رفتن به مطلب

مشکل با پیوند های یکتا در وردپرس مولتی یوزر

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

ضمن تبریک ماه مبارک رمضان

من وردپرس مولتی یوزر را به آدرس webgol.ir نصب کردم

پیوند های یکتا را از طریق ویرایش سایت ها (گزینه ی Permalink Structure ) به صورت زیر قرار دادم :

/%postname%.html

مشکل :

1) وقتی میخوام برگه های ایجاد شده را ببینم با صفحه سفید روبرو میشم

/webgol.ir/contact-us

2) در پیوند های یکتا کلمه ی blog هست ، که میخوام حذف بشه

post-2111-0-45024800-1404109597_thumb.pn

با سپاس فراوان

یا علی

ویرایش شده توسط مصطفی
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. در این مورد اگر این کتاب رو مطالعه بفرمایید خوبه (از سایت همیار وردپرس. در مورد پیوندهای یکتا و اون کلمه blog هم توضیح داده) :

http://goo.gl/9gGZoc

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. در این مورد اگر این کتاب رو مطالعه بفرمایید خوبه (از سایت همیار وردپرس. در مورد پیوندهای یکتا و اون کلمه blog هم توضیح داده) :

http://goo.gl/9gGZoc

سپاس

طبق همین کتاب انجام داده بودم و این مشکل عدم نمایش برگه ها هم فقط در سایت اصلی هست

لینک به ارسال

برای صفحه سفید بعد از اعمال تغییرات ساختار پیوند یکتا را دوباره به روز رسانی کنید برای حذف blog باید برای هر بلاگ یک ساب دامین تعریف بشه که اجازه ی ساختش باید از طرف سرور باز باشه

لینک به ارسال

برای صفحه سفید بعد از اعمال تغییرات ساختار پیوند یکتا را دوباره به روز رسانی کنید برای حذف blog باید برای هر بلاگ یک ساب دامین تعریف بشه که اجازه ی ساختش باید از طرف سرور باز باشه

سپاس فراوان

پیوند های یکتا را بروزرسانی کردم ولی فایده نداشت

در مورد blog متوجه نشدم !

من الان یک وبلاگ راه اندازی کردم به آدرس webgol.ir/zoren

یک برگه هم ساختم به آدرس webgol.ir/zoren/test

Permalink Structure را هم ویرایش کردم

پیوند های یکتا را هم بروز رسانی کردم

خدا را شکر هیچ مشکلی هم نداره و درست کار میکنه

ولی چرا در webgol.ir قسمت پیوند های یکتا ، انتهای مبنای دسته و مبنای برچسب و . . . یک کلمه ی blog نشان میده ؟ چطور باید حذفش کنم ؟ (به عکس پست اول دقت کنید)

لینک به ارسال

به خاطر نوع قالب بود و صفات برگه را وقتی تغییر دادم مشکل صفحه سفید حل شد !

ولی هنوز نمیدونم علت وجود کلمه ی blog در پیوندهای یکتا چیه و البته در آدرس های سایت هم نشان نمیده و فقط در پنل تنظیمات وردپرس نمایش میده

لینک به ارسال

چون شما دارید در ساب دایرکتوری بلاگ وبلاگتون رو پیاده می کنید ولی می تونید با راهی که گفتم بجای ساب دایرکتوری وبلاگ را در ساب دامین پیاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...