رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد پست تایپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من با کمک سایت generatewp.com چندتا پست تایپ و taxonomy ساختم که بهشون نیاز دارم.

وقتی که کدهاشون رو به صورت مستقیم وارد functions.php میکنم مشکلی نیست و به خوبی کار میکنند اما از اونجایی که نمیخوام فایل functions خیلی شلوغ بشه و کدها توی یه فایل دیگه باشن اونا رو بعنوان مثال توی یه فایل به اسم test.php ریختم و توی فانکشن کد زیر قرار دادم :

require_once('test.php');

اما وقتی میخوام وارد مدیریت بشم پیغام خطای زیر رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/testpublic_html/wp-content/themes/mag/test.php:1) in /home2/healthma/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1121

یه نکته جالب اینکه زمانی که توی پیشخوان باشم و کد فراخوانی فایل رو به فانکشن بدم مشکلی پیش نمیاد و همه پست تایپ ها هستن بدون مشکل اما همین که از پیشخوان خارج بشم و بخوام دوباره لاگین کنم پیغام خطای بالا رو میده

کسی میدونه مشکل کجاست ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...