رفتن به مطلب

مقدار حافظه وردپرس ؟؟

kamran0080

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازگی یک هاست ابری گرفتم با 4 هسته سی پیو و 4 گیگ رم

الان ممنوری وردپرسم 128 مگابایت هست

بنظر شما اون رو چقدر بذارم بهترخ ؟

لینک به ارسال

شما از پاس پک گرفتید؟

من که دیگه از دستشون دیوونه شدم الان گذاشتم رو 512 بازم ارور کمبود منابع میده با این پولی که بهشون میدم میتونم برم یک سرور مجازی بگیرم :(

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

بله از همون گرفتم ، پس مشکل وردپرسم نیست بچه ها ؟ بنظرتون چکار کنم ؟؟؟ ماهی 52 هزار میدم ، راهنمایی کنید چه کار کنم ؟

من از سرور مجازی میترسم میگن اداره کردنش سخنه و هنوز هیچ شرکت معتبری پیدا نکردم

متاسفانه سرویس های پارس پک خیلی قیمت هاشون فضایی هست و واقعا صرف نمیکنه من خودم 4 ماه هست که فرار کردم از دست کمبود رم و ترافیک و ... خدا بهتون صبر بده

شما از کجا گرفتید الان ؟؟ من نمیتونم اعتماد کنم به هر شرکتی

لینک به ارسال

سلام

هاست های ابری پارس پک اصلا به درد افراد مبتدی نمیخورن چون شما 2 تا پردازش روی هاستتون وجد داره که یکیش برای دیتابیس به صورت جدا هست و یکی هم برای سایت جدا و قسمت دیگه پردازش برای مدیریت و ...

هاست های ابری رو اصلا انتخاب نکنید چون فعلا منده تا بتونید باهاش کار کنید

شما شرکت معتبری رو انتخاب کردید همون پارس پک بهترین گزینه هست

از سرور مجازی هم نترسید کار خاصی نداره شما سرور رو بگیرید روش دایرکت ادمین یا سی پنل نصب میکنن و دقیقا مثل هاست میمونه و تفاوتی نداره فقط بهتره چون منابع بیشتری دارید

برای مثال سرور مجازی با رم 1 گیگ میتونه همون کاریو کنه که هاست ابری با رم 6 گیگ میکنه !

لینک به ارسال

بله از همون گرفتم ، پس مشکل وردپرسم نیست بچه ها ؟ بنظرتون چکار کنم ؟؟؟ ماهی 52 هزار میدم ، راهنمایی کنید چه کار کنم ؟

من از سرور مجازی میترسم میگن اداره کردنش سخنه و هنوز هیچ شرکت معتبری پیدا نکردم

شما از کجا گرفتید الان ؟؟ من نمیتونم اعتماد کنم به هر شرکتی

از این شرکت Net Afraz

من از سال 89 باهاشون کار کردم خیلی عالیه - هم قیمت هم پشتیبانی

لینک به ارسال

راستیتش درسته پارس پک یکم قیمتش بالاست ولی خدایی تا هالا نشده تاپیک بزنم جواب دادنشون بیشتر از 5 دیقیقه طول بکشه!

تاطه تنها هاستینگین که وقتی از پشتیبانی انلاینشون سوال میپرسی بازم جواب میدم و نمگن به مار بطی نداره فقط یک سری مشکل داره ...

لینک به ارسال

سلام

هاست های ابری پارس پک اصلا به درد افراد مبتدی نمیخورن چون شما 2 تا پردازش روی هاستتون وجد داره که یکیش برای دیتابیس به صورت جدا هست و یکی هم برای سایت جدا و قسمت دیگه پردازش برای مدیریت و ...

هاست های ابری رو اصلا انتخاب نکنید چون فعلا منده تا بتونید باهاش کار کنید

شما شرکت معتبری رو انتخاب کردید همون پارس پک بهترین گزینه هست

از سرور مجازی هم نترسید کار خاصی نداره شما سرور رو بگیرید روش دایرکت ادمین یا سی پنل نصب میکنن و دقیقا مثل هاست میمونه و تفاوتی نداره فقط بهتره چون منابع بیشتری دارید

برای مثال سرور مجازی با رم 1 گیگ میتونه همون کاریو کنه که هاست ابری با رم 6 گیگ میکنه !

lممنونم از اهنماییتون من این سرورو گرفتم

4 گیگ رم

4 هسته

20 گیگ فضا

220 گیگ پهنا

40 نفر هم زمان انلاین

.لی احساس می کنم سرعت سایتم کمه

از این شرکت Net Afraz

من از سال 89 باهاشون کار کردم خیلی عالیه - هم قیمت هم پشتیبانی

من نت افزار بودم تازه به پارس پک رفتم

نت افزار خیلی معتبر و خوب پشتیبانی می کنه ، خدایی بار ها اومدن وردپرسمو ببرسی کردن و برام رفع اشکال کردن و ...

دلیل اینکه رفتم پارس پک مصرف زیادم بود هم اخطار دریافت می کردم

احساس می کردم بخاطر هاستم بازدیدم زیاد نمیشه رو 2 هزار قفل کرده بود

قبلا میهن وب هاست بودم که بازدید تا 6 هزار داشتم ولی وقتی اومدم نت افزار شد 2 هزار

ولی از وقتی رفتم پارس پک تا 3 هزار بازدیم زیاد شده

راستیتش درسته پارس پک یکم قیمتش بالاست ولی خدایی تا هالا نشده تاپیک بزنم جواب دادنشون بیشتر از 5 دیقیقه طول بکشه!

تاطه تنها هاستینگین که وقتی از پشتیبانی انلاینشون سوال میپرسی بازم جواب میدم و نمگن به مار بطی نداره فقط یک سری مشکل داره ...

درسته پشتیبانی واقعا محشره کمتر از 5 دقیقه جواب میدن ، این میهن وب هاست بود پشتبانیش بعداز 24 ساعت به زور جواب میداد

راستی چه مشکلاتی ؟

لینک به ارسال

lممنونم از اهنماییتون من این سرورو گرفتم

4 گیگ رم

4 هسته

20 گیگ فضا

220 گیگ پهنا

40 نفر هم زمان انلاین

.لی احساس می کنم سرعت سایتم کمه

من نت افزار بودم تازه به پارس پک رفتم

نت افزار خیلی معتبر و خوب پشتیبانی می کنه ، خدایی بار ها اومدن وردپرسمو ببرسی کردن و برام رفع اشکال کردن و ...

دلیل اینکه رفتم پارس پک مصرف زیادم بود هم اخطار دریافت می کردم

احساس می کردم بخاطر هاستم بازدیدم زیاد نمیشه رو 2 هزار قفل کرده بود

قبلا میهن وب هاست بودم که بازدید تا 6 هزار داشتم ولی وقتی اومدم نت افزار شد 2 هزار

ولی از وقتی رفتم پارس پک تا 3 هزار بازدیم زیاد شده

درسته پشتیبانی واقعا محشره کمتر از 5 دقیقه جواب میدن ، این میهن وب هاست بود پشتبانیش بعداز 24 ساعت به زور جواب میداد

راستی چه مشکلاتی ؟

دوست عزیز عرض کردم هاست ابری به هیچ عنوان مناسب شما نیست حتی اگر 2 برابر همین مشخصات رو بگیرید

بعضی از مشخصه ها در هاست ابری استفاده میشه که حتی برای افراد حرفه ای هم نامفهومه که باعث میشه منابع یک دهم اون چیزی باشه که سفارش میدید

شما سرور بگیر نه هاست ابری !

لینک به ارسال

دوست عزیز عرض کردم هاست ابری به هیچ عنوان مناسب شما نیست حتی اگر 2 برابر همین مشخصات رو بگیرید

بعضی از مشخصه ها در هاست ابری استفاده میشه که حتی برای افراد حرفه ای هم نامفهومه که باعث میشه منابع یک دهم اون چیزی باشه که سفارش میدید

به نظرتون ابر سرور خوبه بگیرم؟

کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل و رو اخه دیگه چیکار کنیم؟

لینوکس باشه یا ویندوز اگه لینوکس کدومش اگه ویندوز کدومش؟

لینک به ارسال

به نظرتون ابر سرور خوبه بگیرم؟

کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل و رو اخه دیگه چیکار کنیم؟

لینوکس باشه یا ویندوز اگه لینوکس کدومش اگه ویندوز کدومش؟

دوسا عزیز چرا اصرار به ابر دارید ؟ !

شما از vps های معمولی بگیرید

هزینه دایرکت ادمین هم پارس پک میده 10 هزار تومان

برای سیستم عامل هم centos

لینک به ارسال

اخه میدونی چیه تجربه خوبی ازش دارم منو از دست ساسپند نجات داد :D

خب سرور مجازی رو از کجا بگیرم از همون پارس پک؟

من تاحالا با سرور مجازی کار نکردم و هیچی ازش سر در نمیارم

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی شما ، پس اخر ماه بجای تبدیل کوچ می کنم به سرور مجازی

یه سوال تو پارس پک وقتی مکان سرویس رو امریکا انتخاب کنی 15 هزار بیشتر میخواید . یعنی امریکا بهتره ؟

لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی شما ، پس اخر ماه بجای تبدیل کوچ می کنم به سرور مجازی

یه سوال تو پارس پک وقتی مکان سرویس رو امریکا انتخاب کنی 15 هزار بیشتر میخواید . یعنی امریکا بهتره ؟

وقتی در سرور مجازی آمریکا رو انتخاب میکنید بله هزینه بیشتر میشه

ولی تاثیر چندانی نداره حتی در بیشتر اوقات اروپا بهتر از آمریکا جواب میده به خاطر فاصله کمتر

لینک به ارسال

سلام

چرا گیر دادین به پارس ، شرکت های قوی و معتبری زیادی هستند ، مثل اسیا تک که هم سرور مجازی میده هم هاست..... و یا سایت سینداد خیلی خوبن

لینک به ارسال

هاست ابری مزیتی که داره اینکه آپ تایم 100 درصد داره و هیچ وقت Down نمیشه چون سایت توی چندتا دیتا سنتر آنلاین هستش خوب طبیعیه که سرعت و کیفیت بالایی هم داره .

اما هزینه بالایی داره که اصلا مناسب سایت های کوچیک نیست . البته سرور مجازی هم عالیه ولی به شرطی که تخصص داشته باشید و همینطور از نظر مالی هم مشکلی نداشته باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...