احسان

راه اندازی بخش های مختلف سایت به صورت پروژه چند مرحله ای

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. یکی از بخش های سایتمون رو میخوایم راه اندازی کنیم که هزینه اون رو هم، میپردازیم:

این سایت، چند مرحله داره که هر مرحله رو طی یک پروژه انجام میدیم و هر بخش رو تسویه میکنیم و برای مرحله بعدی پروژه جدید تعریف میکنیم:

1- یک صفحه محصولات که در اون برای هر محصول یک عکس آپلود کنیم و در سه سایز مختلف برش بزنیم

سایت، به صورت خودکار، هربار که لود میشه، یکی از این عکس ها رو لود کنه. در واقع ممکنه دفعه اول، سایز شماره یک و دفعه دیگه، سایز شماره دو رو لود کنه.

نکته: چون عرض صفحه ثابته، پس عکس ها به صورت خودکار باید جوری انتخاب بشند که در عرض صفحه فضای خالی مشاهده نشه.

نکته: فضای خالی در انتهای صفحه ایرادی نداره.

نکته: سایز همه عکس ها از یک نسبت ثابت پیروی میکنه. مثلا همه عکس ها نسبت 1 به 2 دارند.

2- همه عکس ها سیاه سفید باشند و با رفتن موس رو هر عکس، رنگی بشه و توضیحات اون رو نمایش بده

3- وقتی هم که کلیک کردیم روی اون، یک صفحه مانند صفحه اول سایت باز بشه که در اون همه بخش های موجود در سایت رو نشون بده.

توضیح: در واقع میخوایم، همه مطالبی که به نوعی مرتبط با اون محصول هستند رو نمایش بدیم. و چون مطالب شامل مصاحبه، گزارش و... هستند، میخوایم استایل صفحه داخلی، چیزی شبیه به صفحه اول سایت بشه

4- صفحه محصولات بعد از لود شدن، نباید همه محصولات رو نشون بده و لازمه که صفحه بندی داشته باشه. اما صفحه بندی اون چیزی شبیه به فیسبوکه و مطالب قدیمی تر، از زیر لود میشند

5- ترتیب محصولات برامون مهمه

6- امکان فیلتر کردن هم برامون مهیا باشه

*این کلیات کاره که در صورت نیاز جزییات اون مطرح میشه

ویرایش شده در توسط احسان
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در خدمتتون هستم

ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست