رفتن به مطلب

مشکل در سایت مپ google-sitemap-generator

WP4All

پست های پیشنهاد شده

سلام.

جدیدا متوجه شدم دو فایلی که در روت وردپرس اپلود کردم به این نام در اومدن :

sitemap.backup.xml

sitemap.backup.xml.gz

و ارر زیر رو میده سایت مپ :

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity
Line Number 2, Column 1:<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><?xml-stylesheet type="text/xsl" href="http://www.rls-movies.com/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.xsl"?><!-- sitemap-generator-url="http://www.arnebrachhold.de" sitemap-generator-version="4.0.7" -->
^

افزونه رو به

google-sitemap-generator.4.0.7 ارتقا دادم .

توی وبمستر هم میگه سایت مپ شما یک صفحه html هست فقط .

من دوباره سایت مپ رو نصب کردم ولی دوباره به همین شکل میشه .

مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز الان یکم گیج شدم من خوب سایت مپ باید HTML باشه دیگه ...

توی نسخه جدید افزونه سایت مپ نیازی دیگه به این دو فایل نیست چون خود افزونه به صورت داینامیک این دو فایل رو ایجاد میکنه پس حذفشون کنید و نسخه جدید افزونه رو نصب کنید .

این که سایت مپ ارور میده بخاطره تداخل فایل فانکشن پوسته هستش یک بار نام فایل فانکشن رو تغییر نام بدید و تست کنید .

لینک به ارسال

تشکر .

من

functions.php قالب رو تغییر نام دادم سایت مپ باز میشه ولی سایت بهم میریزه شکلش .

اون دو فایل رو هم پلاگین اخطار میده که حذفش کنی و حذفش کردم و خودش دو فایل با نام

sitemap.backup.xml

sitemap.backup.xml.gz

میسازه .

الان چی کار کنم ؟

این تمام کد های functions.php قالبم :

http://paste2.org/cW0wwhLB

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

به صورت زیر تست کتید

خرابی هم به خاطر فراخانی فایل ها در فانکشن میباشد

functions.php

لینک به ارسال

به صورت زیر تست کتید

خرابی هم به خاطر فراخانی فایل ها در فانکشن میباشد

متاسفانه درست نشد .

پ.ن :

قالب رو دوباره دانلود کردم و اون فایل رو دوباره کد هاش رو جایگزین کردم درست شد .

تشکر فراوان .

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

انی از تغییرات جدید افزووه سایت مپ هستش

شما دو فایل »

sitemap.backup.xml

sitemap.backup.xml.gz

رو در روت هاست حذف کن و بعد افزونه رو ریست و بعد از انجام تنظیمات آپدیت کن ...

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام به دوستان وردپرسی

راستش من به یک مشکلی برخوردم لطفا اگر کسی می تونه بنده رو راهنمایی کنه !

برای نقشه سایت از سایت مپ جنراتور استفاده می کنم ولی در وبمستر در بعضی از آدرس هایی که حتی سالم هم هستن با پیغام Warning مواجه می شن.

من هر چی فکر کردم نتوستم این مشکل رو حل کنم ... افزونه هایی رو که من استفاده می کنم به این قراره : contant 7 , Register Plus Redux , WordPress Database Backup , Compression,WordPress SEO wp-jalali,WP Clean Up , Wp Pagenavi Style , WordPress Gzip

گفتم شاید یک وقت افزونه ای باعث این مشکل میشه ! (آدرس نقشه سایم : http://www.albook.ir/sitemap.xml)

منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم با تشکر

ویرایش شده توسط newton
لینک به ارسال

در صورتی که اون ادرس ها مشکلی نداشته باشه در وبمستر به crawl>cawl errors برید و لینکهایی که ارور داده را تیک بزنید و روی mark as fixed کلید کنید.

لینک به ارسال

ادرس هاییکه مشکلی نداشته باشن به صورت توماتیک از اون قسمت حذف میشن. فقط باید صبر کنید.

ولی لدرسهایی که واقعا ۴۰۴ باشند دوباره میان

لینک به ارسال

3-اگر باز مشکل پا برجا بود افزونه ریداکت نصب کنید تا منتقل شوند

2-درضمن سایت مپ حذف و بروزرسانی کنید تا دوباره ساخته بشه

1-حتما سطح دسترسی سایت مپ بررسی کنید که محدود نشده باشد

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با کمال سپاس از مدیر انجمن

اول از همه عذر خواهی می کنم که این تایپک رو خیلی طولانی کردم. ولی هنوز مشکلم بر طرف نشده

منظور شما رو از سطح دسترسی متوجه نشدم (یعنی کدام فایل رو باید به چه سطح برسانم)

دوم اینکه افزونه ریداکت رو نصب کردم ولی موقع فعال سازی با ارور مواجه شدم ... در ضمن افزونه رو هم کلاً حذف و دوباره نصب کردم ولی همچنان مشکلم پابرجاست.

لینک به ارسال

افزونه Google XML Sitemaps در نگارش 4 که به صورت مجازی سایت‌مپ رو ایجاد میکنه و نیاز به تعیین دسترسی فایل نیست

چه افزونه‌ای رو نصب دارید؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

دوست عزیز الان یکم گیج شدم من خوب سایت مپ باید HTML باشه دیگه ...

توی نسخه جدید افزونه سایت مپ نیازی دیگه به این دو فایل نیست چون خود افزونه به صورت داینامیک این دو فایل رو ایجاد میکنه پس حذفشون کنید و نسخه جدید افزونه رو نصب کنید .

این که سایت مپ ارور میده بخاطره تداخل فایل فانکشن پوسته هستش یک بار نام فایل فانکشن رو تغییر نام بدید و تست کنید .

درود دوست عزیز

دقیقا بنده به همین مشکل برخورد کردم، نسخه 4.8 رو دانلود کردم و ساختم، ولی نقشه رو نشون نمیداد و میگفت اون فایل ها رو پاک کن، از هاست پاک کردم و نشون داد، دو تا سوال پیش اومد

1 ـ آیا الان نقشه درست هست و بدون هیج مشکل کار میکنه؟

2 ـ اگه این فایل نباشه پس کجا ذخیره میکنه؟ (یا این به من ربطی نداره؟) :D منظورم اینه که بعدا دردسر نشه؟

لینک به ارسال

ببخشید در این سایت‌مپ، در آخرین قسمت که تعیین درصد هست، گزینه ها تطابق ندارند.

برای مثال درصد دسته‌ها روی تگ‌ها قرار دارد. یعنی درصد تگها رو وقتی کم‌وزیاد می‌کنیم، درصد دسته‌ها بالا و پاین می‌رود که این در آدرس نقشه سایت کاملاً مشخص هست.

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بده؟ یعنی نویسنده و طراح این افزونه اینچنین اشتباه ناشیانه‌ای انجام داده یا مشکل از جای دیگه است؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...