رفتن به مطلب

مشکل در استایل دهی در مرورگر های جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام . جدیدا مرورگرهایی مثل فایر فاکس از نسخه 30 به بعد برای خودش Style جداگانه داره . من الان در حال کدزنی قالبم هستم که به این مشکل برخوردم . همونطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید به صورت دیفالت در یک فایلی به نام html.css برای خودش مقداری استایل داده که این باعث شده کدهای که خودم میزنم بهم به ریزه . البته این موضوع در کروم هم هستش .

post-667-0-87470700-1403877594_thumb.png

درباره اش جستجو کردم به مطالبی برخوردم اما نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم !

http://davidwalsh.name/firefox-internal-rendering-css

مثلا در لینک بالا بالا بهم گفته برم به مسیر زیر برای دستیابی به فایل html.css که چی کار کنم نمیدونم اما همچین مسیری برای من وجود نداره .

C:\Program Files\Mozilla Firefox\res

پوشه ای به اسم res وجود نداره .

در کل من باید چی کار کنم که این مشکل برطرف بشه و احیانا اگر کاربران از مرورگرهای جدید استفاده میکنند به مشکل نمی خورند برای نمایش صحیح سایت ؟ برای حل این موضوع چه باید کرد ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما از فایل reset.css استفاده کنید این مشکل حل میشه منم سایتمو توی ورژن ها قبلی فایر فاکس تست کردم ولی با همه مرورگر های جدید سازگاره ..

استادندارد ترینش هم فایل ریست یاهو هستش که همه طراحان فقط از همین استفاده میکنن :

/*
YUI 3.14.1 (build 63049cb)
Copyright 2013 Yahoo! Inc. All rights reserved.
Licensed under the BSD License.
http://yuilibrary.com/license/
*/
html{color:#000;}body,div,dl,dt,dd,ul,ol,li,h1,h2,h3,h4,h5,h6,pre,code,form,fieldset,legend,input,textarea,p,blockquote,th,td
{margin:0;padding:0;}table{border-collapse:collapse;border-spacing:0}
fieldset,img{border:0}address,caption,cite,code,dfn,em,strong,th,var
{font-style:normal;font-weight:normal}
caption,th{text-align:left}
h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-size:100%;font-weight:normal}
q:before,q:after{content:''}
abbr,acronym{border:0;font-variant:normal}
sup{vertical-align:text-top}
sub{vertical-align:text-bottom}
input,textarea,select{font-family:inherit;font-size:inherit;font-weight:inherit;*font-size:100%}
legend{color:#000}
#yui3-css-stamp.cssreset{display:none}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...