رفتن به مطلب

مشکل در بالا امدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستاتن

سایت هیچ مشکلی ندات تا من رفتم بیرون و اومدم

دیدم که سایت بالا نمیاد

مدیریت هم بالا نمیاد

در مدیریت صفحه سفید میاد و در سایت

ادرسم هم اینه

http://pccafe.ir/activity/

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

خبر دادم بقیه اسکزیپت هام باز میشه فقط وورد پرس باز نمیشه

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

لینک به ارسال

سایت ریکوئست های بالا داره و از طرف سرور دان شده

این ری کوئست ها می تونه از همون مورد دیتابیس باشه و یا هر افزونه ای که با یک سرویس دهنده ی خارجی در حال داد و ستذ اطلاعاته

لینک به ارسال

همچین چیزی اصلات ندارم

دیتابیسم رو لوکاله و ربطی به سایت نداره

سایت هم نه مدیریتش نه خودش بالا نمیاد

افزونه هام هم 16 تاست که فوق ساده هستند

لینک به ارسال

اینم ارور های لوگ ارور هاستم(از هاست های ابری استفاده میکینم)

2012-09-02 11:12:23.975 [INFO] [HTAccess] Updating configuration from [/home/pccafeir/public_html/.htaccess]
2012-09-02 11:11:51.191 [INFO] [HTAccess] Updating configuration from [/home/pccafeir/public_html/.htaccess]
2012-09-02 11:11:51.191 [INFO] [HTAccess] Configuration file [/home/pccafeir/public_html/.htaccess] changed.
2012-09-02 10:58:36.006 [INFO] [HTAccess] Updating configuration from [/home/pccafeir/public_html/.htaccess]
2012-09-02 10:49:50.705 [INFO] [HTAccess] Updating configuration from [/home/pccafeir/public_html/.htaccess]

لینک به ارسال

دوستان متوجه شدم که این سررور ابری رمی که به من اختصاص داده 368 مگابایت میباشد

این مقدار برای مصرف سایت من کافیه؟

بازدید روزانه 3000 تا؟

لینک به ارسال

کد زیر را به wp-config.php اضافه کنید و سپس اقدام به باز کردن سایت نمایید تا ببنید مشکل از کجاست...#

define('WP_DEBUG', true);

لینک به ارسال

اگه مشکل داری واسه سفید شدن سایت این مقاله رو بخون؟

لینک به ارسال

مشکل شما در مورد همون هاست ابریه فایل htaccess ارور داره که احتمالا در ری دایرکته و چون ریدایرکت ها رم بالایی مصرف می کنه و در این هاست ها متداول نیست مقدار کامل رم در اختیار باشه زمان شما از تایم اوت php می گذره و صفحه لود نمی شه

یا پلان را باید ارتقا بدید

یا time out رو از طریق سرور افزایش بدید و یا بار htaccess را متعادل کنید برای اینکار باید دید چه دستوراتی رو این فایل داره انجام می ده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...