رفتن به مطلب

ادون دامین و موتور های جستجو و robots.txt

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو تا دامنه دارم که روی دامنه دوم میخوام وردپرس نصب کنم دامنه دوم رو ادون میکنم در دامنه اول پس داریم

domain2.domain1.com

domain1.com/domain2

domain2.com

حالا چه جوری domain2.domain1.com و domain1.com/domain2 رو از چشم موتور های جستجو مخفی نگه دارم که سئوی domain2.com دچار مشکل نشه

لینک به ارسال

داخل robot آدرس ها رو disallow کنید.

http://forum.wp-pars...ساخت-robotstxt/

سپاس

ولی domain2.domain1.com رو چه جوری no-index کنم؟ که گوگل نیاد نوشته هام رو با این ساب دامین ایندکس کنه

مشکا مهم این قضیه برام همینه

لینک به ارسال

SM-Mahdavi که جوابتون رو دادند باید با فایل robots.txt آدرس ها رو برای موتور های جستجو بلوک کنید .

وقتی آدرس بلوک بشه فرقی با no index یا همون nofollow نداره ..

لینک به ارسال
SM-Mahdavi که جوابتون رو دادند باید با فایل robots.txt آدرس ها رو برای موتور های جستجو بلوک کنید . وقتی آدرس بلوک بشه فرقی با no index یا همون nofollow نداره ..

همون طور که میدونید ادون دامین رو اگه ایجاد کنیم این سه مورد رخ میده که محتوای اون به سه صورت قابل دسترسیه

• به صورت یک دایرکتوری روی دامنه‌ی اصلی: maindomain.com/addondomain
  • به صورت یک زیردامنه از دامنه‌ی اصلی: addondomain.maindomain.com
  • به صورت مستقیم: addondomain.com

مورد اول رو که میشه با یه فایل robots.txt بلاک کرد مورد دوم که یه ساب دامین هست رو چه جوری بلاک کنم؟(سوال اینه) میفرمایید با robots.txt ولی خب اگه فایل robots.txt رو داخل این ساب دامین قرار بدم و بلاک کنم با اینکار addondomain.com هم خود به خود بلاک میشه

لینک به ارسال

خوب فرقی نداره ساب دامین یک فولدر توی ریشه هاست داره اون فولدر رو اسمش رو وارد کنید تا دسترسی برای موتور های جستجو واسش مسدود بشه .

لینک به ارسال
خوب فرقی نداره ساب دامین یک فولدر توی ریشه هاست داره اون فولدر رو اسمش رو وارد کنید تا دسترسی برای موتور های جستجو واسش مسدود بشه .

:) اگه در robotstxt فولدر مد نظر شما رو بلاک کنیم در عمل maindomain.com/addondomain رو بلاک کرده ایم نه ساب دامین (

addondomain.maindomain.com

) رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...