رفتن به مطلب

فروشگاه ساز ، اپن کارت ، ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان شما بین اپن کارت و وو کامرس کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟

برام ظاهر خیلی مهمه ، یعنی مثلا خودم Psd رو طراحی کنم و یک نفر به یکی از این دو فروشگاه ساز تبدیل کنه ، از نظر امکانات هم میخام که تا حد ممکن به فروشگاه اینترنتی "دیجی کالا" نزدیک تر باشه

مثلا : محصولات مشابه ، جدول مشخصات ، نظر دهی ، داشتن وبلاگ و .... ! اگر هم دوستان دستی در کار دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام

از نظر متنوع بودن قالب ها ووکامرس بهتره و معمولا تعداد کسانی که بلد باشن قالب براش بزنن بیشتر هست ولی اپن کارت از نظر طراحی قالب محدود هست و معمولا پشتیبانی فارسی اپن کارت قالب های طراحی شده رو میفروشه

از نظر امکانات من خودم اپن کارت رو تست کردم و ترجیحش میدم به ووکامرس ولی اگه میخوایید با وردپرس ست بشه خ خب مسلما ووکامرس ارجحیت داره

لینک به ارسال

برای طراحی و پیاده سازی قالب ووکامرس افراد بیشتری رو نسبت به اپن کارت داره

لینک به ارسال

ووکامرس چون بر پایه وردپرس هست شما هر قالبی که بخواین میتونید براش پیدا کنید

حتی قالب های معمولی وردپرس رو هم میتونید استفاده کنید که باید کمی تغییر بدید و هماهنگ کنید که کار راحتی هست

لینک به ارسال

قالب های خارجی زیبایی واسه ووکامرس هست البته اگه توانایی فارسی سازی داشته باشید - سئوی بالایی هم دارن

لینک به ارسال

در تکمیل حرف های دوستان

وکامرس هم یک افزونه هست و به قدرت فروشگاه ساز کاملی همچون پرستاشاپ و... نیست

اگر قدرت و امکانات فروشگاهی هم مهم هست سری به پرستا بزنید

بعضی مواقع باید به مسائل مهمتری نسبت به زیبایی فکز کرد

نظر شخصی بود

موفق باشید

لینک به ارسال

ووکامرس تمامی نیاز ها رو تقریبا رفع میکنه و طراحی قالب واسش چون تحت وردپرس هستش کار زیاد سختی نیست فقط باید تخصص طراحی رابط کاربری رو داشته باشید .

شما امکاناتی رو که از یک فروشگاه ساز میخواهید رو لیست کنید و ببینید ووکامرس پشتیبانی میکنه یا نه اگر اره که به نظر من بهترین گزینه همین هستش .

در ضمن شما سبک بودن و فشار به سرور رو هم در نظر بگیرید چون ووکامرس تحت وردپرس کار میکنه زیاد منابع مصرف نمیکنه ولی اسکریپت های اختصاصی مثل پرستا شاپ و اپن کارت نیاز به منابع بیشتری دارند چه بسا که اگر در کنار اون سایت وردپرس هم نصب باشه اینطوری فشار خیلی زیادی به سرور وارد میشه .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

برای قالب های ووکامرس پیشنهاد می کنم سایتی به اسم 20 اسکریپت بود اگر اشتباه نکنم سر بزنید - قالب های فوق العاده ای برای ووکامرس داره - من خودم شخصا ووکامرس رو پیشنهاد می کنم - از لحاظ سازگاری خوب با وردپرس و قالب های عالیش - اپن کارت رو قبلا پیگیری کرده بودم - قالب هاش بشدت ضعیف هستند از نظر ظاهر و چندتاقالب خوب داره که به قیمت پول خون پدر مرحومشون بهتون میدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...