رفتن به مطلب

اضافه کردن موضوعات سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام فراوان

ببخشید سوالی داشتم درباره اضافه کردن موضوع به موضوعات سایت

در حال راه اندازی سایت دانلود (دانلود سنتر) هستم اما به دلیل عدم بودجه کافی جهت استخدام نویسنده مجبور شدم خودم فقط یکی از بخش های سایت ، بخش دانلود نرم افزار رو مدیریت کنم.

حالا در آینده اگه بخوام موضوعات بیشتری مثل دانلود بازی ، عکس ، مالتی مدیا و حالا هر موضوع دیگه ای که به دانلود مربوط میشه رو به سایت اضافه کنم و مطالبی مرتبط با این موضوعات منتشر کنم خوب قطعا اگه عنوان سایت قبلا بوده دانلود نرم افزار حالا باید تغییرش بدم و مالتی مدیا و... هم به عنوان سایت همچنین کلمات کلیدی سایتم اضافه کنم

آیا در این صورت رتبه سایت افت نمیکنه؟

ممنون میشم راهنمایی

لینک به ارسال

تا جاییکه خوندم و عنوان سایت رو عوض کردم , اگر این تغییر در راستای همون عنوان قبلی باشه و چیزهای جدیدی به اون اضافه بشن و نه اینکه بکلی عوض بشن , مشکلی نیست , کاهش بازدید هم اونقدر نیست که بخواد خیلی واضح باشه , تغییر پیوند یکتا و یا تغییر دامین بیشترین افت بازدیدهارو باعث میشن ...

لینک به ارسال

تا جاییکه خوندم و عنوان سایت رو عوض کردم , اگر این تغییر در راستای همون عنوان قبلی باشه و چیزهای جدیدی به اون اضافه بشن و نه اینکه بکلی عوض بشن , مشکلی نیست , کاهش بازدید هم اونقدر نیست که بخواد خیلی واضح باشه , تغییر پیوند یکتا و یا تغییر دامین بیشترین افت بازدیدهارو باعث میشن ...

ممنون از راهنماییتون

بله منظورم این بود که همون دسته بندی های گذشته رو داشته باشه + دسته بندی های جدید.

مطمعنید در آینده برا رتبه سایتم مشکلی نیست؟

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

بله منظورم این بود که همون دسته بندی های گذشته رو داشته باشه + دسته بندی های جدید.

مطمعنید در آینده برا رتبه سایتم مشکلی نیست؟

گسترش سایتتون بشرطی که درهمون حیطه باشه و از کار اصلی به کل فاصله نگیره مشکل ساز نیست ...!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...