• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
iMajid7

افزونه wp-parsidate و ارور 500

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

از دیروز سایتم ارور 500 میداد با پشتیبانی سرور تماس گرفتم و لاگ سرور نگاه کردند گفتن مشکل از افزونه هاست

تمامی افزونه ها را غیر فعال کردم و یکی یکی اقدام به فعال سازی کردم. افزونه wp-parsidate با چند افزونه ناهماهنگ بود ، همچنین هنگامی که افزونه wp-parsidate غیر فعال بود افزونه فرم تماس 7 را فعال کردم بازهم ارور 500 اومد.

در حال حاضر افزونه wp-parsidate فعال هست چون بدون این افزونه قالبم کامل لود نمی شود. در عکس زیر مشخص کردم که کدوم افزونه ها با wp-parsidate هماهنگ نیست ، تقریبا نصف افزونه هام با wp-parsidate مشکل دارد و قبلا اینگونه نبود و چرا الان اینطوری شد...

post-1740-0-24871400-1403948132_thumb.pn

در عکس زیر تمامی افزونه هایی هست که من نصب کردم. سوالم اینه که اگر افزونه wp-parsidate با این افزون های من ناهماهنگ بوده چرا همون روز اول ارور 500 نمی داد ؟ چون همش پشتیبانی میگه مشکل از افزونه هاست....

ممنون میشم راهنمایی کنید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پشتیبانی سرور طبق لاگ های سرور گفت مشکل از سه افزونه wordpress-seo ، wp-parsidate ، wp-postratings است...

لطفا راهنمایی کنید ، چکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول اینکه بنظر هاستتون ضعیفه و تا الان هیچ سروری بااین افزونه خطای 500 نداده. این رو بدون شک بهتون میگم. هرچند مسئول سرورتون شاید بیاد شاکی بشه!

مورد دوم روی تعداد زیادی از سایتهایی که خودم راه انداختم تلفیق این افزونه ها با بسته پارسی ساز هست اما اصلا مشکل تداخل ندارن!

شما خودتون روی لوکال تست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اول اینکه بنظر هاستتون ضعیفه و تا الان هیچ سروری بااین افزونه خطای 500 نداده. این رو بدون شک بهتون میگم. هرچند مسئول سرورتون شاید بیاد شاکی بشه!

مورد دوم روی تعداد زیادی از سایتهایی که خودم راه انداختم تلفیق این افزونه ها با بسته پارسی ساز هست اما اصلا مشکل تداخل ندارن!

شما خودتون روی لوکال تست کنید.

سلام آقا مرتضی

حرف شما کاملا صحیح است.

من شاید 10 بار برای پشتیبانی سرور تیکت فرستادم هی بشون این مشکل رو میگفتم اونا هم همش جواب میدادن مشکل از اسکریپت یا تداخل افزونه ها هست.

من کلی راه رو تست کردم ، از غیر فعال سازی افزونه ها و فعال کردن تک تک انها جهت پبدا کردن افزونه مورد نظر گرفته تا نصب دوباره وردپرس ، حتی دیتابیس جدید ساختم و جداول مهم رو انتقال دادم ولی باز مشکل حل نشد.

تا اینکه یه شب سایت پشتیبان هم ارور 500 داد و بشون گفتم ، تازه فهمیدن که سرورهاشون مشکل دارد. بعد دیگه نفهمیدم چکار کردند که این خطای 500 رفع شد.

این مشکل فقط یه خوبی داشت ، اونم بهینه سازی دیتابیسم بود که حجم اونو از 150 مگ به 28 مگ کاهش دادم...

با تشکر از شما اقا مرتضی و فارسی ساز خوبتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری