• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Saeed7007

ارسال فایل به ایمیل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خسته نباشین

یه سوال داشتم

میخواستم یه فایل رو بدون دانلود کردن و بصورت مستقیم از یه سایت به یه ایمیل ارسال کنم.

مثلا فایل:

http://agoodsite.com/app/file.rar

رو به ایمیل:

agoodemail@yahoo.com

ارسال کنم. البته بدون دانلود کردن.

چطور باید این کار رو انجام بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

منظورتون واضح نیست

از چه سیستمی استفاده میکنید ؟

این فایل برای فروش هست یا ... ؟

چه موقع این فایل ارسال میشه ؟

کاربر ارسال میکنه یا برای یک عملی در سایت این ارسال انجام میشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش ربطی به وردپرس و سایت و... نداره

زمان ارسال و ... همش دست خودمه

فقط میخوام مثلا فایل:

http://agoodsite.com/app/file.rar

رو به ایمیل:

agoodemail@yahoo.com

ارسال کنم. البته بدون دانلود کردن.

مستقیما فایل به ایمیل ارسال بشه.

گفتم شاید با اسکریپ و کدنویسی بشه.

ممکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل رو در مبداً هاست کنید یا در مقصد؟

به هر حال بهترین حالت فکر می کنم لینک دانلود باشه. چون در هر حال گیرنده باید دانلود کنه. و براش مهم نیست و شاید اصلاً متوجه هم نمیشه که فایل در کجا هاست شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با مدیا فایر میشه لینک بش داد و دانلود کرد. ولی میخوام همونی که دانلود میکنه رو بعدش میل کنه به ایمیلم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط satekhi
      سلام
      من نیاز به یک روشی یا افزونه ایی دارم تا بتونم نیاز زیر رو برطرف کنم.
      نیاز است در قسمتی از سایت مثلا دکمه ایی طراحی شود که پس از اینکه کاربر بر روی آن کلیک کرد از کاربر آدرس ایمیل بخواهد و بعد از آن فایلی را به ایمیل وارد شده  ارسال کند (در قالب پیوست ارسال کند)
    • توسط smm1378
      سلام.
      من تمام اینترنت رو گشتم و متوجه یک مشکل ساده ولی بزرگ شدم!!
      در نسخه های اخیر وردپرس نام نویسی در سایت به صورت تایید با ایمیل شده است!
      من میخواهم این تایید با ایمیل برداشته شود و کاربر پس از ثبت نام بتواند واد شود.
      لطفا این مشکل رو برای همیشه حل کنید!!
    • توسط نسیم 12
      سلام
      آیا این امکان هست که هر محصول خاصی را که فروختیم مشخص کنیم به ایمیل اون فروشنده یک میل فرستاده بشه و برای هر محصول یک ایمیل مشخص کنیم؟؟
      تو تنیمات وکامرس یک ایمیل مشخص شده که بعد از فروش اطلاع داده بشه حالا اگر تعداد فروشنده ها چند نفر باشن چطور می تونیم چندین میل تعریف کنیم؟؟یا اینکه برای هر محصول یک میل تعریف کنیم؟؟
    • توسط DariushGreat
      سلام
      هنگامی که کاربری نام‌نویسی می‌کنه هیچ ایمیلی دریافت نمی‌کنه. با SMPT و تابع PHP هر دو آزمایش کردم نمی‌شه.
      برای رفع این مشکل چی کار باید بکنم؟

ممنون برای کمک
    • توسط irblues
      سلام به مهندسان گرامی

من بعد از آپدیت به وردپرس 4.5.2 بخش کتابخانه سایتم نمایش داده نمیشه و مدام لودینگ صفحه در حال چرخش هست
      وقتی به برمیگردونم به ورژن قبل مشکل حل میشه...
      راه کارهای زیر رو رفتم و جواب نداد:
      "تاپیک های قدیمی در مورد این مشکل رو خوندم، 
      پرمیشن فایل ها و فولدرهارو عوض کردم،
      قالب رو پیش فرض کردم و افزونه ها رو غیرفعال کردم،
      دیتابیس رو تعمیر و بهینه سازی کردم،
      فایل های وردپرس رو دستی آپدیت کردم"

اما نشد که نشد!...
      2 تا تصویر پیوست گذاشتم که این قضیه رو نشون میده

ممنون میشم اساتید پاسخ بدهند