mehrdad_k

آیا ووکامرس یک فروشگاه کامل است ؟

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خواستم بدونم که بوسیله ووکامرس میشه یک فروشگاه کامل و با امکانات حرفه ای داشت ؟

آیا نیازهای یک فروشگاه را بصورت کامل برطرف میکند ؟

راه اندازی یک فروشگاه با ووکامرس بهتر است یا با اسکریپت های دیگه مثل اوپن کارت، پرستاشاپ، مجنتو، توماتوکارت و ...

من شنیدم ووکامرس پشتیبانی ضعیفی داره و برای ساخت یک فروشگاه نواقصی دارد و یک فروشگاه کامل نیست.

یا مثلا پرستاشاپ هزینه بر هست و برای پوسته و استفاده از افزونه های کاربردی باید مدام هزینه کرد

در مورد مجنتو هم شنیدم خوب و کامله آیا این مناسبت تر از بقیه است ؟

بقیه چی ؟

آیا مواردی که در ووکامرس گنجانده شده کفایت میکنه یا سراق دیگر اسکریپت های موجود در بازار بریم ؟

دوستان اگه نظراتشون رو بگن و کمک کنن تاپیک جلو بره ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما نیازهاتون رو بفرمایید دوست عزیز تا دوستان راهنمایی تون کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ووکامرس می تونه اکثر نیاز های شما رو تامین کنه دوست عزیز :) میشه گفت یه فروشگاه ساز همه فن حریفه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما نیازهاتون رو بفرمایید دوست عزیز تا دوستان راهنمایی تون کنن

نیازها در حین کار بوجود میاد. شاید روی کاغذ فقط داشتن آمار اجناس و ارتباط با بانک و قیمت و ... باشه ولی بعضی نیازها بعد از طراحی تازه متوجهشون بشی که دیگه دیر شده.

ووکامرس می تونه اکثر نیاز های شما رو تامین کنه دوست عزیز :) میشه گفت یه فروشگاه ساز همه فن حریفه.

گفته شده که پشتیبانی ضعیفی داره و این افزونه قابل رقابت با دیگر اسکریپت های فروشگاه ساز و اپن سرس قابل رقابت نیست. ضمن اینکه از ضعف های آن پشتیبانی ضعیف آن هم نام برده شده.

البته اینم میدونم که در حال پیشرفت و گسترشه.

ضمن اینکه من جایی خوندم که نسبت به اسکریپت های دیگه مثل پرستا و مجنتو سئوی خوبی نمیشه براش داشت ! نمیدونم تا چه حد صحیحه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با ووکامرس قالب ها و افزونه های زیادی در اختیار خواهید داشت. اکثر نیازهاتون توسط خود ووکامرس برطرف میشه و اگر نیاز دیگه ای هم بود ، افزونه هایی برای ووکامرس در اختیار هست.

البته شما نباید به این گفته ها اتکا کنید.به نظرم تجربه ی هر کدوم از اسکریپت ها برای یه مدتی یا اینکه بررسی اونها برای یه ساعت هم شده ، قطعا مفید خواهد بود. برروی لوکال هاست این کار رو می تونید انجام بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، ووکامرس درسته یک فروشگاه ساز خیلی قوی هست و میتونه تمام نیازهای شمارو رفع کنه

اما هر چیزی برای کاری ساخته شده و 100% سیستم های اپن کارت و ... برای فروشگاه بهتر هستن اما شما وقتی از ووکامرس استفاده میکنید مزیت های خیلی زیادی نسبت به فروشگاه سازها دارید مثل افزونه های رایگان ، پوسته های رایگان ، انعطاف پذیری بالا ، تغییر راحت و سریع و ...

ووکامرس بله پشتیبانی ضعیفی داره که قرار بود خود بنده و چند نفر دیگه پشتیبانیش رو انجام بدیم ولی نشد ...

اگر میتونید با ووکامرس کار کنید ، فروشگاه ساز عالی و امکانات بسیار زیادی داره ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

... و 100% سیستم های اپن کارت و ... برای فروشگاه بهتر هستن ...

ممنون. چرا اونها بهترن ؟

از نظر امکانات ؟ سئو ؟ پشتیبانی ؟

و اینکه شما با اسکریپت های دیگه کار کردید ؟ کدام رو پیشنهاد میکنید

من میخوام زوم کنم روی یکی و روی اون فعالیت کنم. میخوام از دوستان مشورت بگیرم که کدام بهتراست

ویرایش شده در توسط merhzar_h

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون. چرا اونها بهترن ؟

از نظر امکانات ؟ سئو ؟ پشتیبانی ؟

و اینکه شما با اسکریپت های دیگه کار کردید ؟ کدام رو پیشنهاد میکنید

من میخوام زوم کنم روی یکی و روی اون فعالیت کنم. میخوام از دوستان مشورت بگیرم که کدام بهتراست

خب در پستم عرض کردم که هر چیزیرو بهر کاری ساختن و زمانی که یک سیستم از پایه برای فروشگاه نوشته میشه پس بهتره

من خودم با اپن کارت و تومیتو و پرستا و سبد خرید کار کردم ولی بیشتر با اپن کارت آشنایی دارم

اتفاقا خود من هم ووکامرس رو فارسی سازی کردم

اگر از نظر من بخواین 100% ووکامرس ولی به شرط اینکه بتونید خودتون باهاش کار کنید و تغییرات رو اعمال کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب های جدید برای ووکامرس معرفی نشده ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سیستمهای مخصوص فروشگاهی بهترند چون ماژولهای بیشتر و پشتیبانی بیشتری برای اونها هست، مخصوصا ماژولهای پرداخت که برای وردپرس با دردسر پیدا میشند و اکثرا ضعفهای بسیاری دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

الان سایت همیار وردپرس آموزش و افزونها و قالبها ش رو گذاشته یه سر بزن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amraja
      درود.
      میخواهم این قابلیت رو به سایت ووکامرسی ام اضافه کنم که مشتریان پس از ثبت سفارش (سفارش در وضعیت در انتظار بررسی) بتوانند سفارش خود را ویرایش کنند (افزودن محصول, حذف محصول, تغییر تعداد).
      ترجیحا در بخش سفارش های من یک گزینه به گزینه های هر سفارش اضافه بشه به نام ویرایش و در یک پیج این کار  رو انجام بده.
      اگر کسی این پروژه رو انجام میده من هزینش رو میپردازم.
      ایمیل من amirrajaeizadeh@gmail.com
      موبایل:۰۹۱۹۸۷۱۰۶۵۸
      تلگرام: @bmsupport 
    • توسط mihanpsd
      دوستان به یه افزونه ( آماده یا اختصاصی ) نیاز دارم که به افزونه ووکامرس وصل بشه و کاربر پس از ثبت نام و تایید توسط مدیر بتونه نویسنده بشه و محصول توی سایت بزاره .
      مشکل اینجاست که من میخوام مثل دی جی کالا چند فروشندگی برای یک محصول رو فراهم کنم ، یعنی هر محصول بتونه چند فروشنده داشته باشه و تامین کننده داشته باشه که بتونن هر کدومشون قیمت بزارن .
      دقیقا مشابه دی جی کالا
      ممنون از راهنمایی
    • توسط mranger
      سلام .. من در فروشگاه سایتم به یک مشکل برخورد کردم .. سایت رو راه اندازی و ووکارمس رو روش نصب کردم . تقریبا 10 محصول دارم در دو دسته بندی مختلف .. که الان در صفحه اصلی فروشگاهم قابل مشاهده هست .. در داشبورد ، داخل قسمت دسته بندی محصولات ووکامرس که میرم ، نشون میده که مثلا در هر کدام از دسته بندی ها n  تعداد محصول ثبت شده ..  ولی وقتی در همون قسمت روی یک دسته بندی ، نمایش رو میزنم ، که بره به صفحه ای که فقط محصولات با اون دسته بندی رو نشون بده  ، با این پیغام مواجه میشم . " هیچ محصولی یافت نشد. " لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم .
      صفحه اصلی فروشگاه
      یک محصول تکی
      این هم لینک صفحه یک دسته بندی خاص
      که در این صفحس که میگه هیچ محصولی یافت نشد .

در کل میخوام این کار رو بکنم که محصولات با یک دسته بندی خاص در یک صفحه نشون داده بشه به کاربر .
      لطفا راهنمایی کنید .

• توسط webdeveloper
      سلام
      برای رفع مشکل ویرایش و ذخیره سفارشات ووکامرس این فارسی ساز را نصب کردم و به خوبی کار کرد.
      حتی در ابتدا مبلغ کالا را هم فارسی نمایش داد.
      اما الان که محصول جدید منتشر کردم دیدم مبلغ انگلیسی هست. و حتی محصولات قبلی هم با اعداد انگلیسی نمایش داده می شوند.
      ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

• توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.