رفتن به مطلب

مشکلات قالب درخواست کمک

پست های پیشنهاد شده

سلام بر همه دوستان وعرض خسته نباشید

ببخشید بنده تازه به وردپرس آشنایی پیدا کردم میخوام که لطفا کمکم کنید تا بتونم با این سیستم مدیریت کار کنم

مشکل الان من اینه که من هر قالبی میزارم رو سایت مشکل داره

البته از هر جا دانلود کردم چندتا افزونه گفته بودن باید نصب کنم منم اونا رو نصب کردم ولی مشکلی حل نشده

دوستان خودتون ببینید سایت رو بگید من چیکار کنم

ادامه مطلب رو ببینید اصلا نمیشه براش نظر فرستاد

دوستان یه سوال دیگه چطور میتونم بفهمیم یه قالب چه افزونه ای رو لازم داره تا خوب نمایش داده بشه شاید قالب رو از جایی دانلود کردیم که

اصلا افزونه های لازم رو معرفی نکردن در اون صورت تکلیف ما مبتدی ها چی هست ممنون میشم راهنمایی نمایید.

باتشکر

لینک به ارسال

سلام بر همه دوستان وعرض خسته نباشید

ببخشید بنده تازه به وردپرس آشنایی پیدا کردم میخوام که لطفا کمکم کنید تا بتونم با این سیستم مدیریت کار کنم

مشکل الان من اینه که من هر قالبی میزارم رو سایت مشکل داره

البته از هر جا دانلود کردم چندتا افزونه گفته بودن باید نصب کنم منم اونا رو نصب کردم ولی مشکلی حل نشده

دوستان خودتون ببینید سایت رو بگید من چیکار کنم

http://pickade.tk

ادامه مطلب رو ببینید اصلا نمیشه براش نظر فرستاد

سلام دوست عزیز خوش آمدید !

قالبی که شما نصب کردید از جمله قالبهای ریپ هست که مسلما کیفیت لازم رو ندارند و وجود چنین مشکل هایی دز آنها طبیعی است به علت سطح پایین کیفیتشون !

دوستان یه سوال دیگه چطور میتونم بفهمیم یه قالب چه افزونه ای رو لازم داره تا خوب نمایش داده بشه شاید قالب رو از جایی دانلود کردیم که

اصلا افزونه های لازم رو معرفی نکردن در اون صورت تکلیف ما مبتدی ها چی هست ممنون میشم راهنمایی نمایید.

باتشکر

راه خاصی که وجود نداره مگه اینکه فایلهای قالب (index/single ....) رو باز کنید و ببینید از چه کدهایی استفاده شده (که نیاز به شناخت کدهای هر افزونه است)

لینک به ارسال

دوستان لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز خوش آمدید !

قالبی که شما نصب کردید از جمله قالبهای ریپ هست که مسلما کیفیت لازم رو ندارند و وجود چنین مشکل هایی دز آنها طبیعی است به علت سطح پایین کیفیتشون !

راه خاصی که وجود نداره مگه اینکه فایلهای قالب (index/single ....) رو باز کنید و ببینید از چه کدهایی استفاده شده (که نیاز به شناخت کدهای هر افزونه است)

ممنون از شما ، پیشنهاد شما چی هست برای بنده که بصورت مبتدی هستم چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان لطفا کمک کنید

لطفا اسپم ارسال نکنید !

و قوانین انجمن هم مطالعه فرمائید :

http://forum.wp-pars...انین-کلی-انجمن/

13- هرگونه بحث در مورد تکمیل و اشکال زدایی پوسته های ریپ در انجمن ممنوع است.
ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

عزیز اسپم نبود کمک خواستم خب وقتی کسی کمک نکنه ما که مبتدی هستیم باید کار کردن با وردپرس رو بزاریم کنار؟؟؟

بالا آوردن مجدد تاپیک در کمتر از 24 ساعت بمنزله اسپم هست!

ممنون از شما ، پیشنهاد شما چی هست برای بنده که بصورت مبتدی هستم چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

مانعی که نیست ، میتونید از قالبهای رایگان موجود حالا چه ریپ و یا پرمیوم اسنفاده کنید!

و اگه کارتون رو بصورت جدی و حرفه ای درپیش گرفتید سفارش طراحی قالب اختصاصی بدین !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...