتی استفاده بشه بهتره؟...
      2- آیا امکان وجود داره که بشه وردپرس رو به اسگریپت ها انجمن ساز متصل کرد که کاربر داخل وردپرس ثبت نام کنه، و با همون یوزر و اکانت وردپرس بتونه داخل انجمن لاگین کنه و فعالیت داشته باشه؟...به عبارت بهتر ساخت یوزر از طریق وردپرس انجام بشه...
      3- در قسمت فروشگاه قرار هست هم محصولات فیزیکی به فروش برسه و هم محصولات دیجیتال (ویدیو، pdf و...)...از چه کدام پلاگین برای این کار استفاده بشه بهتر هست؟...

سوالات بعدی رو هم در ادامه می پرسم...
    • توسط GMan
      سلام خدمت اساتید محترم
      داخل کدهای هدر سایت یه اسکریپتی هست که کلی هم طولانیه؛
      کلمه ای که زیاد داخلش دیده میشه wp-emoji هست؛
      از اونجایی که احتمالا خیلی از قسمتای وردپرس کاربرد عمومی نداره ، خواستم ببینم این اسکریپت دقیقا چه نقشی داره؟
      میشه حذفش کرد؟
      ممنون از وقتی که گذاشتین