رفتن به مطلب

مشکل در دسته بندی و لود سنگین سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان تا دسته بندی را روی سایت فعال میکنم لود سایت شدیدا افت میکنه و هاستینگ هم گیر میده که لود بالاست سی پیو مصرف بیشتری داره و میبنده !

چیکار کنم برای این مشکل که اوکی بشود ؟

من از افزونه Collapsing Categories

و برای ساب ها از: Collapsing category list

الان هم دسته بندی را غیر فعال کردم بر روی سایت کمک کنید لطفا

مرسی

لینک به ارسال

سلام

دسته بندی سایتتون ویژگی خاصی داره که از این افزونه استفاده کردین؟ به طور کلی چرا از این افزونه ها استفاده می کنید.. شاید نیازتون بدون افزونه رفع بشه

لینک به ارسال

سلام

دسته بندی سایتتون ویژگی خاصی داره که از این افزونه استفاده کردین؟ به طور کلی چرا از این افزونه ها استفاده می کنید.. شاید نیازتون بدون افزونه رفع بشه

داداش من میخوام دسته ها و نیز زیر دسته هاش رو فقط نمایش بدم تو صفحه به صورت مثلا کرکره ای.

برای همین استفاده کردم

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی. جهت این کار ، می تونید از این افزونه که با جی کوئری هست استفاده کنید که خیلی سبکه ، فارسیه و بهتر هم هست و بنده هم خودم در وبلاگم از این استفاده می کنم:

http://www.hamyarwp.com/wordpress/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

روی لینک دانلود افزونه فارسی شده کلیک کنید.

فقط یه توصیه بهتون می کنم که هاستینگتون رو عوض کنید! هاستی که با بالا رفتن مصرف سایت یا استفاده از دسته بندی و اینا گیر بده ، به هیچ دردی نمی خوره و بهتره به یه هاستینگ آزادتر مهاجرت کنید.بنده به شخصه تهران هاست رو پیشنهاد می کنم.

لینک به ارسال

نمیخوام برای این افزونه استفاده کنم داداش قبلا استفاده شده جالب نیست با گیر هاست !

دستی گفتند میشه اما جواب ندادند چطوری ؟!

ممنون میشم یکی بیاد این رو بگه که چه کنیم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...