• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
saboor12345

چگونه متوجه شویم سایت ما در کدام صفحه گوگل است

9 پست در این موضوع قرار دارد

اکثر مدیران سایت ها این دغدغه را دارند که سایت ما با کلمه کلیدی مد نظر ما در چه صفحه ای از گوگل قرار دارد

امروز می خواهم شما را با نرم افزارGoogle Monitor آشنا کنم سایت های بسیاری هستند که کلمات کلیدی شما را چک می کنند اما با فارسی تطابق ندارند یا اینکه نتیجه نهایی درستی ندارند

monitorgoogle.jpg

برای شروع جستجوی کلمه کلیدی ابتده نرم افزار Google Monitor را نصب نمایید از منوی project گزینه add url را انتخاب و آدرس سایت خود را اضافه نمایید سپس از گزینه Keywords کلمه کلیدی سایت خود را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه Search کلیک نمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

دست عزیز نیازی به این کار نیست.

توی گوگل وبمستر قسمت Search Query خودش میگه که کدوم کلمات کدوم صفحات نمایش داده میشه.

یا لینک چندم نمایش داده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

یه روش بهتر هم هست که استفاده از ابزار آنلاین زیره ، که همزمان جایگاه سایت شما رو با اون کلمه کلیدی توی موتورهای جستجو مختلف پیدا می کنه :

پیدا کردن جایگاه سایت با کلمه کلیدی مورد نظر در موتور های جستجو

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نرم افزار کارنا ، کاملا ایرانی ، ساده و البته خیلی هم عالی و مفید :

http://tuts.icomp.ir/post/3804.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار غیر ممکنه

اگه سایت شما واسه من صفحه اول باشه، ممکنه واسه دیگری صفحه آخر باشه

این چیز متغیری هست و با تغییر آی پی متوجه منظور من میشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

می تونید در تو این سایت بطور رایگان موقعیت کلمات کلیدی رو صفحات گوگل پیدا کنی

پیدا کردن موقعیت کلمات کلیدی وب سایت در موتورهای جستجو و صفحات گوگل

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

دست عزیز نیازی به این کار نیست.

توی گوگل وبمستر قسمت Search Query خودش میگه که کدوم کلمات کدوم صفحات نمایش داده میشه.

یا لینک چندم نمایش داده میشه.

سلام

ممکنه بیشتر توضیح بدین که از کجا و به چه صورت انجام میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم از این استفاده می کنم ولی پولی هست

http://codecanyon.net/item/rankie-wordpress-rank-tracker-plugin/7605032?_ga=1.44285031.295779755.1421562239

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سایت هم هست رایگان

هر روز می ره سایت و کلمه هایی که مشخص کردین بررسی می کنه، روی نمودار نشون میده ، میتونید شرط بزارید اگر مثلا رتبه کلمه از 10 بالا رفت ایمیل اخطار بده یا برعکس

http://jayekalame.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری